• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie no jo, zásoby patlátek doma mám a těší mě, že udělají radost i druhým :grinning:
16. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
@kathyna dr. říkala, že takhle bývají děti velký klidně až v roce a že dvojky, no pokaždý má radost a já čím dál tím namakanější bicáky :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
16. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
@zlatovlaaska , tu musí být záhul na bicáky, to pak na tom volejbale soupeře umlátíš podáním nebo smečem :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@kathyna jj, řeknu fan, žes jí poslala ip. celkem i pokecáme na chatu na fb :grinning:

taky mi Jitka na volekbale říkala, ať pořád nemyslím na manžu, když do toho míče tak mlátím :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 16:38  • Odpověz
@zlatovlaaska , to budeš hodná:slight_smile:
Já jsem to kdysi na volejbale měla stejný, když jsem přišla naštvaná z práce, tak jsem měl podání jak víno :wink: Na smeče jsem si se svojí výškou nikdy netroufala :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 16:47  • Odpověz
@kathyna tak to já smečuju, ale s tou zadnicí je to horší se odlepit od země... :grinning: a holky taky musí být rozpoložené, hlavně ta jedna :grinning: a taky mají 1 - 3 děti, takže to jim ke kvalitnímu podaní taky pomáhá :grinning:
16. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Nějak dneska nemůžu spát :angry:
17. zář 2010 v 06:27  • Odpověz
tak jsem jukla na fotky a můžu říct,že jste baby všechny 3 fešný.. a i všechny děti ..krása.. :dizzy_face:
17. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
@kathyna tak jsem to fan vyřídila, právě chatujeme :grinning:
17. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lenkacar jj, bylo to pěkný odpolko :wink: tak jsme to chtělo lehkou dokumentaci :wink:
17. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, koukam, ze kuciii od Zlati maji pulrocek, boze to leti :grinning: vsem preji hezke dna, nejak nezachazim, ale myslim na vas na vsechny :dizzy_face:
17. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
holky - vy mely srazik? pisnete info, jak bylo :grinning: zatim papa
17. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz
já bych se můrko taky srážela ráda ,ale v práci jsem od rána do večera ,takže nemohu ..ale ještě si vás všechny pamatuju ,rybka od kathy mi stále krášlí lustr.. :dizzy_face:
18. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@lenkacar , to jsem ráda, že máš rybku pořád na lustru :wink: Budu se muset naučit udrátkovat ještě něco jiného, aby měla rybka kamaráda :grinning:
18. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
kathy přimlouvám se za něco co bude podobné velikosti ..prosím..nedrátkuj třeba nádobí,flašky atd..to by se mi tam moc nehodilo.. :pensive: :grinning: koukala jsem do avonu a natřela si na zápěstí několik vůní a jedna je bomba a co já vim která to byla, že? klasika..nejdřív to smrdí a za chvíli příjemná vůně..pro astmatika hrob ,zkoušet nějaké novinky .. :confused:
18. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
Len, ty jsi srandista, jsem si tady živě představila odrátkovanou lahev od vína pověšenou hned vedle rybky na lustru :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
jojo kathy máme bujnou fantazii ,hrnec by taky nebyl špatnej ,ale asi by mě vyrval skobu ze stropu ,tak raději ne..dneska jsem byla pilná včelka ,pekla jsem cukroví a dělala si knedlíky na pouť do mrazáku ,příští týden bude nacvaklej a v sobotu jdu zase do fachy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak aby doma nebrečeli .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj!
Já byla taky dneska za včeličku - dožehlila jsem veškeré prádlo - ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak a teď alespoň pár dní nebudu prát :sweat_smile:
19. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
žehlení nesnášim a nejvíc mě na něm vadí vyndat prkno ,žehličku ,dolejvat vodu .. :angry: většinou u toho posloucham muziku a nebo koukam na film ,tak mě přímo žehlení až tak nerve nervy.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale co teda fakt nemám ráda ,pečení lineckého cukroví takový sraní s tim a když se to slepí tak je toho štipec :rolling_eyes:
20. zář 2010 v 07:58  • Odpověz
Len, ty už snad myslíš na vánoční pečení :confused:
Já taky koukám u žehlení na telku, ale moc to nepomáhá, stejně mě to nebaví :sweat_smile: :wink:
20. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
neeee já pekla na pouť :grinning: a mám toho plný kecky ..uff jdu mrknout do alba
20. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
určitě to bude fešanda po tobě :dizzy_face:
20. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz
Tak to jó, já už se lekla, že bych měla taky začít něco péct :slight_smile:
21. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
Len,pro mě to fešanda určitě bude a po kom to je jedno, ikdyž by mohla mít barvu očí (modrý) a vlásky po taťkovi (hustý a kudrnatý) :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
čuus děvčata v rychlosti zdravim.Jedu do Globu ještě něco pokoupit na dovču
21. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
@kathyna já jsem taky chtěla černý vlásky a modrý oči,ale ty vlásky nám trošičku vypadaly :sweat_smile:
21. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
@aannggiie , zase narostou :dizzy_face: Dobře nakup :wink:
21. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@kathyna tmavý už asi ne :sweat_smile:
21. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
21. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
já taky toužím po modrookým černovlasým mimi,ale kde by se u nás vzalo..vladís hnědozelenookej já hnědooká a já hnědý vlasy a vladís hnědo zrzavo posraný a v současné době spíš nic na hlavě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by museli v centru asi šáhnout vedle k sousedům :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: no mohl by jako jít do dárce ne? černovlasej atlet ,modrý oči a VŠ :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.