• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Já budu kupovat asi spíš trošku větší věci, protože se babičky vymodlené vnučky nemůžou dočkat a asi toho nakoupí hodně. Snad mi to někdy před vánoci ukážou a já pak už jen dokoupím, to co bude chybět.

Ale jak píšete, největší pálka je za kočár (koupí babi s dědou :dizzy_face: , autosedačka, pokojík, chůvičky,.....
5. říj 2010 v 08:56  • Odpověz
@zlatovlaaska se nedivim.Já se rozplývala taky.Takže Filousovi gratulujem
5. říj 2010 v 10:02  • Odpověz
@kathyna tak to jenom nadiktuj a máš po ptákách :fearful: nebo chod s nima a jenom ukazuj :sweat_smile:
5. říj 2010 v 10:07  • Odpověz
@aannggiie , to mě taky napadlo :dizzy_face: Budu muset babičky vyvézt do nějakých obchůdků a rozplývat se a nenápadně ukazovat na nějaké věcičky :grinning:
5. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz
@kathyna no to udělej,aby tě nepřekvapil nějaký kabátek,který tý svý křivochcalce vůbec nedáš :sweat_smile:
5. říj 2010 v 15:59  • Odpověz
bacha na to kathy ,babiččí oči to vidí jináč :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,materiály se změnily a aj střihy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,abyste to pak malej nedávali jen na návštěvy u babiček ,abyste je potěšily :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
a jméno? že jsem tak smělá?
5. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Len,jméno ještě nevíme :confused: A si si to necháme jako překvapení :zipper_mouth: :sunglasses: Já měla vždycky jasno v klučičích jménech, na holčičku nějak nevím.
Manža má 4 varianty, nad kterými uvažuje a mě nevadí ani jedno, tak to nechám na něm :grinning:
6. říj 2010 v 08:09  • Odpověz
Babičky jsem už náležitě a důrazně upozornila, co nemají nakupovat za střihy a materiály a škrábající tvrdý obrázky, tak doufám, že si to zapsaly do paměti :grinning:
6. říj 2010 v 08:11  • Odpověz
Jinak děvčata pěkně kynu :unamused: Na jednu stranu mě to těší :wink: , ale až to pak budu schazovat :confused:
6. říj 2010 v 08:13  • Odpověz
ty bláho kathy tak to jsi dobrá, já teda vim klučičí ,začal se mi líbit Adámek,chich zlatko :dizzy_face: a holku co jsem chtěla před 2lety bych taky přehodnotila ,tak jsem zvědavá co vymyslíte ..
6. říj 2010 v 08:14  • Odpověz
Dneska se chystám, že koupím vlnu a pokusím se uplést na malou ponožky. Aby taky měla nějakou ruční práci ode mě :sweat_smile: Babička jí plete soupravičku - chudák mamka - než jsem jí schválila vlnu,barvu, :grinning: vzor atd. :sweat_smile:
6. říj 2010 v 09:17  • Odpověz
A jestli mě to pletení začne bavit, tak už vím, co vám na další sraz přivezu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 09:19  • Odpověz
@kathyna
no nevim jestli šiška bude chtít nosit v 17.ti pletený kalhoty :grinning:
6. říj 2010 v 09:44  • Odpověz
jinak jsem taky vždycky věděla víc jmen na holky než na kluky
6. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
@aannggiie , :grinning: , kdyžtak ti je pošlu poštou :grinning: a budou to jen ponožky, na kalhoty se nezmůžu :dizzy_face:
6. říj 2010 v 09:45  • Odpověz
@lenkacar a ty taky přemejšlej na jménech pro dvojky :sweat_smile:
6. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
@kathyna jen neřikej dáš se do pletení a šíma má kvádro k matuře :wink:
6. říj 2010 v 09:46  • Odpověz
jinak byl šíma včera s tatínkem na plavání.....móóóc se mu to líbilo hlavně pak ta vířivka.Tatínek se má naučit 3 A4 říkanek z toho je úplně nadšenej
6. říj 2010 v 09:48  • Odpověz
No to musí mít taťka radost - z těch říkanek :sweat_smile: Manžovi zase kolegyně dala několik CD s dětskýma písničkama, aby si to prý pouštěl v autě :grinning:
6. říj 2010 v 09:57  • Odpověz
Já bych taky chtěla, aby na plavčo chodil manža s malou, ale to se mi asi nepoštěstí
6. říj 2010 v 09:58  • Odpověz
@kathyna šíma by na plavání jinak nechodil,protože si nedovedu představit,že bych ho potápěla.Já bych celej kurz probulela a chodili by se na mě dívat jak na kravku.
mě stačí,že dělám v létě spadla lžička do kafíčka :grinning:
6. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz
@kathyna hele ty bych potřebovala.napiš mi názvy těch CD pls.....dík
6. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz
nám na usínání zatim stačí zazpívat jednou Beskyde,Beskyde a jednou černé oči.......... :pensive: :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz
@aannggiie , myslím, že to názvy nemá. Až to donese domů, tak se na to kouknu a kdyžtak ti to zkopčím a pošlu poštou :wink:
6. říj 2010 v 15:42  • Odpověz
tak už mám jednu zkušební ponoštičku :grinning:
6. říj 2010 v 16:31  • Odpověz
koukám, že už mi ubývá mozkových buněk, jak jsem doma - ještě mi ty zdrobněliny moc nejdou :sweat_smile:
6. říj 2010 v 18:29  • Odpověz
na to peč simtě .. :sunglasses: ž nebo š to máš fuk :grinning:
6. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz
hlavně že to bude domácí výroba z lásky ..úplně tě vidim,,ovčí babička ,, :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: na tu jsem si taky vzpomněla
6. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.