• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
stejne to bylo lepsi za dob meho mladi a vlastne nas vsech,to nebylo tolik aut a bylo bezpecneji,prazdne cesty a lidi porad nikam nespechali a prezili i bez mobilu,ta dnesni doba je akorat stresujici
11. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dagi musíš brát,že magoři jsou úplně všude a když se náhodou ocitnu v metru tak mě to taky sere,když do mě někdo strká.A mě to vadí všude,když do mě strkaj v tramvaji v obchodě,všude
11. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
no tak trosku drbu lidi v metru,ja to nevedela,ze tam tak behaji a neomalene vrazi do lidi,me to nastvalo
11. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
dagi, kolik ti je????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: auta jsou furt, jen jich je malinko víc. ale na sídlišti, kde jsem vyrůstala to bylo narvaný autama, co si pamatuju..
11. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
jo to je jasny u nas se zas strkaji v hypermarketech a u pokladen,co nadelame
11. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
se ti nedivim,že tě to štve.Mě to přímo sere a jsem na to zvyklá.No zvyklá -nikdy si na to nezvyknu
11. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Leni,ty jsi ale chudak s tim zaludkem to jako tehotna si uzijes :frowning2: musis najet na lehce stravitelnou stravu,ale vyzivnou kvuli mimi,to se ti stalo po nejakych stresech jo??a neresilas to nekde u doktora??
11. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
dag, nechci ti brát iluze, ale podle mne je Beroun dost síla, tam bych šla bydlet tak za trest...
11. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
a co matovy caj,me pomaha na traveni
11. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Dagi musíš asi brat to,že je každý asi zvyklej na to kde vyrůstal.My když vyjedem za Prahu (teda trochu dál) tak mě zase všichni připadaj jak zpomalenej film :sweat_smile:
11. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
nevim,ale treba v roce 80,81 teda mel auto tak kazdy paty a perkoviste stacila a ted tady stoji vsude mozne,pac neni kde parkovat,dyt jen za poslednich 10 let koli toho pribylo,to mi nerikej,ze v 80 81 to bylo stejne :wink:
11. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
no tak vy berete Prahu,tam to je jasne,ale i tam bylo tehdy min aut
11. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tuli s tou rodinou,že musí mít radost jsem myslela tak,že jedete na víkend na napojíš se na koně (co na to manža?je už zvyklej,viď) :wink:
11. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky, jdu zpět za rodinou, debatu o přírodě a autech Vám ponechám na zbytek večera. papa a brou nočku. to víte,pražanda to vidí jinak. PÁÁÁÁÁÁÁ
11. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
hm,no ja jsem rada tady za nasi prirodu a cerstvy vzdousek :slight_smile:
11. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
aann, manža JEL ZA SVÝM SYNEM NA KONCERT, MLADEJ HRAJE V pRACHATICÍCH, TAK jako správný hrdý táta ho šel omrknout :grinning: se mi to přehodilo, nebudu to opravovat. a papa
11. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
No prave ty to beres podle Prahy,pac si tam vyrustala,ale kaslem uz na to a povidejte mi treba nekdo o tom Estrofenu,bral jste ho nekdo holky?? :slight_smile:
dagi v Praze by bylo aut pořád stejně,ale do Prahy za prací jezdí z Ústi,Teplic,Mělníka atd atd
Tak nevim Leni,ses tady jeste,nebo uz jsi sla spinkat?? :slight_smile:
11. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
já jsem ho nebrala.Já znám jenom Puregon,Gonal,Centrotide a Ovitril
11. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
aha,no me je po nem mizerne,musim to ve ct,rict dr.do te doby vydrzim a jak nebudu tehotna,tak se aspon zbavim vsech tech hormonu,jo Lenca uz sla spat,taky asi dnes pujdu,neni mi moc dobre...Codelate zitra holky??
11. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ten estrofem je na sliznici,pritom ja ji mela 11,tak nevim proc mi to dal,asi pro jistotu..11 je prece dost ne :slight_smile:
11. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
já nic.už nic netahám a psychicky se budu připravovat na pondělí takže budu sedět na zahradě a asi číst
11. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak to je asi něco jako utrogestan,Ne? Já tomu nerozumim
11. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
no taky nevim,ale je to humus,utros beru taky ten je na udrzeni tehotenstvi a ten estrofem pry specialne na sliznici,no nejak to vydrzim,je to fakt bleee :frowning2:
11. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Bydlis v domecku_jj,neni jak vylezt na zahradku,taky asi brzy vyrazime na grilovacku,ale az jak budu vedet,jak na tom jsem,uz at je ctvrteek holkyy
11. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak dobrou noc :slight_smile:
11. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju, vidim, ze Dagi resi estrofem - ja ho mela pred Ketem a i po nem, diky nemu se mi MS opozdila a prisla az 5.den po vysazeni :unamused: davkovani 2-0-2,pak 2-1-2 a nakonec maximum 2-2-2 - kvuli sliznici a i tak jsem se dohrabala na cca 8mm, coz je minimum.
tak brou nocku, preletla jsem zbezne. rano vstavam zase do prace.
Jinak holky - vcera to byl mazec u me s tim vinem, byla jsem v praci pekne K.O. - probraly me az 2 kavy - a to ja normos mam jednu za den a ted takovy smrtaky... :confounded:
tak pa a hezkou nedeli!!!!
11. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
MUR-ahoj tak to asi nemůžem být na koníkovi tak dlouho a ty u toho ještě chlastat,když jdeš druhý den pracovat-ale ty kecáš tys byla ještě rozdováděná s manžou :wink: :wink:

Zase nemůžu chrápat.Za noc 4 krát na wc.Tak jdu dělat asi nádivku
12. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky aan ty jsi ranní ptáče ..já dneska odmítam i vyřit ,padla na mě lenora
12. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.