• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie , nemá, nakonec jsem to přehazování oželila, je to jané 2009,v té letošní kolekci se dá přehazovat celá sportovní sedačka, v té 2009 né. Ale nedalo se té lákavé nabídce s velkou slevou odolat :sweat_smile: :grinning:
30. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz
Už se moc těším, až s ním budu drandit :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kathyna napsala jsem ti IP
30. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz
to jsou zase pořady v telce ,mě klepne pépa.. :angry: vladís upekl štrůdl a já jsem měla dnes trochu uklízecí náladu ..staré resty ,zašívání atd..
30. říj 2010 ve 21:27  • Odpověz
Hezký večer, jsem se přišla podívat, jestli tu náhodou někdo není.... :wink:
30. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz
@kathyna taky jsem si dovolila kouknout se na kočárek, je moc hezký, máte i tu samou barevnou kombinaci? Černo oranžová se mi taky líbí.... :sunglasses:
Opravdu ti to hezky utíká a ani se nenadějeme a za chvíli zdejší trio princů doplní tvoje princezna.... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jinak se teda musím též přiznat, že některým užitým výrazům Kathy taky nerozumím :frowning2: , já se nějak blíže seznámila s jen s Libertou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , od té doby jsem se sice už držela i jiných vozítek - viz vozítko Zlatovláásčiných bumrlíčků, ale tím moje zkušenosti naprosto končí :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz
....že by tady nikdo nebyl? :pensive: Asi je ještě brzy.... :wink: ...
30. říj 2010 ve 22:13  • Odpověz
@amilap , jo, jo je to i ta barevná kombinace - oranžovo šedá :wink: Víš, já jak jsem teď doma, tak mám zvládnutý všechny e-shopy s dětským zbožím, pořád čučím do nějakých testů dětských potřeb a taky čtu různý diskuse se zkušenostmi ostatním maminek a tak - mám v mozku už jenom hormony :sweat_smile: :grinning: Ale strááášně mě to baví :dizzy_face:
31. říj 2010 v 08:47  • Odpověz
Ale dělám to jenom, když není manža doma, protože jemu už ze mě taky hrabe :sweat_smile:
31. říj 2010 v 08:49  • Odpověz
@amilap , a jak to zatím jde se včeličkama? V úterý budu držet palečky na kontrolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 v 09:16  • Odpověz
kathy to je dobře ,všechno to naštuduj a až to budem potřebovat ,tak to budeš sypat z rukávu .. :dizzy_face: zdravím opíchanou ami :dizzy_face: ,tentokrát to klapne ..bude to zase vítěznej říjen,listopad... co? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojky všem :dizzy_face:
31. říj 2010 v 19:21  • Odpověz
ahojky všem :dizzy_face:
aha, dvakrát jsem klikla....pozdravů není nikdy dost :grinning:
@kathyna hmm, ta šedá vypadá dobře...to jsem ještě nikde neviděla. To je dobře, že tě to baví......alespoň se budu moct někde zeptat :sunglasses: . Navíc je super, že existuje internet, člověk si tak může prohlídnout z domova všechno, aniž by musel vytáhnout paty :dizzy_face: .
31. říj 2010 v 19:26  • Odpověz
@kathyna ti chlapi jsou všude stejní..... :pensive:
31. říj 2010 v 19:27  • Odpověz
@kathyna píchám, píchám, dokonce sama, což bude vrchol celého mého života, tedy hned po úspěšném porodu, jednou :wink: . Děkuji, v úterý budu hlásit. Nečekám žádné velké množství jako minule, spíš doufám v kvalitu a tak...., mám míň jednotek.
31. říj 2010 v 19:30  • Odpověz
@lenkacar souhlasím s tebou, ještě, že ten zdejší předvoj je tak rozmanitý....to nám vždycky někdo poradí :slight_smile: , teda doufám :confused: . Klapne :confused: ? Ty něco víš? A nemůžeš alespoň naznačit? :grinning: :grinning: :sunglasses: . Co ty? Jsme spolu v nějaké shodě? :wink:
31. říj 2010 v 19:33  • Odpověz
Ještě jsem chtěla říct, že jsem shlédla i mecheche Aann, Vlásky a Kathy včetně drobotiny a všem vám to moc sluší!!! Sakra jak to děláte, že tak dobře vypadáte?? :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 v 19:35  • Odpověz
to jsem se rozepsala....po dlouhé době :sunglasses: , zatím se opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2010 v 19:37  • Odpověz
čuuus děvčata
1. lis 2010 v 09:23  • Odpověz
přehozený čas u nás úúúplná katastrofa hned jsem si vzpomněla na Zlatuši jestli měla doma dvojitou hrůůůzu :frowning2:
1. lis 2010 v 09:25  • Odpověz
@amilap jsem zvědavá taky na úterý.........nezapomen hned hlásit :wink:
1. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
začala jsem dneska cvičit kvůli zádum už se nemůžu hnout a hrozně doufám,že mi to pomůže i na ten pupek :pensive:
1. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
@aannggiie já ráno vlezla na váhu... a tak nasraná jsem dlouho nebyla. je prvního a do toho pondělí a tak bych měla začít něco dělat, ale mě se chce žrát :-/
1. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
sem tu chvíli nebyla a tady je živo. tak až to naše živo usne, mrknu. zatím posílám zdravici :slight_smile:
1. lis 2010 v 09:40  • Odpověz
@aannggiie změna času mě tak neva, měli jsme minulý týden trošku nabouraný režim, takže to tak nepocítili. ale Filípek mi už 2 dny kňourá, vydírka jeden. když ho vezmu na klín, je hned v poho a usmívá se... a když ho vidí Adámek, že se chová, začne taky kňourat. vidíš, musím s chováním pomálu, jinak bych mohla celý den sedět a mít jednoho nebo druhého na klíně nebo si sednout do hračkárny a mít je na klíně oba... už teď to tady je jak po výbuchu... :frowning2: tak si to pak nedovedu představit.

no nic, Fíla už zase nespí, jdu na něj číhnout a pak něco podělat... pá
1. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
@zlatovlaaska mě se chce taky žrát a hlavně večer,protože přes den nestíhám
1. lis 2010 v 10:17  • Odpověz
tak mi máme po půlhodinovém spaní takže jdeme taky něco udělat
1. lis 2010 v 10:18  • Odpověz
@zlatovlaaska to knourání je na palici,šíša to zkouší taky a mě z toho hrabe.Je rozmazlenec a na mě je vidět,že za 9.měsíců a něco jsem ho měla z krku pouze 6 hodin
1. lis 2010 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.