• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar :grinning: :grinning: já bych si nejradši nechala dát to tělísko, po kterým to nemáš 5 let,ale bojim se,že bych byla taková ta oplácaná náfuka...takovej ten stav,když to máš dostat a to bych asi zemřela :angry:
29. lis 2010 v 10:41  • Odpověz
@aannggiie , tak alespoň že tak, 3dny to s dá vydržet, já mívala 6-7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2010 v 10:42  • Odpověz
@kathyna všechno se může změnit :angry:
29. lis 2010 v 10:47  • Odpověz
v tom bytě je zima jako kjáva .. :angry: lezu tady ve svetru a jinak jsem furt pod peřinou ..a to se topí.. :angry:
29. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz
už zase od 2hod. nespim..zase do mě třísknul pařátou nebo čim a nemůžu zabrat jak jsem se lekla ..já ho za tohle nesnášim ,on si hnípe dál a já čumim do stropu ..ráno jsem úplně mrtvá ..hele jak se tady mění ty tt tak to je vždycky začátek jo? páč já jsem podle car 7+1
30. lis 2010 ve 04:13  • Odpověz
@lenkacar , to tě teda lituju, já dneska spala jak zabitá

No 7+1 je začátek 8tt, vlastně 7+0 je úplný začátek 8tt. Já jsem dneska 30+4, tedy 31tt :wink:
30. lis 2010 v 07:37  • Odpověz
Tak jsem s objednávala na ten UTZ a sestra nepříjemná jak kráva :angry:
30. lis 2010 v 08:55  • Odpověz
Škoda že se nepředstavila, kdybych jí tam potkala, nakopala bych jí prdel.
30. lis 2010 v 08:57  • Odpověz
@kathyna se asi děvenka vyspala jako já :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2010 v 09:14  • Odpověz
tak jsem se zdárně problila do 8tt :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz
čuuus kontrola
leni-hodně štěstí zítra v rachotě.Jinak buď ráda,že tě třísknul a drží hubu.Standa chrápe tak,že jsem dneska zrušila hory.
kath nakopej prdel preventivně všem :pensive:
30. lis 2010 v 19:31  • Odpověz
asi špatně čtu .víš jak vladís nesnesitelně chrápe?????nevíš co..přemýšlím jak to budu dělat s děckem kam uteču ,protože ho bude budit .. :angry:
30. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz
@lenkacar Šiška taky nespí s náma a já už nespim se Stanislavem :sweat_smile: .Musíš si nechat udělat spací koutek........nebo radši Vladyskovi :wink:
Každou noc spim jenom tři hodiny a dneska jsem chrápala jenom hodinu :rolling_eyes: .Zítra do práce budu evidentně svěží
30. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz
@aannggiie no to teda o tom fakt přemýšlim,kam já krovky složim :confused: vladís ten se ze svý zaprděný postele nehne ,už jsem mu kolikrát říkala at táhne jinam :pensive: :confused: když se neumí v noci chovat slušně :angry: dneska taky byla úža ..noc ..zase se převaloval a hnáty tahal po prostěradle ,mě vezme takovej nerv ,že bych mu jí fakt flákla .. :angry: aby z tý noce taky něco měl :confounded: horšího chlapa v posteli jsem neměla .. :angry: :confounded: :rolling_eyes:
1. pro 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahoj, teda to je sranda s těma vašima chlapama, ten můj se mrská jenom když má hodně upito a to je jen pár krát do roka. A to si můžu dovolit ho v noci nakopat, páč už to ráno neví :sweat_smile: :grinning:
1. pro 2010 v 09:04  • Odpověz
U nás je strašná zima- brrrr a já musím ven a nezapnu zimní bundu :confounded:
1. pro 2010 v 09:06  • Odpověz
tak jsem doma s fachy tak jsem tam tak neskutečně vymrzla ,že znova kašlu,nemůžu se vůbec zahřát ..to byste nevěřily jaká je v tom krámě šílená zima..to se prostě nedá .. a chudák těhule je tam 9hod. a v tý morně ..já to snad znova odchcípu :angry: ,šéfka prej ,přijd zase ..budu ráda za každý volno ..když jsem šla hlady tak mi blbě nebylo ,ale ta kosa :angry: ,lidí lezlo docela dost ,tak to i uteklo a prodávalo se ..to vše by mi nevadilo ,ale jako holky tam jde pára od huby :angry:
1. pro 2010 v 15:03  • Odpověz
Dneska mi přišla postýlka a nemůžu ji složit, protože ještě nemáme vymalovaný pokojík :unamused: Doufám,že tento víkend manža mákne a vymaluje....
