• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
vy se tak máte já bych se taky srážela až bych brečela .. :dizzy_face: tak se aspon navzájem pozdravujte a všem dětem posílam hubana i těm nenarozeným :dizzy_face:
15. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lenkacar já jsem se na IVF při narkoze taky pěkně rozpovídala tak já to měla asi obráceně :wink:
15. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz
aan lepší je varianta mluvení :wink:
15. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz
@lenkacar tak to mě nenapadlo, že za mou paměť můžou narkózy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň že to vím... :wink:
15. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz
@lenkacar tak to mě nenapadlo, že za mou paměť můžou narkózy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň že to vím... :wink:
tak nejdřív se mi to neodeslalo a teď 2x :confounded: no nic...
@aannggiie volala jsem dneska s @kathyna, tak ještě napíše, na kolikátou dorazí. nebyla doma. tak jsem jí říkala, že dole mají otevřeno později a nahoře dřív. písne nám.

@lenkacar budeme na tebe myslet. kluci budou podruhé v obchoďáku :grinning: tak jsem na ně zvědavá :grinning: doufám, že se nebudou nudit a nebo vejskat na celý centrum...
15. říj 2010 ve 23:46  • Odpověz
blíží se má hodina. že bych jako měla jít spát, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :grinning:
15. říj 2010 ve 23:47  • Odpověz
@lenkacar no normální nejsem. teď jdu dělat mlíko, kdyby se vzbudili, vypnu pc a jdu spát.

dobrou...
16. říj 2010 v 01:11  • Odpověz
tak a jsem tu zas... kluci jsou na dece, přebalený, spokojený :wink: a já dávám první kávičku a asi půjdu něco udělat s tím svým xichtem...
16. říj 2010 v 08:02  • Odpověz
čus
potřebovala bych taky vopravit xicht.Hlavně ty bedary a chrouny
16. říj 2010 v 09:24  • Odpověz
@zlatovlaaska ok budu čekat na povely
16. říj 2010 v 09:25  • Odpověz
@lenkacar šiška děkuje za hudlana a taky posílá,ale myslím,že by tě dřív pokousal
16. říj 2010 v 09:27  • Odpověz
@zlatovlaaska takže kluky budeš mít hodný,protože budou vyvalený z lidí a obchodáku.šiška to zná tak bude dělat bengál to bude žůžo
16. říj 2010 v 09:29  • Odpověz
já bych taky byla hodná ,ráda pozoruju lidi .. :dizzy_face:
16. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz
@aannggiie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad se dočkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz
@aannggiie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad se dočkáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky!

Já jsem hned po cukrovce výletila :dizzy_face:
Jinak se to dalo vypít, výsledky jsem měla v pořádku, tak už nikam nemusím :wink: Akorát tam bylo hrozný to čekání od 7 do 11h. :unamused:
16. říj 2010 v 15:26  • Odpověz
@aannggiie ,@zlatovlaaska - já nevím, jak to ráno zvládnete s detičkama :wink: Já bych tam byla tak chvilku po 9h. a asi bych chtěla domu vyjíždět kolem oběda - cca 13hod. (teď jsou na cestě UL - Praha samý stavební omezení a zácpy, tak bych se chtěla vyhnout špičce).
A místo je mi jedno,když si řeknem v 9h.,tak vyrazím o chvilku dřív a přijedu na čas a pak se sejdem jako minule. Rozhodněte, maminy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2010 v 15:36  • Odpověz
@lenkacar já taky ráda a většinou vidim samí ksichty dementní :wink:
16. říj 2010 v 16:55  • Odpověz
Tak teda mezi 9-9.30 hod KFC
16. říj 2010 v 16:58  • Odpověz
a ty jsou nejlepší ty dementi :wink: ,namyšlený frajírci a podobný týpci mě bavěj :wink:
16. říj 2010 v 19:23  • Odpověz
@kathyna @aannggiie ok, tak tedy 9 - 9:30. bude to boj :wink: ale veselej :wink:
17. říj 2010 ve 02:12  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Tak u mě taky platí 9 - 9: 30h. KFC - moc se těším :dizzy_face:
17. říj 2010 v 08:45  • Odpověz
Dneska zase vykukuje oskar, tak by mohl být po včerejším uplakaném dnu, zase krásný baboletní den :wink: Asi půjdem na procházku.
17. říj 2010 v 09:08  • Odpověz
@lenkacar já neviděla frajírka natož pěknýho chlapa ani nepamatuju :confounded:
17. říj 2010 v 09:47  • Odpověz
aan k nám do krámu občas něco zabloudí :grinning: ,jinak taky znám jen cestu do práce a z5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 10:38  • Odpověz
nazdar bazar, zdravim na srazik, a nahlas zavidim, taky bych srazikovala, misto toho budu v praci rikat, dekujeme a omlouvame se :grinning:
ale neni to tak hrozny, da se to zit :grinning:
novinky u nas zadne, jen me posledniho pul roku opustila nejak chut na PC , tak zapinam jen velmi zridka, pak vas i hodinu docitam apak si ani nepamatuju na co reagovat :grinning:
tak pa a uzijte so srazik - mimochodem - kolikaty uz od lonskeho cervna? :grinning:
17. říj 2010 ve 23:06  • Odpověz
hůhůhů můrko pracující ženko..tak aspoň někdo je v práci spokojený :slight_smile: ,já jsem zjistila ,že víc nesnášim doma na tu práci myslet ,než tam pak skutečně býti :confounded: ,jak tam odemknu ,odkoduju a začnu s běžnými pracemi ,tak jsem jiný člověk..a někdy jsem fakt děsně uvědomělá .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,někdy fakt nemám den a měla bych raději držet hubu ,páč takový slátaniny co mi z huby lezou ,to by bylo na dikobraz..lidi na mě čumí co jsem za dementa a já spocená si řikam ,že mám asi švába na mozku,tuhle jsem nějakej pani chtěla pochválit jak jí ty džíny sednou a po pár větách jsem to vzdala,zavřela zobák a důležitě jsem se začla probírat ranní e-mailovou poštou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :sunglasses:
18. říj 2010 v 08:18  • Odpověz
bré ráno, včera jsem vytuhla v 11, hurá!!! :grinning:
18. říj 2010 v 08:22  • Odpověz
ale neee a to tě Honza praštil pánvičkou ne? ty taková hůhůhůh a v 11 spát.. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 v 08:24  • Odpověz
@lenkacar no řekla jsem si, že když nepůjdu okamžitě, bude z toho zase druhá ráno... tak jsem šla...
18. říj 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.