• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Dobré ráno :wink:
22. zář 2010 v 09:24  • Odpověz
jééé, dneska je krásně, na chvíli jsem vylezla na balkon a hned jsem trochu přismahnutá :grinning:
22. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
kathy několik odpolední bylo pěkně to jsi jistě jako černoška co? já v práci mrznu tam nesvitne ani na minutku..přeju vám pěkný víkendík..myslela jsem ,že budu péct koláče na pouť ,přijdu domu ,vladís je na oslavě ,ani nenapsal nazdar jdu ven,tak na ně seru ..
24. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj devuchy,
jsem o vikednu za vcelicku, meju postupne okna :grinning: priprava na vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: uzivejte vikendu
papa
25. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, ahoj Leni,ahoj Kathy!! Moc gratuluji k těhotenství :slight_smile: že ono to nakonec vyšlo přirozeně?? :slight_smile:
26. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj dagi no skoro to vypadá ,že gratuluješ i mě ,no neni k čemu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale hezky se to čte :dizzy_face:
27. zář 2010 v 08:12  • Odpověz
mur u nás za mě umyl okna vydatný víkendový déšť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase do fachy .. :rolling_eyes:
27. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
Leni, uz me braly mdloby, zes taky brezi :grinning: to bych tady zustala snad jen ja :grinning: jo, u nas chcije a , zase povodnova aktivita, no chnus :frowning2:
Co Zlatka? a rarasci?
co vubec Fan - holku podezrivam, ze je taky v ocekavani :wink:
28. zář 2010 v 00:45  • Odpověz
jinak u nas taky z fachy do fachy, Leni - jsi vubec porad v tom stejnem kramku? a spokojenost?
28. zář 2010 v 00:46  • Odpověz
od nas jedna holcina naseho veku byla letos na 2 ivf a nic, tak ze by jaro to jisti? Leni - co vysledky z imuna? kdy se spolecne vrhneme?
28. zář 2010 v 00:47  • Odpověz
loucim se a preju hezky slunickovy pokud mozno zitrejsi svatek, ja mazu do prace, ble :fearful:
28. zář 2010 v 00:47  • Odpověz
@murasek ahojky paní :wink:
28. zář 2010 v 00:51  • Odpověz
@murasek fan si dává pauzu, proto sem taky nechodí, že prý nemá co spát...
28. zář 2010 v 00:52  • Odpověz
ahoj zlati - coze nespis?
28. zář 2010 v 00:52  • Odpověz
chystala se myslim na 3.ivf..byla nebo bez uspechu?
28. zář 2010 v 00:53  • Odpověz
co rarsci? uz abys chystala brasnu do skoly, coz? me rozesmala jedna kolegynka, co jei kluk zacal chodit do skolky, tak pry maji tridni schuzky :grinning:
28. zář 2010 v 00:54  • Odpověz
@murasek a kluci, jsou boží a už pěkně velký, je s nima legrace, jen nic nestíhám a když bych mohla něco dělat, protože třeba spí, tak nemám sílu a čumím na počítači na nezbytný věci, jako třeba ohrádka, golfky a tak... stejně nic nevykoukám, ale zabíjím šíleně čas. taky na FB jsem přilepená, ale slibuju, že když tu budu, aspoň zařehtám :grinning:
28. zář 2010 v 00:54  • Odpověz
@murasek ahój, no do teď jsem fackovala kuchyň... a říkala si, že ještě juknu...
28. zář 2010 v 00:55  • Odpověz
nikam nedošla, měla jít teď někdy v říjnu, protože září uteklo jako voda, ale prý to chce posunout...
28. zář 2010 v 00:55  • Odpověz
jj, tomu rozumim (fan) :grinning: uz se chystam do perin,jen jeste dopiju 2jku a kouknu na net, mam nastesti az odpolko, tak se vychrupnu :wink:
28. zář 2010 v 00:58  • Odpověz
@murasek no pomalu budu kupovat botičky, je to nářez, jak to strašně letí. vždyť nedávno jsme měly sraz a já měla jít do ivf a teď jsem namakaná jako rambo, svaly mám na rukou pěkný... a i když mám na váze co loni, tak se nevejdu do džín, možná mám na nohou pořádný svaly... a nový se mi kupovat nechce. takže stará obehraná písnička: diety :grinning: a co ty? ty povodně to je maso... chuděry lidi... doufám, že vás se to netýká!!!!!!!!!!
28. zář 2010 v 01:00  • Odpověz
@murasek já byla za kámoškama v kavárně, jak jsme tam taky seděly, ne v mušce, tu zavřeli, ale v kavárně, tak jsem si dala stříček. manža hlídal spící dětičky a já vyrazila s hafíkem na krátký výlet :grinning: a pak tady straším v noci a nespím a pak se divím, že ani korektor nezakryje ty kruhy pod očima...
28. zář 2010 v 01:01  • Odpověz
koukla jsem ti do albika, moc hezky fotky s holkama, - kuciii jsou tam moc fesni :dizzy_face: na korektor se vykasli, uzivej si v klidku :grinning:
28. zář 2010 v 01:03  • Odpověz
coze - Musku zavreli, tak to ja uz do phy nedorazim :angry:
28. zář 2010 v 01:04  • Odpověz
my kolem vodu nemame, ale z travniku je slusnej rybnicek, jsem zertovala, ze muzeme vysadit kapra KOI :rolling_eyes:
28. zář 2010 v 01:04  • Odpověz
písla jsem ti ip
28. zář 2010 v 01:06  • Odpověz
jo, bylo to moc fajn, jen škoda, že ten čas tak letí a že nebylo pěkný počasí a my byli doma. ale zase jsme provětraly pantíky. Šíša byl báječnej, tak mají kluci kámoše :wink:
28. zář 2010 v 01:08  • Odpověz
no muška je zavřená někdy od května, škoda, ale určo objevím něco jinýho, neztrácím naději. jen stejně s tím mým rajzováním je to teď omezený, jsem ráda, že můžu chodit na volejbal a manža hlídá. jsem pak teda rozlámaná, ale šťastná :grinning:
28. zář 2010 v 01:10  • Odpověz
no zaplať pánbu, že nemáte kolem vodu. musí to být šílený na psychiku, stačí, když jen leje, jak to člověka nebaví a ten strach, stres, zima. brrr.
28. zář 2010 v 01:10  • Odpověz
tak končím, jdu taky skočit šipku do hajan, dokud mrňata spí. bože, už je čtvrt na 2 :-O

takže brou a pěkný sníčky :wink:
28. zář 2010 v 01:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.