• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aan nedělej furt na kačku bububu .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo jí sem manža zakáže chodit .. :confounded:
6. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
je teda pravda ,že jsem na ní myslela taky ,ale v té souvislosti ,že jí závidim vztah s manžou jak se maj tak rádi .. :pensive: a třešínka na dortu berunka..
6. lis 2010 v 09:45  • Odpověz
Ann, na mě nedělá bububu :grinning: Dává rady :wink:
6. lis 2010 v 09:51  • Odpověz
Ann, manža chce flashku, hru mafie 2 na počítač, nějaké hudební cd, a koupím mu tričko nebo mikču :wink:
6. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
Našim teda vůbec nevím, co koupit :confused:
6. lis 2010 v 09:53  • Odpověz
to je dobře ,že se jí nebojíš ,to by mě mrzelo kdybys nám nechodila řikat ,jak je ti špatně a bolí tě celej člověk ,abysme my netěhotné z toho taky něco měly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2010 v 09:57  • Odpověz
Hezké ráno, vlastně dopoledne :grinning: ,
koukám, že tady se od Božího rána diskutuje :grinning: ....Aann, tip na dárek mám jeden, a asi budu teda hodně patetická, když řeknu, že právě jsme v procesu jeho výroby a klidně bych si ho rozbalila za nějakých 9. měsíců :pensive: . Co se týče těch ostatních materiálních dárků, tak opět vyhrává kosmetika, a to díky A..n a O.......me, drahému jsem koupila z kůže "obleček" na doklady a mobil a asi zbyde i na nějaké spodní prádlo :grinning: . Jinak děkuji za tip na dárkový koš, nějaké malé asi nechám udělat i našim.
6. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
Kathy, též máš hezky vybrané dárky, nejprve jsem četla, že budeš kupovat flašku a ono nééé :grinning:
6. lis 2010 v 11:08  • Odpověz
A ještě jedna věc: volala jsem na výsledky a je jich 5 dobře vypadajících, tak na ně myslím, ať se drží a na dálku jim slibuju hory doly :grinning: .
Jdu vařit, hezký víkend všem :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 11:13  • Odpověz
Jo a děkuju vám za palečky a vůbec tak.... :wink:
6. lis 2010 v 11:14  • Odpověz
@amilap , to by byl dáreček nad dárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 v 17:07  • Odpověz
@amilap no tak to je nádhera to gratuluju a pěkně přeju,aby začaly už praskat v tý mističce :wink:
jinak jsem taky četla flašku :wink:
6. lis 2010 ve 23:08  • Odpověz
@lenkacar to nám musí Kaťušanda chodit řikat jak jí je
6. lis 2010 ve 23:10  • Odpověz
@kathyna a vůbec nenapsala si co dotáhly babči.A už pereš a žehlíš pro pidi holčičku?
6. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz
holky ta večeře to byl už masakr.Kluci si pořád brali věci teď pořád na nás ječeli,protože chtěli to jídlo z talíře no děs běs.Tak jsme to zhltali a šli.ani stříček jsem nedopila.
6. lis 2010 ve 23:13  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak vám nevím, kdy to všechno dočtu... :confounded: aspoň moc zdravím a posílám všem pusu :grinning:
7. lis 2010 v 00:29  • Odpověz
@aannggiie , babči dotáhly nějaká body, dupačky, overálky, fusak do autosedačky od emitexu, povlečení do postýlky,osušky, ......Začínám si dělat přehled, co vlastně mám, aby toho nebylo pak zbytečně moc :sweat_smile: Prát začnu si až za měsíc, ještě nevím.
7. lis 2010 v 08:15  • Odpověz
Včera mi kámoška přivezla na půjčení takový ten koš na miminko. V týdnu ho odvezu mamče, aby mi na něj ušila ohoz :wink:
7. lis 2010 v 08:18  • Odpověz
@aannggiie , no tak to je škoda, že jste nedali stříček.Neboj za pár měsíců si budou hrát kluci v dětským koutku a vy se v pohodě najíte a i stříček bude a taky káva se zákuskem :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky ..aan tak večeře proběhla klasika ..hladové děti to pojaly po svém ,myslím ,že jim se líbilo moc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stříček byl taky asi ,do plenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 08:45  • Odpověz
co je to za zázrak ten fusak od emitexu? každou chvíli je to někde zminováno :confused:
7. lis 2010 v 08:45  • Odpověz
ami myslím na tvoje drobky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už ti to taky musí vyjít ..
7. lis 2010 v 08:46  • Odpověz
nemyslím taky jako že mě ..ale taky jakože ..po tak dlouhé době co tu strašíme v této sestavě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 08:47  • Odpověz
Tak tohle je ten zázrak :sweat_smile: ...........................................................................................................................................
http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php
7. lis 2010 v 09:40  • Odpověz
Začali jsme uklízet naše skladiště, kde momentálně třídíme odpad, suším prádlo,atd, aby se z toho stal za pár týdnů dětský pokojíček - bude to fuška. Hlavně kam ten bordel v bytě přesunout :sweat_smile:
7. lis 2010 v 09:43  • Odpověz
aha a to je teda na nohy jo?no vypadá to pěkně to jo ..já stará škola si myslim ,že mít nohy u sebe je větší teplo.. :confused:
7. lis 2010 v 10:30  • Odpověz
kathy takže už rychtujete děcáček jo?aspon se ti ukrátí čas,když budeš takhle mile zaneprázdněná
7. lis 2010 v 10:31  • Odpověz
@kathyna já se ptá,aby tě ta holčička nezaskočila
7. lis 2010 v 11:03  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: to je jasný.Nejvíc se zahřeje u maminy v pelechu
7. lis 2010 v 11:06  • Odpověz
o tom žádná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.