1. pro 2010 v 16:46  • Odpověz
kathy tak máte ještě chvilku čas a aspon se ti na ní nebude prášit :dizzy_face: ,ale už byses ráda kochala co? mě je teda zase špatně sakra ..to je z tý zimy posraný v tom krámě.. :frowning2: už tam fakt nepůjdu ,tam je to fakt o zdraví ,si představte ,že ten kretén zakázal tam topit.. :angry: tak to čau ,1 topení na 15m místnosti 4m vysoké stropy kretén fakt ..končim..za 50,-na hod. at mě políbí všechno..
1. pro 2010 v 18:59  • Odpověz
@lenkacar , fakt se na to vykašli, ať nenastydneš. Pak by sis to vyčítala.......
1. pro 2010 v 19:51  • Odpověz
@lenkacar , já bych jí jenom složila a zatím do ní naházela pár dalších věcí (ještě v krabicích), které mi teď překáží v ložnici.Prát, organizovat do skříní a načinčávat budu až v lednu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2010 v 19:53  • Odpověz
@lenkacar No Lenko,co to ctu?? Uprimne jses tedy blázen chodit ted do takove prace a jeste do te zimy... :frowning2: jestli se nachladís a budes mit horecky,tak to muže poskodit embryo...doufam,že to prehodnotis-mas vymodlene tehotenstvi,tak nepokousej stestí...pak ti zbyde jen ta prace a jeste ta ktera je neaprd... :frowning2:
1. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: myslím,že kvůli šoupání hnát jsem se rozvedla :wink: byla jsem z toho nepříčetná
1. pro 2010 ve 23:00  • Odpověz
jinak jsem si sedla až ted .....s kávou.Hnáty mě bolej jak svině a kozy za celý den nafouklý jak hovado a Šiška jak mě po celým dnu viděl tak mi do nich ještě třískal :cry: :cry:
1. pro 2010 ve 23:02  • Odpověz
@lenkacar se divim,že ti byla kosa,když jsem byla těhotná tak mi bylo pořád vedro.Jooo ale asi až v pokročilém stádiu
1. pro 2010 ve 23:06  • Odpověz
@lenkacar to tam přes zimu zůstane akorát ta jeho pichna :wink:
1. pro 2010 ve 23:08  • Odpověz
@lenkacar doufám,žes nevlezla do vany :rolling_eyes: .vývárek je dobrej
1. pro 2010 ve 23:08  • Odpověz
@lenkacar tak hlavně zítra hodit co nejrychleji info :wink:
1. pro 2010 ve 23:10  • Odpověz
Nazdárek :wink:
To je sněhu, měla jsem jít cvičit, ale radši zůstanu doma, silničáři určitě jako vždy nestíhají
2. pro 2010 v 08:23  • Odpověz
@aannggiie já nelezu do vany ,se sprchuju ,zalezla jsem do peří ..jinam než vladís .. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon jsem spala v noci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: s ním je to o nervy ..ještě je nasranej ,že já jsem nasraná ..to je hnus..jo a jinak jsme si řekli ,že dárek k vánocům už máme tak nic..dneska vysolim za projekt na chatu 11tis. a ježíšek je v řiti.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.