• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ami též připojuji palečky :dizzy_face: ,kathy tofíka bych si taky šmákla ..
4. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kathyna toffíka mám taky ráda.já tlačim brambůrky a kofolu.to bude Šiška nafouklej z těch bublin
4. lis 2010 ve 22:30  • Odpověz
fuj už je mi úplně blivno z těch brambor.Protože jsem si vzpomněla,že jsem domluvená se starším synem,že budu chodit do posilky.....ale asi až po Vánocích.
Jak to zjistil Stanislav tak by najednou chodil taky.......smolík musí si pohlídat děcko.
4. lis 2010 ve 22:34  • Odpověz
@aannggiie chichi, tak pak poreferuj, jak posiluješ :grinning:
4. lis 2010 ve 23:03  • Odpověz
@zlatovlaaska ještě je spousta času :wink:
4. lis 2010 ve 23:25  • Odpověz
jooo jinak jdu zítra makat děvčata.To abych se neukousala doma nudou :zipper_mouth:
4. lis 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobry vecer, maminky....mohli bysme vas poprosit o hlasek? http://soutez.doma.nova.cz/lena311311 moc dekujeme....:slight_smile:
4. lis 2010 ve 23:28  • Odpověz
@aannggiie , posilovna, ju?No to jsem na tebe zvědavá :sweat_smile: :grinning:
5. lis 2010 v 07:51  • Odpověz
Už jsem hodinu vzhůru, jede pračka, myčka, trochu jsem to doma zkulturnila, ještě asi vyžehlím pár kousků, pak zkulturnim sebe a jdu na kávu a na drby s kámoškou :dizzy_face:
5. lis 2010 v 07:53  • Odpověz
@aannggiie , tak se v tý práci nestrhni, matko :wink:
5. lis 2010 v 08:01  • Odpověz
kathy ty jsi úžasná jak to vše zvládáš :wink: ..to mě se nechce nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani na ty drby .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 08:31  • Odpověz
@lenkacar , to žehlení jsem moc nedala, pouze 4kusy - košile :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu namalovat ksichtík a pádím. Pááááá
5. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak jsem zpět, káva se protáhla i přes oběd :sweat_smile:
5. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdu pokračovat v žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz
Hezký podvečer, už jsem se vzpamatovala, tak jsem tady.....
5. lis 2010 v 16:16  • Odpověz
Moc vám všem děkuju za palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2010 v 16:17  • Odpověz
No a teď k tomu podstatnému....., takže přesně, jak jsem si to vnitřně myslela, žádných 30 foliků, to se pan doktor na utz pěkně sekl :unamused: , nebo jich 17 popraskalo :confused: ...., protože mi odebrali 13 folíků, z toho je 11 vajíček a ty se teď pokoušejí v mističkách oplodnit, zítra si budu volat na výsledek. Některé nejsou ok, prý mám počítat tak s 5 nebo 6 kousky; no po tom extempore s 30 abych teď byla ráda, když budou alespoň nějací stateční a bude jich více než 0 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak to se mnou je, jdu si zase lehnout, břicho mě ještě bolí....
:frowning2:
Opatrujte se, já zase nakouknu
5. lis 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahoj Ami,
tak to je hezký výsledek, moc blahopřeju :wink: Těch 30 zavánělo hyperstimulákem.Hezky odpočívej a mysli na embroušky, ať mají připravenou pěknou peřinku :dizzy_face: Pa
5. lis 2010 v 17:09  • Odpověz
@amilap tak to je super.Mě stačily 4.Na zítřek držim palce a hned dej vědět
5. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
@kathyna relaxuj dokud to jde :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz
tak je to všechno jakš takš pofackovaný a jdu si dát taky kafe a hlavně nohy na stůl
5. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz
na co to mám jako klikat????? :confused:
5. lis 2010 ve 20:27  • Odpověz
proč tu zase nejsou obálky na ip? :angry: ami drž se!
5. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
aan jak bylo v práci?
5. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj, včera jsme byli večer dlouho na pokecu u sousedů a jak jsem tam pár hodin seděla, tak jsem pak večer měla trochu oteklý nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu si na to muset dát pozor, zatím se mi tostalo poprvé. Budu muset začít házet nožky nahoru :sweat_smile:
6. lis 2010 v 09:02  • Odpověz
@kathyna drahouši jak ti natejkaj nožky tak si je můžeš nahoru házet jak chceš :wink: pomůže ti to jenom trošku
6. lis 2010 v 09:26  • Odpověz
@lenkacar ty bláho to byl zase masakr a malej do toho.Ještěže s nim Standa přijej až ve 12 hod.Celý den chudák moc nespal tak mi ho bylo líto,ale byl v poho
6. lis 2010 v 09:28  • Odpověz
@aannggiie , tak to si mě moc nepotěšila
6. lis 2010 v 09:35  • Odpověz
tak holky máme tu další Vánoce a naše oblíbené téma dárky :grinning:
tak házejte tipy at se pokochám

Letos jsem nahlásila,že na každýho z vysoka ....
Koupím akorát dětem.....no dětem Kuba dostane prachy a se ségrou jsme se domluvily,že kluci budou dostávat 3 dárky.Hračku,knížku a nějaký hadérek.

Standa si koupil elektrony a frézu na sníh tak ten má vybráno úplně.
Musim koupit babičce a ta dostane dárkový koš.Ten má nejradši
6. lis 2010 v 09:36  • Odpověz
@kathyna nepotěšila,vid :confounded: a to se modly,aby se ti princezna ze mlejna neusadila u bránice,protože pak bys nemohla ani dejchat
6. lis 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.