• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
asi navrhnu,že tady vyvěsim cedulku kdo mi s tim kočárem bude jezdit-nějáká studentka by si mohla takhle přivydělat,né?? Ale to asi neprojde.....proto si bude muset udělat taťka víc času
8. lis 2010 v 11:57  • Odpověz
neblázni šištičku nepůjčuj..víš co je dneska za lidi ..včera tu byla bráchova holka a řikala ,že u nás na nádraží je nějakej úchyl a mastí si tam v autě nejmín25cm klacka.. :confused: no prosim a já zase nic nevidim :confused: :pensive: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz
@aannggiie já vážně uvažuju, že si pořídím paní na úklid. jednou za 14 dní na takový ty hnusy, na který fakt nemám náladu.
8. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz
@aannggiie úplně mi mluvíš z duše, taky bych potřebovala kluky na chvíli udat. ale bohužel. Manža sice slibuje, ale skutek utek a naši jsou asi natvrdlý... a tchýňovi jen fňukaj, jak jsou kluci daleko a asi neví, že k nám vedou cesty.

no nic, nebudu to dál rozebírat, mám dneska docela splín... :confounded:
8. lis 2010 ve 12:28  • Odpověz
@lenkacar ať si mastí úchylák co chce. ale @aannggiie by to kočárkování potřebovala. sím, hlásím se také. už padám na hubana a to ještě po večerech pracuju, chjo. předevčírem jsem skypovala s kámoškou a při tom žehlila, bylo to fajn a včera jsme skypovaly s @lenkacar, jak mi hned bylo líp a měla jsem pocit, že tady neblbnu sama :grinning:
8. lis 2010 ve 12:30  • Odpověz
@aannggiie v podstatě taky tu práci potřebuju, ne kvůli kč, ale kvůli kontaktu s lidma...
8. lis 2010 ve 12:31  • Odpověz
zlatko já chlapa viděla naposledy v létě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak bych se třeba jukla okýnkem :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: to je hnus na to nečum
8. lis 2010 ve 12:52  • Odpověz
@zlatovlaaska vůbec se ti nedivim
8. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz
@lenkacar bych na ní čuměla z okna
8. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz
@zlatovlaaska ti řikám pořídit cizí babičku na ježdění.2x do týdne stačí a 200 tě nevytrhne a na každýho se vybodnout
8. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz
@zlatovlaaska já taky potřebuju lidi.....bych tam nebyla celý den stačí chvilka
8. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz
cusim, zdravim ve spolek, ma za sebou 2 tydny hruzy, tak se ozyvam az ted. Muz je po operaci srdce, ja pomalu vytahuju nervy z kyble, ale je to den ode dne lepsi.
Co tady noveho?
Aann - porad makas v praci?
Kathy - jak uzivas tehu? uz jsi se pokochala vecickama?
Zlatko - co kluci? budu muset juknout do alba?
Len - novinky???
Ami - co je s ni, holkou jednou?
Zatim pa
8. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz
aan to toho uděláš když budeš ty 2hod. čumět z okna,akorát tě budou bolet lokty :grinning:
8. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz
můrko teda ty máš vždycky jobovky to je hrůza ,no hlavněš ,že je to na dobré cestě :confused: tebe ten život taky nešetří ..samé radosti
8. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz
jo, kocko, vyziram si to pekne i s pripalenym dnem :grinning:
co ty, drzis se?
8. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz
jdu provest hygienu a mastim do prace. zatim ahoj
Jo, Len a pisni mi do IP,ok?
8. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz
já jsem provedla hyenu ráno a vypadam jak když jsem prolítla roštím.. :grinning: ještě že jsem doma ,malé děti by se mě bály a myslely by ,že je posledního dubna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj!

@murasek , co to čtu, to jsou jobovky, tak hlavně ať je zase brzy fajn.
8. lis 2010 v 15:15  • Odpověz
Jinak holky Beruška nespolupracovala, ukázala jenom ruce a nohy, celou dobu cca 30 min měla ruce před obličejem, jako kdyby koukala dalekohledem. Bude asi v tomhle celá po taťkovi, ten taky nesnáší focení :sweat_smile:
Váhový odhad 1100g :dizzy_face:
8. lis 2010 v 15:17  • Odpověz
@lenkacar , chvilku mi trvalo, než jsem pochopila, jakou hyenu si ráno provrdla :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 15:18  • Odpověz
tovíš termín provrdlá hyena zní teda fakt divně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 v 15:52  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe pokakám
8. lis 2010 v 16:30  • Odpověz
@murasek co se stalo? to bylo plánovaný?
8. lis 2010 v 16:38  • Odpověz
@kathyna co by se vám měla ukazovat.Uvidíte jí v plné parádě 2.2.2011
8. lis 2010 v 16:41  • Odpověz
@aannggiie nevím, jestli bych dala kluky cizí babičce.. musela bych tu paní dobře znát. jsou věci, na který jsem nad věcí, ale co se týče jízdy kočárkem, tak jsem psycho. ale to je tím, kolik je tady hodně lidí. musíš se mezi nima prodírat a to je na palici, aut jak nakakáno, velkých psů v parku na volno a tak dále. no psycho...
8. lis 2010 v 17:38  • Odpověz
@zlatovlaaska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vim Zlati já Prahu znám :sweat_smile: v Praze bych nenechala ani hrábnout na kočár.Tady čumim skoro do polí
8. lis 2010 v 17:43  • Odpověz
@aannggiie to radši tu paní na úklid. vyluxuje, vytře, utře prach a třeba i něco požehlí a já si můžu s klukama v klidu procházkovat.
@aannggiie jsem nepochybovala, že jsi už někdy byla v centru :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.