• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
máte někdy návštevy,který nechtěj vypadnout???? :rolling_eyes:
7. lis 2010 v 16:53  • Odpověz
občas takhle někdy jsem nervozní z kamarádky která dřepí a dřepí a já už koukám na hodiny ,protože mám v plánu něco jiného .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,naštěstí to je minimálně
7. lis 2010 v 17:36  • Odpověz
tak to bylo zrovna u nás. :rolling_eyes:
7. lis 2010 v 19:17  • Odpověz
@aannggiie mame se fajn,diky,malej roste je z vody a je to vesela kopa,porad se usmivá,ani moc nezlobi,tak doufam,že mu to vydrží.Zatím je docela pohodář :slight_smile:Ted se zamiloval do kostek,co jsme mu min.,tyden zakoupili a podarilo se mu postavit i vez ze 4 kostek :slight_smile:ten se chechtal.Jinak plysaky ho nechavaji chladnym,ty odsunuje bokem a jde za kostkama a autama :wink: chlap se nezapre..jinak mame 77cm a 9 kilo,je dlouhy a hubeny :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:51  • Odpověz
A co maji radi vasi mazlici?? Jo holky a neprislo vam nekdy lito,že nemate a nebudete mít dceru?? přeci jen ten vztah s matkou je pak jiny a když ma pak dcera deti,tak je to lepsí asi než jen snacha,s kterou si treba nebudu rozumět...nevim,tak me to nekdy napada.Ja už zrejme do dalšího ditete nepujdu.V rodine jsou vsichni radi,že je to kluk,páč mám ségru a ta má 2 dcery a taky mám same sestřenice a jen jednoho bratrance..No a sestrenice maji taky holky ted.takže jsem počítala na stopro temer s holkou i jsem si ji prala a vono kulový :slight_smile: ale hlavne,že je zdravy že
7. lis 2010 v 19:56  • Odpověz
musím sem hodit nejaka fota piškota :wink:
7. lis 2010 v 19:57  • Odpověz
dagi tak příště to bude holka :dizzy_face:
7. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lenkacar Příště už nebude Leni,jak jsem psala..však víš :wink:
7. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz
@lenkacar A stejně i kdyby,tak by to byl určo druhy klučina :slight_smile:
7. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz
a víš co kluci jsou taky dobrý ,takovej mazlíček když se povede ,mě by klučík nevadil..byl by to Adámek..
7. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ann, měla jsem taky takovou známou, co nevěděla, kdy odejít. Byla jsem z ní úplně hotová, naštěstí se odstěhovala daleko ode mně. Měla hrozně dlouhý vedení, ikdyž jí to člověk řekl, stejně seděla.
7. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz
Dagi, zdravím :wink:
7. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jsem teĎ sežrala celý velý balení křupek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz
@kathyna jj tehotenske chute,to je něco :slight_smile: ja mela porad chute zase na sladke a na ovoce,což běžně nemusím :slight_smile:
7. lis 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lenkacar jasne,kluci jsou suproví,ja jsem za nej strasně vděčná,je to mazlíček a zmena v nasi rodině :slight_smile: tobě bych toho Adámka hrozně moc přála :slight_smile: Byla jsem v tydnu u sve zubarky a zaregistrovala tam i maleho,koukla mu na ty jeho dva zuby a hrozne se se sestrou nad malým rozplyvali,jak je krasne mimčo :wink: tak to potěší :slight_smile: Pry jim tam takové mrnata často nechodí
7. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz
@kathyna cojece jsi mi udelala chute s temi krupkami,nastestí doma žadne nemám...Dnes mi ale segra donesla Tofife :wink:
7. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
@kathyna a máte už nejaké typy na dívčí jména??
7. lis 2010 ve 21:19  • Odpověz
@aannggiie taky mám jednu známou,co nevi,kdy odejit a ikdyž naznačuji,tak ji to nedojde..pak už třeba začnu okatě koukat na hodiny a říkat,jé já jestě musím to a to..tak jako vstane,ale k odchodu se moc nema a pak jeste vykecava další pulhodinu na chodbě,což k smrti nesnasim... :angry: Skoro ji zavírám dvere pred nosem a ona porad kecáá :frowning2:
7. lis 2010 ve 21:24  • Odpověz
zlatě že k nám leze jen 2krát do měsíce ,taky na to nemám nervy..když už dřepí 4hodiny a neni si co řikat a ona si řekne o další kafe :angry: a to už měla kafe a čaj :angry: :confounded:
7. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: to je na mrtvici
7. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz
Krásné ráno, dneska jdu na 3D UTZ, doufám, že mi Dr.Berušku natočí na DVD -že na to bude čas :dizzy_face:
8. lis 2010 v 08:22  • Odpověz
kathy tak přeju pěkný zážitek :dizzy_face:
8. lis 2010 v 08:32  • Odpověz
jinak zdravím ve spolek :wink: a přeju pěkný pondělí. ňuňánci usnuli, tak to tady jdu pofackovat, páč se mi ozval táta, že dorazí...
8. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
@aannggiie no takový návštěvy moc nemáme, ale já se někdy nechci nechat vyhodit, když se mi na návštěvce líbí :grinning:
8. lis 2010 v 10:11  • Odpověz
@kathyna jsem zvědavá, jak přijdeš ze 3D nadšená, mě se to líbilo, ale čekala jsem od toho víc, mudr. pořád brblal, že jsou už velký a že se mu tam špatně hledá... a něco málo natočil, ale fakt jen pár vteřin. kdybych to měla extra platit, tak jsem naštvaná, takhle jsem to měla v ceně nadstandardu...
8. lis 2010 v 10:13  • Odpověz
@dagi33 mě to líto neni,protože vidím u mých kámošek co vytvářej holky od 13.let.Zaplaťpánubohu za kluky.I když teda nevim co se vyloupne ze Šišky
8. lis 2010 v 10:39  • Odpověz
@dagi33 :grinning: :grinning: :grinning: to je taky dobrý
Já když mám debilní náladu tak je prostě vyhodim,že mám mocpráce,akdyž je to návštěva manži tak ať si s nima dřepí on
8. lis 2010 v 10:43  • Odpověz
@zlatovlaaska když budu mít na všechno služku tak můžu mít návštěv 3 prdky,ale bohužel
8. lis 2010 v 10:44  • Odpověz
a asi začnu chodit v pátek do práce......nebo i víc dnů?? :pensive:
8. lis 2010 v 10:46  • Odpověz
@aannggiie , koukám, že začínáš pěkně rozjíždět v pracovním procesu :sweat_smile:
8. lis 2010 v 10:56  • Odpověz
všichni si myslí,že být s dítětem od rána do večera je nějaký žůžo.
Za 10.měsíců jsem byla bez malýho tak 9 hod :zipper_mouth: .Mě by stačilo kdyby mi někdo tak 3x do týdne na 2 hod jezdil s kočárem,abych měla aspoň hoďku pro sebe.Teď když Standa s malým vypadne tak nevim co mám dřív udělat jestli vařit,prát,luxovat,žehlit,vytírat,utírat prach,měnit cejchy atd atd...a to jsou jenom ty základy... než to udělám tak šup a už jsou zase doma :confused:
8. lis 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.