• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie , ona je zdravotní sestra vysokoškolačka, učí zdr.sestřičky a zároveň slouží na šestinedělí a nadstandartu, tak mi po porodu bude k dispozici a bude mě školit:wink:
25. lis 2010 v 08:39  • Odpověz
Dneska opět reklamuju podlahu - je tam boule :confounded: Mám pocit, že by ty řemeslníci potřebovali nad sebou bič a pořádnou buzeraci :angry: Z posledních úprav v bytě by si pochvalu a jedničku s hvězdičkou zasloužil jenom chlápek, co nám dělal vestavěnou skříň v ložnici - naprosto precizní práce.
25. lis 2010 v 08:41  • Odpověz
@kathyna jo to nasere vid ..já reklamovala pokládku blbýho lina 3krát a jak byli vzteklý ,že jim nechci zaplatit fakturu ,dojela jsem si za šéfem at se na to přijde podívat a stejně holky jak to opravili ,za 2 roky jsem pokládlaa znova tentokrát se stěrkou a dobrý .. :wink: akorát to byl lempl a nechtěl odsunout pračku a tak tam jen zastřihl kousek a jak občas skočí pračka tak je to vidět.. :frowning2:
25. lis 2010 v 09:09  • Odpověz
normálně mi vylil tu stěrku pod pračku já pak nemohla pračku vyrvat když přijel opravář ,ježiši to jsou řemeslnící :angry:
25. lis 2010 v 09:10  • Odpověz
vložky na kojo jste pochopily správně ,jedna holka měla takový tvrdý a moc si je nechválila . :astonished:
25. lis 2010 v 09:11  • Odpověz
@lenkacar , já jsem to taky ještě nedoplatila, dokud to nebude úplně OK. Teď odjeli, bouli nahřáli a zatížili, večer se mám kouknout, jestli je to dobrý. Nejvíc mě séře, že na ně člověk musí doma čekat
25. lis 2010 v 10:04  • Odpověz
@lenkacar , někde na netu jsem četla v diskusi, že jsou prý dobrý vložky na kojo vytvarovaný, ale samozřejmě jsem zapomněla od jaký firmy jsou :fearful: Možná to byl Johnson, nevím.
25. lis 2010 v 10:08  • Odpověz
doma tam hodíš plenu a bude to .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2010 v 11:05  • Odpověz
@kathyna a tys ukázala, co? je to dobře, mě akorát stresovaly, že se kluci nepřisajou a že by mi řekly, co a jak, jedna mi pak začala skoro nehtama štípat do bradavky, aby jí vytvarovala, já myslela, že jí dám ránu... a stejně to nepomohlo. dobře, žes jí je ukázala :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
bože nehty do bolavejch bradavek .. :confused: :pensive: to bych ty formovače nosila už od 1tt :confused:
25. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz
@zlatovlaaska , už jsem slyšela víckrát, že některý sestr jsou hrozně protivný a sadistky. Dopředu nikoho neupozorní na určité možnosti a pak jsou nepříjemný
25. lis 2010 ve 13:56  • Odpověz
Uviíme v únoru, jestli to bylo k něčemu :sweat_smile: :grinning:
25. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz
@lenkacar jj, leni, já vědět o formovačích, tak je nosím klidně i půl roku před těhu :grinning: víš, jaký bych pak měla tykadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 ve 20:25  • Odpověz
@kathyna no právě, ty jsi vyvalená, co se s tebou děje, držíš v rukou maličký absolutně bezbranný uzlíček, já hned dva a ony to berou jako housky na krámu, trochu to i chápu. zpětně mě mrzí, že jsem nepřišla na to, že kluci v noci plakali, protože měli hlad. podle váhy co snědli, jsem pak dostávala příděl příkrmu. no a halt to jim nestačilo. doma jsem nevěděla, co s nima, takže jsem přidělala ještě jednou to samé a všechno vyžunkli a byli spokojení. chuděrky malí, hladem proplakali 5 nocí... ještě teď se mi chce taky brečet, když si na to vzpomenu...
25. lis 2010 ve 20:55  • Odpověz
@kathyna tak ty budeš mít vodnici jo?to se máš teda :dizzy_face:
26. lis 2010 v 11:01  • Odpověz
@lenkacar no nevim jestli to je výhra,když si dělaj co uznaj za vhodný :wink:
já jsem slízla u chlapů ty nejhorší znamení co jsem jednou viděla v televizi.kozoroh,vodnář,ryby.A nejhorší jsou ryby.....anebo že by to bylo manželem :sweat_smile:

Kath-už jenom 2 měsíce to je fakt v prdeli :slight_smile:
26. lis 2010 v 11:15  • Odpověz
@aannggiie jo chlap ryby flegmouš jako prase ,ale umělecké sklony .. a neser já jsem vodnář :sunglasses:
26. lis 2010 v 11:28  • Odpověz
kdybys viděla mé domácí tepláci umřeš na místě ..mám je na provázek pod kozama,mě co tlačí na pupek je mi blbě na blití ,ted jsem v oukeji ,ale vypadam příšerně ..myslíš že takhle můžu jít do fachy? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2010 v 11:30  • Odpověz
@lenkacar já vim :grinning: Záleží hrozně na ascendentu a že by byl Stanislav flegmouš????? to teda nevim.On má pořád vysněnou nějakou princeznu....ale to zas musí vyměnit bejka :grinning:
26. lis 2010 v 11:52  • Odpověz
@lenkacar já to znám já to taky nesnášela a myslím,že jsem byla stejná krasavice jako ty :grinning: .Dej tepláky pod kozy a přes dlouhou košili k tomu kozačky a frajerka je na světě.Nebo jsem to musela mít srolovaný pod pupkem a nikdy jsem nepochopila jak může být těhu sexy.Možná tak u mojí ségry ta měla v 9.měs 55 kg
26. lis 2010 v 11:55  • Odpověz
@aannggiie já jsem taky vodnář :grinning:
26. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz
@aannggiie jo a kluci jsou rybky, tak to jsem na ně taky zvědavá :wink:
26. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
@lenkacar jedině, kdyby šéfové něco, přijď v domácím modelu a uznají, že bys raději měla být doma :grinning:
26. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz
@aannggiie docela by mě zajímal můj i manžův ascendent. oba jsme vodnáři, v podstatě si rozumíme, ale někdy je málo do vraždy...
26. lis 2010 ve 12:24  • Odpověz
vodnář a kozoroh je taky vražda :pensive:
26. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: jj, manža je první den vodnáře, ale řekla bych, že má z kozorožce dost... hlavně v tom trkacím...
26. lis 2010 ve 12:50  • Odpověz
musím jít hodit do hrnce, jak tady píšete :grinning:

jo, holky, tak fan má od včerejška doma princeznu :slight_smile: tak jsem zvědavá, jestli taky zase někdy zajde, když teď bude samá plínka, flaštička, čurání, kakaní a papání :grinning:
26. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz
hele, ty, tepláková fešando, teď mě napadlo, kdy hodíš foto sebe :slight_smile:
26. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz
26. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz
@zlatovlaaska určitě bude každej jinej jsem zvědavá co budeš hlásit
26. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.