• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
Tak je pravda :grinning: ta vaše zna¨čka je opravdu takový dráždící plakát
12. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Jinak tady je dnes prázdno.Odpoledne si jdeme poklečet do kostela a pak na prochajdu.Zítra jedu do práce až na odpoledne ale stejně půjdu asi ráno do posilovny tak je to jedno ...
Tuli.co včera..jak jsi to přežila tu noc s jedním okem otevřeným>:> :grinning:
12. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky fan, jak se fachá???
12. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
fan, písnu ti ip :wink:
12. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
ok jdu se mrknout
12. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
tam nic není :grinning:
12. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
fan, já to spisovala delší dobu, taky jsem měla povinnosti, musela jsem dát manžovi pusinku :grinning:
12. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj mur, tak ty takhle makáš, chuděro. a s kocourem v práci, to tě lituju, mě vždycky zabere studená Coca Cola, ta mě srovná nebo samaritán. Jedno období jsme ho s manžou měli doma stále :grinning:
12. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
tak i fan utekla pracovat. Tak já na chvíli taky mizím a zase se zjevím.

pááá páááá a pěknou neděli, kočanky!!!
12. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Tuli já věděla,že se mi zastaneš :wink: Taky víš jak to je :slight_smile:
To máte super slezinu.Večer to bude chlastačka a žranice....úplně top vidim
12. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Tuli ty jsou taky hrozný,ale horší jsou ty co nadávaj na Prahu na pražáky a jezdí jsem makat,aby se vůbec uživili a pořád maj kecy.To vidim v bance a hned bych jim ukopla palici.
12. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
jo jo taky znám story s SPZ-nejhorší jsou mindráky z Brna :wink:
12. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Holky čauky večer.Už budu mít nerva :unamused:
12. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
aann, to víš :wink: :wink: jsem se narodila ve Vinohradské porodnici a jsem Pražanda celým tělem :grinning:
12. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
žranice tady je a já na ně koukám jako bernardýn, ale co dělat, bojuju se špekama. tak jim to jen závidím. teď tady tchýňa s přítelkyní od mladýho dělají chlebíčky. ale já se najím aspoň něčeho už v pátek a to bude "už" za chvíli :wink:
12. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
aann, přesně, vidloni, co jedou makat do Prahy, berou nám práci, protože bydlí společně v bytech, protože to je drahý!!!!! a pak si jedou domů a machrujou, že dělají v Praze a v Praze nadávají na Pražáky.

sem to zažila s Bechyňákama, sráželi se v Praze na Žižkově v hospě a pindů na Pražáky 3 prdele a jak to je drahý a blá blá blá. Tak jsem se nasrala a vypálila, tak proč tady jste a berete nám práci??? Tak zklapli, netušili, že manža žije s Pražandou. Tak jsem si tady v tomhle odstavci napsala na nás ódu, to zase bude řečí od ostatních, ale já si za tím stojím!!!!!
12. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
SPZ a Brno, ty mi fakt mluvíš z duše!!!
12. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
no a kde všechny jste, coco??? já jsem uzmula na chvíli pc a za chvíli zase půjdu ke společnosti. Tak doufám, že tato samomluva nerozvázala naše přátelství s mimopražskými. to by mě mrzelo.

aann, tak zítra, v kolik tam máš být, co? a co dělá břicho? dobrý? nebo ucházející?
12. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
ahoj Tuli
12. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
jsem nervóza nervozní. :wink:
Nebudou odezvy.Tak vduchu.Jinak ty blbý kecy odpaluju stejně jako ty :angry: a odpovědi se taky nikdy nedočkám
Se v pátek nažereš a bude ti strašně špatně.Neřikej,že hned vlítneš do řízku
12. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
no jo, tvojí nervozitu chápu, tak jak to půjde hoď hlášku, jak jsi dopadla. zítra budu na netu odpolko nebo navečer, tak držím palce!!
12. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
do řízku asi hned nevlítnu, to bych asi odpadla, ale 3 týdny zrní a žádný maso, to mi chybí... :cry:
12. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
jsem taky zvědavá, co lenka, jak zvládla dnešní chataření :wink:
12. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
a co fan, jak trávíš neděli? práci máš za sebou, tak teď relax :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
to se ti nedivim já jsem taky masožravec,ale lehký kuřecí steaček se salátkem tim nic nezkazíš :wink:
Jinak díky moc za palečky teď už to asi potřebuju :wink:
12. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
nejhorší je ta bezmoc, že s tím stejně nic nenaděláš, prostě buď se urodí víc nebo míň... :confounded:
12. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Léňa určitě odpočívala,válela a četla
12. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
od mých narozenin si s manžou slibujeme, že zajdeme na večeři do mexický restaurace, ani nevím, proč jsme nešli, ale už se těším. máme kousek od nás dobré dvě mexické restaurace - Cantina a Azteca, tak si budeme muset naplánovat pěknou véču. na moje narozeniny jsme měli výročí seznámení, tak si každý rok vyrazíme... tak půjdeme s malým zpožděním...
12. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
no doufám, je šílenec, tak bych se nedivila, kdyby celou zahradu vyplela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jasně- hrozný je to,že pořád na něco čekáš a všeho se bojíš a všichni radí klid přitom je to taková kravina.Nevěřim tomu,že je někdo klidnej
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.