• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak si vemte hlavně deštníčky .. :dizzy_face: ani nevíte jak ráda bych šla muchlat míma než být v práci a pořád dokola vysvětlovat kde jsem vzala tolik hodin přesčasů..mám ho plné zuby debila
13. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
@aannggiie písla jsem ti ipčko, páč jsem si až pak všimla, žes to psala sem, tak to nebudu psát znova :wink:

jo, to počasí na zítra mě pěkně štve. ale snad se seknou, nebylo by to poprvé. v nejhorším budeme muset vyhledat nekuřácký prostor...

@lenkacar deštník mám vždy u sebe, jedno zmoknutí durch mi stačilo.

brou brou :wink:
14. zář 2010 v 00:51  • Odpověz
bych nevěděla co mám dřív chytat.....kabelu,kočár nebo deštník :unamused:
14. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
ok souhlasím..stačí bunda s kapucou ..a máš hnedka 2 ruce volné.. :dizzy_face:
14. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
čus to byl takovej slejvák,že jsme radši zůstali chlastat kávičku u Zlatuše
Kdybych věděla,že budu mít tak hodný dvojky tak těch dětí mám třeba 6.
Tak kluci jsou seznámený a doufáme,že na dalším srazu budem zase trošičku rozrostlý :wink:
15. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
takže ten můj chlapec měří 71 cm a váží 8,6.
Jsem zvědavá o kolik nás zítra trumfnou dvojky :wink:
15. zář 2010 v 17:22  • Odpověz
Hezký večer všem :dizzy_face: ,
tak já jsem se včera zúčastnila seznámení koníkovských chlapečků a musím říct, že všichni tři jsou k zulíbání :grinning: :grinning:. Jo a maminky vypadají suprově!!!!
Moc se mi to tam s nima líbilo :dizzy_face: :dizzy_face: !!
15. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
ami tak doufám ,že ses nakazila aspon.. :dizzy_face: tovíš tady nemá kdo flusat těhu bacily :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@aannggiie taky jsem z toho byla úúplně mimo, že jsou tak hodní a jak to Vláska šikovně levou zadní zvládá, viď? Ta je určo už měla v minulém životě :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@lenkacar ahojky len, hmmm, nevím, jestli jsem ten potencionální adept na těhu bacily, já budu spíš v nějaké tom posledním kole :wink: . No a jak to máš ty? Taky se chystáš do dalšího kola?
15. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
chich já se chystám leda do fachy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo vláska je prostě holka šikovná .. :wink:
15. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@lenkacar tak na jednu stranu zaplať pán bůh za práci, na druhou stranu by člověk rád taky vyzkoušel, alespoň jednou za život, tu mateřskou dovolenou, viď? :pensive: . Já se omlouvám, jestli se ptám moc soukromě, ale ty se už na další ivf nechystáš?
15. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
Bylo úžasné vidět, jak jsou všichni kluci spokojení, strašně šikovní, a jejich mamky to s nima fakt umí :wink:
15. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
Tak já mizím k tv....., zatím se mějte hezky :wink:
15. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
byla jsem na volejbale a bylo to úža, jen mám zase omlácený ruce... a co tady nového???
15. zář 2010 ve 23:05  • Odpověz
musím stáhnout fotky a dát je sem :wink: ale až zítra. teď půjdu skočit šipku do hajan...
15. zář 2010 ve 23:07  • Odpověz
tak fotky mám v albu, nedělala jsem žádnou selekci, nahrála jsem tam úplně všechny :grinning:
16. zář 2010 v 10:00  • Odpověz
čus
už jsem na ně jukla.No je vidět,že máme strašně času jít ke kadeřnici :grinning: :grinning: :grinning:
Hele zapomněly jsme vyfotit Otíka :unamused: .......chudáááááááááááák
Ty jo taky bych se už chtěla vzdálit od šišky,ale pořád visí na koze.Největší radost z toho má šiška a dr
16. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@amilap :grinning: :grinning: :grinning: ty si mě potěšila,že ta moje uplácaná palice je suprová
16. zář 2010 v 10:20  • Odpověz
@zlatovlaaska jsem koukala do alba a to je úplně v prd...i jak jseš s tím tvým chlapečkem úplně stejná :confused:
16. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
@amilap nejšikovnější byla teta Hanka,která si vybrala od tety z Oriflemu lesky na hubu.A jsou úúžasný
16. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@zlatovlaaska nezapomente se pochlubit váhou až se vrátíte
16. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Jéééé, fotky jsou super, moc vám to tam všem sluší a kluci jsou nádherný :grinning: Ale ještě vám tam na tý poslední foce, kde jsou jenom chlapečci, chybí ten Otík :grinning:
16. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
Ann, ty, Zlatka, Ami to víte ze srazu, Len jsem se už práskla přes IP, ještě to musím napsat Mur a Fan :dizzy_face:
16. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
Čágo, bágo, tak já měla po poradně hned návštěvku a pak jsem sjela pokoupit nějaký zásoby do ledničky. Tak tedy, zde jsou míry a váhy:

Filip 9,32 kg, 70 cm
Adam 8,6 kg, 69 cm

je zajímavý, že jsem si je sama měřila v 5 měsících a zdálo se mi, že mají cca 71 cm, ale to záleží na tom, jak natáhneš nožku. nicméně váhy mají výtečné :grinning:
16. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
@kathyna katy, Otíček s dětičkama moc nekamarádí... neteř ho dost nešetrně tahala za vlásky, tak od té doby se jim vyhýbá véééélkým obloukem...
16. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@aannggiie můžu ti říct, že i kdybych byla u kadeřnice, což jsem byla v srpnu, tak mám nejčastěji palici v culíku...

Otíka mi je líto, ale on se nechce fotit, bobánek uťápnutej... chuděra. no jo, no, snad ho kluci nebudou moc mučit, to bych byla za něj moc smutná. o to víc dostává šunky :grinning:

16. zář 2010 v 16:23  • Odpověz
@aannggiie zase jsem je teď lupla do postýlek, strčila flašku a chrupkají. je to fakt super, ale to je taky tím, že není jeden. to bych byla víc vyhoukaná a lítala na první zakňourání...
16. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj Zlatí, tak váhy jsou to úžasný :wink: Pořádný chlapáci.
Už jsem tu mojí novinu poslala i Fan do IP, ale protože sem moc nechodí, tak až se spolu uvidíte,řekni jí to, prosím. Dík :wink:
16. zář 2010 v 16:25  • Odpověz
@aannggiie jj, říkal bráchův tchán, že mi vylezl špatnou dírou, že ten mi vykouk z pr...e :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo, taky jsem proto pro legraci vložila do alba ty moje fotky :grinning:
16. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.