• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
prachy ..kde žiješ ..mi do 15let nedal ani lízátko ,v 15l mě chtěl leda ošustit a pak mi dal psa,kterýho mi zase vzal a to je všechno ..
10. lis 2010 v 08:48  • Odpověz
jo tuhle byl za mnou v krámu mi oznámit ,že má léčitelský schopnosti ,tak mě napadlo jestli on na mě nepřijde jako působit :confused: :confused: :confused: :confused:
10. lis 2010 v 08:51  • Odpověz
@lenkacar a nezapůsobil už ?
10. lis 2010 v 09:01  • Odpověz
@lenkacar hele mě nedal taky nic.Třeba dostanu kus baráku na Praze 6 :sweat_smile: :sweat_smile:
10. lis 2010 v 09:02  • Odpověz
hezky v dejvicích jo? to neni špatný..já už prd ,barák prodal ,prachy rozfrcal z milenkou ,která ho kopla a najednou si vzpomněl na lenýska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 09:52  • Odpověz
@lenkacar jenom Petřiny,ale pochybuju,že něco zbyde,když jsou tam 2 děti.To už si určo rozebrali.Leda,že nic nepřepsaly a budem čekat na pozůstalost :zipper_mouth:
10. lis 2010 v 11:07  • Odpověz
čus, byla jsem na nehtech a tady se řeší dědictví :sweat_smile:
10. lis 2010 v 11:19  • Odpověz
@lenkacar , já všechny ingredience na těsto nasypu do domácí pekárny na chleba a ona mi to krásně vyhněte a já pak jen tvořím a strkám do trouby :dizzy_face:
10. lis 2010 v 11:20  • Odpověz
Dorazily chůvičky, tak jsem je musela hned vyzkoušet :sweat_smile:
10. lis 2010 v 11:36  • Odpověz
Dneska mě popadla trochu panika, že ještě nemám koupený žádný dárek k vánocům - budu muset začít.
10. lis 2010 v 11:38  • Odpověz
tak to mě nechává naprosto v klidu ,u nás vánoce asi nebudou .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
@aannggiie to víš, naděje umírá až jako poslední. takže bych to na pár vanilkových rohlíčků a nějaký to linecký viděla... a kokosky, ty miluju a ještě jsem je nikdy nedělala. ale od každýho jen jednu dávku, ne jako před dvěma rokama, kdy jsem dělala linecký ze 6 dávek :grinning:
10. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
@aannggiie jj, o paní melu už skoro 2 roky. jen jak byl manža doma, tak to nepřipadalo do úvahy...
10. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz
@zlatovlaaska tak ty po mensim flamu o pulnoci vytiras kopelnu a zachod :grinning: to me silene rozesmalo,to radsi si tu pani porid,v tvem pripade nehrozi,že by te pani pomluvila po Praze,ta je moc velka...jak pise Lenka.Ale Leni ty preci taky nebydlis na vesnici :slight_smile: :grinning: Jinak ja mam taky rada hodne poradek a porad se mi neco nelibi-že tam je binec a tam,ale s malym deckem je to opravdu nerealne a nikdy nekoncici pribeh.už jsem taky slevila ze svych naroku.Jo natoz pri dvojčatech!! kasli na to hlavne zdraví :grinning:
10. lis 2010 v 19:09  • Odpověz
@kathyna a vanoce me taky nechavaji letos vklidu,kazdemu jeden darek a nejvic toho bude mit hlave mladoch,vsak je to hlavne pro ty deti ne. :grinning: radsi si vklidu užívej tehulkování,rychle to uteče.ja už byla minuly rok o tomto datu na rozpadnutí,silene natekla i v obličeji a od 13.11.me bylo šílene zle a 14,jsme jeli do špitálu a už jsem tam zustala a za tyden se maly narodil..takže ten konec byl takovy divně utnuty.... :frowning2:
10. lis 2010 v 19:14  • Odpověz
@lenkacar neviš Leni,třeba tě tatka prekvapí a prijde s tím,že ti odkazuje velke dedictví :grinning: se může hodit ne
10. lis 2010 v 19:16  • Odpověz
@lenkacar a lečitelske schopnosti taky nejsou k zahození :wink: :slight_smile:
10. lis 2010 v 19:17  • Odpověz
jo přinesl kousek poličanu taky dobrý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 v 19:30  • Odpověz
@kathyna ty jo kde jsou moje krásný nehtíky a vlásky :cry: :cry: :cry:
10. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz
@kathyna to já taky nemám a ani žádná panika mě nepřepadla....zatim
10. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz
@lenkacar u nás bude jenom strom a možná se nažerem :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz
nechcete mi říct,že budem tady slavit spolu třetí Vánoce........to letí
10. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@zlatovlaaska no nechci nějak rejpat,ale myslím,že do budoucna tě čeká 8 dávek-nejmíň
Hele a kluci už si linecký můžou prásknout
10. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz
@dagi33 taky máš všechno od mladýho vomatlaný.To je pro mě smrt.A co tvůj mlaďas za chvíli je mu rok to je šílenství jak to uteklo.A jak to vypadá bude v roce chodit?
10. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem nežrala :grinning: :grinning: :grinning: poličan se nosí na návštěvu?
10. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz
@aannggiie no my mame opozdeny motoricky vyvoj vzhledem k tomu,že je ukončeny 34 tt,takže chodit v roce určitě nebude...ale to se dožene.hlavně,že po psychické strance je sikula a už pekně i mluví.Rok mel mít až po vanocích
10. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz
@lenkacar poličan,to je teda dobrý :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
dagi neřikam ,že neni dobrej ,ale mohl aspon přinést celýho šíšana a ne kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,večer vladís pekl roládu dle babici z víkendu ,nápln je velice chutná ,ale to těsto na tu roládu je snad jen z bílků ,žádná mouka ,lepí se to jako prase,bléééé,já dělala z piškotů a ta byla .. :dizzy_face: ale to už je minulé vánoce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já tak hodim buchtu na plech,ale tyto výtvory mě neba..
11. lis 2010 v 08:17  • Odpověz
@dagi33 to je jasný,že to dožene.Hlavně to je jedno kdy začne chodit.Ty doktorský tabulky jsou největší tragedie
11. lis 2010 v 08:58  • Odpověz
@lenkacar poličan můžeš zase hodit ty do kuřecí rolády :wink:
11. lis 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.