• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ona se brig. vybrala sama,páč je to fešanda a šéf si jí asi představuje jako milenku takže tak..o tom to je ..my přistavujem místnost,ne celej hrad.. :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lenkacar .....jinými slovy: má všechny předpoklady pro práci v obchodě a navíc ještě splňuje představy šéfa...., co není na tom světě všechno možné :pensive: . Já jsem se už vlastně ptala, jestli nestavíte nějakou honosnou stavbu.....a zapomněla jsem, že přistavujete...., jsem zapomněla :pensive: a to bude obytná místnost, nebo nějaká jíná účelová...?
8. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
naprosto jsi to trefila ,bude to účelová kuchyně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: s mrnavou předsínkou ,aby se hned v botech nelezlo ke stolu a do obýváku,do kterýho se poleze z té společné předsínky ..jináč to vymyslet nešlo..jak se to postavilo vypadá to malé .. :confused: dneska bude velká porada o střeše ..to jsem zvědavá čeho se nakonec dočkam..
9. zář 2010 v 07:04  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning:
hele žeru Biosil plus,protože jak kojim tak jsem jako docela zrůdička-padaj mi vlasy,lámou nehty,beďary no hnus.Ale od ty doby co to žeru tak žádný opar.............je to na kůži tak třeba to pomáhá
9. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@amilap , ahoj, prázdniny strašně moc utekly, prý se to jejich rozdělení plánuje. V Německu to tak mají a je to docela fajn - v létě mají měsíc a pak mají delší na jaře a na podzim - alespoň se může jezdit na dovču a za míň peněz než v letní sezóně :wink:
9. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@aannggiie , dík za radu, asi to zkusím :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:43  • Odpověz
@lenkacar , tak nová účelová kuchyňka - takový zařizování mě moc baví :dizzy_face:
9. zář 2010 v 17:44  • Odpověz
mě to kathy nebaví ..zatim to nemá ani střechu a je to samá cihla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aan já to mám taky skoro plešoun a o nehtech nemluvim a bedákách taky ne ..
9. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj :wink:

posílám rychlou zdravici a skáču do postele. drobínci chrupkají, tak jdu taky :wink:

mějte se moc, moc, moc fajn a snad do konce roku zase zajdu :grinning:
9. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
@lenkacar takže ordinuju taky biosil plus :wink:
10. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
biosil plus je na předpis?ok paní doktorko ..fakt jsem nějaká plešatá a jebatá to je hrůza a to mi v práci dneska jeden debil řekl ,,hm pěkné gelovky ,,samozřejmě od léta je nemám že ?!kreten mi asi chtěl dát najevo ,že je to hnus..
10. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
čus, bambus @lenkacar, @kathyna, @amilap, @murasek, @fanfulinekkudisek, posílám nápadek na hurá akci.

po sto letech jsme s @aannggiie konečně domluvily, že seznámíme ty naše rarášky, takže kdyby Vám to náhodou vyšlo, tak v úterý 14. září v odpoledních hodinách budeme korzovat na Kampě. :wink: fan to řeknu, protože sem nechodí...

tak to je asi jediná novinka, klukům bude v pátek půl roku a ve čtvrtek půjdeme na vážení a měření, tak to vám pak napíšu, jaký máme doma pořízky :wink:

papapapa, myslím na vás :wink:

10. zář 2010 ve 23:33  • Odpověz
Jo dík za pozvání já budu korzovat za pultem :angry: vlásko já ti psala na FB a ty mi furt neodpovídáš ..měla jsem na tebe dotaz .. :frowning2:
11. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
čus
my se jdem vyvalit na váhu ve středu

@zlatovlaaska Hele a doufám,že si za mě kluky zulíbala :dizzy_face:
11. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@lenkacar to je taky pěkný korzování a zase práce šlechtí :pensive: Tohle když mi vždycky někdo řekl tak bych ho nakopala do prdele
11. zář 2010 v 11:57  • Odpověz
@lenkacar biosil neni na předpis.účinkuje a je hlavně levnej
11. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
aan ok koupím..fakt je to třeba
11. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak to úterý jako na potvoru nemůžu :unamused:
12. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
@lenkacar začne účinkovat tak po 2.měsících
12. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
@kathyna máš odpoledku? My jsme měli vždycky v úterý
12. zář 2010 v 10:33  • Odpověz
@aannggiie , to né, ale jsem objednaná na nehty :sweat_smile: Ale určitě vám alespoň zavolám, abych tam byla "jako" s váma :dizzy_face: Tak mi napište v kolik máte přesně sraz - odpoledne je široký termín :grinning:
12. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@lenkacar leni, proto jsem taky psala, že to je hurá akce, tak my si na tebe aspoň vzpomeneme, jak řádíš :wink: a psala jsi mi na chat nebo zprávu??? sorry, zprávu nemám a na chatu si nějak nepamatuju a historii to bohužel neukazuje, po čase to zmizí. kolikrát jsem přihlášená, ale nejsem na pc, je tady třeba Honza nebo si mě žádá zoo a pak vypadnu ven a neodhlásím se. můžeš mi písnout IP sem na koně? dík, hned ti napíšu odpověď :wink:

@aannggiie neboj, kluky líbám pořád za někoho, takže když řekneš, tak je líbnu, až si říkám, kdy to je za mě :grinning: si je budeme moct olíbat life :grinning:

@kathyna ještě se s aann musíme domluvit přesně, ale vidím to tak na jednu - druhou, podle počasí, dáme prochajdu a na pátou dorazí ami, bude v práci, tak se za náma dřív nedostane. a fan má být v práci, ale ještě neví, jak dlouho... tak snad se urve, zaskakuje za kolegyni, jestli jsem to dobře pochopila... katy, od kdy máš nehtíky? :wink:
12. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@zlatovlaaska , jasný, beru na vědomí a zavolám :wink:
Nehtíky mám už dlouho, měla jsem je na všech našich koníkovských srazech cca 3roky.
12. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
A všechny z vás, kdo se sejdete zulíbejte všechny tři klučíky i za mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
kathy jen aby si ty mimina nelíbali navzájem :grinning: ,no snad jich dojde více ,já teda určo ne .. :confounded:
12. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz
@kathyna jsem to asi pako nevšímavý... tak si nech udělat pěkný nehtíky a my za tebe poštípeme ty naše budulínky :wink: vezmu foťák, ale nejdřív budu muset umazat něco na paměťový kartě, je totál plná, že jsem dneska chtěla u našich něco vyblejsknout a prd... no nic, jdu do chrupíkova. pááá
12. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz
@kathyna A nehtíky bych taky potřebovala.Ty moje volámaniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@lenkacar proč jako nedojdeš,když to máš zrovna nejblíž :confused:
13. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
@zlatovlaaska já bych to viděla asi 2-3,ale určitě ti zavolám až budu vyjíždět.A kam dám jako auto?? Mám si poradit nebo někam k vám
13. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
ted hlavně koukám,že má zítra pršet :rolling_eyes:
13. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.