• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@kathyna tak to je nadhera a neuveritelne,že to vyslo prirozeně..kraasa :slight_smile: mužu se jeste zeptat,jak dlouho jste se snažili??a jaka byla pricina u vas,ze to neslo?? a kolikrat jsi byla na IVF?Moc otazek najednou že :wink: pokud se ti chce odpovídat,tak písni treba i do IP,drž se holka,moc ti fandím,líbí se mi takové zazraky :slight_smile: fotečka z UZ je krasna.to bude super holčička,těším se na fotečky :slight_smile: opatruj se konečne nejaka holka tady :slight_smile:
29. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
@dagi33 , mám to napsaný v albu
30. zář 2010 v 07:43  • Odpověz
Cau babule
Aann - vitej zpet z dovci :grinning: jo manza uz maka cca 2mesice, stejny obor, stejna laska i sracky :grinning: mam pochopitelne radost..

Pro ty co stale jeste vahaji - Leni aspol, tak sup :grinning: up vyrazim do dalsiho CAR a vyhazovani penez, 6.1.2011 mame prvni konzultaci u Apoliho :sweat_smile: Diky Zlatce jsem dnes uz nazhavila telefon, pac jsem mela cislo div ne prilepeny na cele :dizzy_face:

Tot novinka u me :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
@murasek , to je super, že si manža tak rychle zase našel robotu :wink:
a gratuluji ke konzultaci u Apolináře :wink:
30. zář 2010 v 19:28  • Odpověz
mě dneska manža přivezl ořechy, tak jsem jak Marfuša už hodinu louskám vlašáky :grinning:
30. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj marfušo ..že se ti chce...mě je blééééééééééééééééé a nic se mi nechce :confounded:
30. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kathyna čus tak už by sis mohla vymazat......snažíme se otěhotnět :wink:
a jak je matko?
1. říj 2010 v 09:37  • Odpověz
@murasek gratuluji ke všemu :dizzy_face:
1. říj 2010 v 09:38  • Odpověz
@lenkacar z čeho??? no no no
1. říj 2010 v 09:39  • Odpověz
včera ta práce........to byl masakr motorovou pilou.Tržba jak hovado.Za celý den jsem si nedřepla.vlastně jo 2x 10 min na kojení a ještě jsem toho chudáčka odtrhla...hrůůůůůůůza hrůzoucí.
1. říj 2010 v 09:48  • Odpověz
@aannggiie , no tak jo, já to už opravím, přemluvila si mě :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
@aannggiie , s tou prací to nepřeháněj, ještě přijdeš o mlíko :confused:
1. říj 2010 v 10:39  • Odpověz
@kathyna no proto
1. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
@kathyna to byl záskok............doufám.
1. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz
@kathyna co už si koupila?
1. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
hola, hola, tak se hlásím se zdravicí, zítra dočtu, jsme u tchýně, tak jí nechám zítra s budulínkama a budu vegetit... a při tom dočtu pár informací od vás :wink:
1. říj 2010 ve 23:42  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Ann, zatím jsem koupila jen jedno bodýčko- manža mě pořád krotí :sweat_smile: :grinning:
2. říj 2010 v 07:10  • Odpověz
achoooj hezké sobotní pracovní ránko,kathy dneska nemá cenu šílet ,pokud jste solventní ,pořídíte za 1 odpoledne všechno.. :dizzy_face:
2. říj 2010 v 08:19  • Odpověz
čuus

@lenkacar to máš pravdu,ale nedá ti to :dizzy_face:
2. říj 2010 v 10:46  • Odpověz
@kathyna už jseš za půlkou to je nááádhera
2. říj 2010 v 10:51  • Odpověz
@lenkacar kde máš xichtík?? jako abysme tě nepoznaly?
2. říj 2010 v 10:52  • Odpověz
vy nééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz
Zdravím :wink: Jak se všechny máte?
Já byla včera na Románu pro muže - docela to šlo :grinning: A neodolala jsem ve sportu a koupila jedny pidiponožky :dizzy_face:
4. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz
Len, právě když si člověk uvědomí, co všechno musí koupit, tak hlavně manžovi jdou oči šejdrem :sweat_smile: Budu asi kupovat občas něco, aby toho nebylo najednou moc :wink:
4. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning: taky jsem to tak dělala a už hodně dlouho před porodem,aby mě ta celková suma neporazila.
4. říj 2010 v 17:50  • Odpověz
@kathyna , dobře děláš, stejně to je raketa... a pak jim to bude raz-dva malé a ty to budeš doma sušit a přemýšlet, komu to prodat dál... viz já, teď už mám doma 3 vrchovaté krabice od plen... tak kdybys něco chtěla... nemám vše modré :grinning: já bych možná i celkovou sumu do porodu dala dohromady, ale po porodu toho taky bylo docela dost... ale už ne tak moc. největší šílenost je kočárek...

@lenkacar úplně nesouhlasím, že seženeš vše za odpoledne. když máš o něčem konkrétní představu, tak i sháníš... ale je fakt, že základ pro nenáročného spotřebitele seženeš raz-dva. i spoustu hovadin. ačkoliv jsem se snažila se hlídat, neuhlídala jsem se.

no nic, jdu spát, ještě jsem odpovídala na nějaké maily a rozčilovala se, jak jsou lidi drzý... takže papapapapapa a dobrou
5. říj 2010 v 00:20  • Odpověz
tak já píšu vše možné a nenapíšu, že jsem dneska našla u FILÍPKA v pusince první ZOUBEK :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: až mě to dojalo a já si zaplakala....
5. říj 2010 v 00:21  • Odpověz
chich ..já netvrdím ,že jsem zastánce nákupů po porodu :grinning: :grinning: :grinning: ,já už mám doma rok krásné botičky a hrací deku atd..taky bych to nakupovala postupně ,jen jsem chtěla říct ,že když se člověk do poslední chvíle strachuje nakupovat ,že se to dá pořídit za 1 den všechno ..samo ,že to základní co potřebuješ ihned ..takový ty blbůstky a vychytávky ty objevuješ postupně :sunglasses:
5. říj 2010 v 07:24  • Odpověz
@zlatovlaaska , blahopřeju Filípkovi k prvnímu zoubku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 08:50  • Odpověz
Zlatí, dík za nabídku, tak až se uvidíme, tak se kdyžtak domluvíme :wink:
5. říj 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.