• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@murasek jé, ahoj mur, ale taková pididovolená prasátková musela být mňam, mňam :grinning: už tě vidím, jak jdeš s pytlem a kolíčkem na nose k pračce :grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 06:17  • Odpověz
jinak u nás první nemocníček - Adámek, chudinečka malej. jak mi ho je líto... pláče, je strašně unavenej, nemůže usnout... od dvou jsem vzhůru... teď spinká, beruška malinkatej... chjo, to je bezmoc a to je to jenom rýma...
11. říj 2010 v 06:19  • Odpověz
vlásko jo nemocinkaný děti to je hrůza ..tak přeju brzké odrýmení :pensive: ,jé můrko já byla na zabijačce asi 2krát a ne jako divák ,musela jsem i špejlíkovat a z toho smradu mi bylo zle ještě další 4dny ..já teda osobně moc prasátkové hody nemusim a navíc jsem jim kazila náladu tim jak jsem litovala toho čuníka co bečel hrůzou a brečela jsem jako malej parchant,ještě se ten řezník 2krát blbě trefil ,no už na zabijačku nikdy více ..otřesný zážitek..celou zabijačku jsem tam jedla koláče :grinning: jinak masíko já můžu ,ale tak nějak už naporcovaný :sunglasses:
11. říj 2010 v 08:08  • Odpověz
kathy no já taky myslela ,že ti napíšu IP o to bříško,kde ho najdu ..já jsem hroznej antitechnickej typ :grinning:
11. říj 2010 v 08:09  • Odpověz
@zlatovlaaska , teda chudák Adámek :frowning2:
11. říj 2010 v 08:53  • Odpověz
@murasek , ahoj, ten smrádek znám, je na to vážně nejlepší igeliťák a rovnou do pračky :sweat_smile: :grinning:
11. říj 2010 v 08:54  • Odpověz
Já jsem si dneska naplánovala pracovní den - chci vyžehlit, vyprat, vytřít a umýt jedno okno - tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne, protože jsem líná jak veš :sweat_smile:
11. říj 2010 v 08:56  • Odpověz
čus

@kathyna dávat pozor na ty okna :wink: no i na tu žehličku,pračku,koště...... :slight_smile:

mur-takový jelítko se zelím a bramborem to bych si dala

Len-nebud citlivka,bych ti přála vidět co je v sekačce,kterou se cpeš :sweat_smile:
Zlatko-chudák malej,úplně vidim jak na tom chudáčkovi klečíš a probíhá odsávačka :cry:
11. říj 2010 v 09:33  • Odpověz
holky zapomněla jsem,že šiška má každý úterý plavčo a 19-týho je úterý tak kdyžtak bych dorazila sama nebo to musíme nechat na jindy
11. říj 2010 v 09:35  • Odpověz
@aannggiie , a plavčo má dopo nebo odpo?
11. říj 2010 v 09:36  • Odpověz
ve 2 vyjíždí a před tim se musí ještě na obědvat.Tak ve 12 musím být doma
11. říj 2010 v 09:52  • Odpověz
No to je pech, jedině že by jsme měly sraz v 9: 30 - 10h. v Letňanech - ta kavárna vedle kina má otevřeno už snad od 9h. a ty se Šímou pak stíháte obídek i plavčo. Co ty na to?
11. říj 2010 v 10:20  • Odpověz
Tak mám hotovo žehlení, prádlo visí na balkoně, uvaříno i na zítra, asi ještě vytřu, ale na okno házim bobana :grinning:
11. říj 2010 v 16:02  • Odpověz
aan já za to nemohu ,že mi vadí ten mastnej smrad.. :pensive: a tím nemohu do sebe dostat ani prdku .. :confounded: ,sekačku nepapá lenýs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 v 16:41  • Odpověz
@lenkacar já vim,že to je kendr proto se u toho musí chlastat,aby to člověk vůbec přežil :wink:

Ty nežereš sekačku,jo?? Vždyt si nám psala jak jí máš pořád na sváču až máš mastnou klávesnici a hromadu drobků z rohlíků :confused:
11. říj 2010 v 17:38  • Odpověz
@kathyna klíďo píďo
11. říj 2010 v 17:39  • Odpověz
@kathyna to víš,že jo prd na to.Ještě to ta nebohá holčička odkouká
11. říj 2010 v 17:40  • Odpověz
dneska jsem byla s mojí 86 letou babičkou a šiškou v Globusu....nehoráznej zážitek-to jsem je jela jako vyvenčit
11. říj 2010 v 17:42  • Odpověz
@aannggiie , tak jestli ti to neva, tak by to bylo super :wink: Ještě, o tomu bude říkat @zlatovlaaska.
11. říj 2010 v 17:52  • Odpověz
Hezký večer všem :wink:
11. říj 2010 v 18:44  • Odpověz
Jsem tady dlouho nebyla, tak si jdu počíst, protože jsem už všechno podělala :grinning: . Navíc jsem dnes sama samička, tak budu mít klííídek na to čtení. :dizzy_face:
Tak jdu na to....
11. říj 2010 v 18:46  • Odpověz
Tak jsem právě zjistila, že musím přečíst 8 stran a od 15.9. mám "áčko", taková já jsem ostuda? :pensive: No hlavně, že nemám vyhazov :sunglasses:
11. říj 2010 v 18:50  • Odpověz
Uf, dočetla jsem....akorát teď zjišťuji, že nejhorlivější komunikace tu probíhá o půlnoci a krátce po půlnoci, tzn. ráno :wink: , takže tady asi budu samomluvka :pensive: .
11. říj 2010 v 19:13  • Odpověz
Kathy, gratuluji k holčičce!!! Domeček mám moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2010 v 19:14  • Odpověz
Len, tobě se líbílo naše foto, tak sis ho taky pořídila? :grinning: Vypadáme dobře, že jo?
:grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mně taky zrovna zabijačka nevoní, i když jsem na ní vyrostla, ale ty dobroty ten puch přebíjí:grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:20  • Odpověz
Aann, gratuji Šímovi k dnešním 9-ti měsícům! Moc hezký je :wink: !!!
Teď jsem si vzpomněla, že mu zpíváš Beskyde, Beskyde a Černé oči....., já jsem synovcovi zpívávala Vyletěla holubička....a někdy to zabralo..., když byl hodně unavenej a nechtěl poslouchat ty nezvuky :grinning:. Říkánky jsem si koupila loni, ale po MA jsem je posunula dál, stejně byly nějaké neznámé, či co :pensive: . Ale jdu tento týden do KK, tak se vám po nějakých podívám, kluci Vlásky je budou taky už brzo potřebovat :wink:
11. říj 2010 v 19:26  • Odpověz
@kathyna ok ještě si napíšem a budu s tím počítat.
Musíme držet palce,aby to nechytl i Fífa
11. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
@amilap čus
Vyletěla holubička taky probíhá :wink:
11. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
Mur, tak ty se též svěříš do péče Apoli? To se tam snad někdy potkáme. ˇ
No a k té zabijačce.. jelítka, jitrničky, škvarečky....jsou,.....takové teplé to by si člověk dal:grinning: :grinning:
11. říj 2010 v 19:32  • Odpověz
@aannggiie a držíš ty výšky? Já vůbec neznám druhou sloku, ty jo? :grinning:
11. říj 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.