• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie indiánská babička bude?ty jo změna je život a občas spadnout pod sekačku dobrá změna ..já asistovala vladísovi při pečení a půjdu se asi vyblít ..jak dýl stojim,úplně bych omdlela ,to asi neni normální stav a v břiše taky hnus pocit ,kdoví jak to u mě vše dopadne :pensive:
2. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lenkacar uklidni se pořád.Ber to,že už jseš stařena a ty to prožívaj jinak :wink:
prostě jseš poblióza a nejseš přece jediná,počkáš 3 měsíce a pak to přejde :pensive:
To nebudeš žrát ani na Vánoce salát,jo?? To tě lituju a co teprv až se bude smažit kapr to asi zkolabuješ z toho smradu
2. pro 2010 ve 23:45  • Odpověz
@aannggiie hahaaha..dam si kuřátko ,na kapra seru ..a salát nejim ani když nejsem těhotná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi si odejdu na procházku nasypat labutím než se vyvětrá ten smrad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak nám přehodili termín tak má vladís dneska volno a přitom jedem zítra ..tak tu bude smrdět v posteli celý den :angry: taky je na čase vykopat auto po týdnu,když se zítra jede na výlet
3. pro 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojjj, dneska jsem dělala lasagne a moc jsem si pochutnala :wink:
3. pro 2010 ve 12:59  • Odpověz
@lenkacar , nemaluj čerty na zeĎ. Jak píše Ann, jsi poblionek, ale to přejde. Někde jsem četla, že ten kdo v těhu zvrací, tak je to známka prosperujícího těhotenství :wink: Takže si umíš představit, že když já nezvracela, byla jsem z toho úplně v prdeli a dala bych nevím co, abych se alespoň jednou poblila :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz
@aannggiie , jéééé, mě by se líbilo, kdyby mě Šíša v tom vašem zařízení obsloužil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dostal by vysoký dýžko :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jinak včera jsem nepekla, byly to jenom kecy :sweat_smile: Tak snad dneska....
3. pro 2010 ve 13:04  • Odpověz
@kathyna já jsem pekla za tebe ,teda vladís já mu dělala podržpekařku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 13:39  • Odpověz
umatlala jsem další těsto ,ale péct už bude vladís ,děsně mě nebaví to vykrajování tak řeknu ,že se miminu prostě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechce
3. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz
tak holky ted jsem se dozvěděla jaká jsem kráva ,že jsem vůbec šla do krámu ,ta pinda mě tak pomlouvá,že to už víc nejde a to si mi ještě dovolí vzkázat at za ní jdu 18 a 19 do práce ,že chce jet k tetě pro cukroví ,takže jí oznámim ,že jsem těhotná a tímto končim s vysvětlováním svého stavu ,páč at řeknu co řeknu ze všeho vyjdu jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem tak nasraná,že si to neumíte představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 17:34  • Odpověz
@lenkacar , to máš recht, vykašli se na to. Nikdo neocení, že si šla do krámu pomoct.
3. pro 2010 v 17:46  • Odpověz
Chtěla jsem začít lineckým a nemůžu najít vykrajovátka :angry: , asi jsem je loni důkladně schovala :sweat_smile:
3. pro 2010 v 17:47  • Odpověz
takže jdu na rohlíčky
3. pro 2010 v 17:48  • Odpověz
kathy je čaaaaaaaas.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 v 18:36  • Odpověz
@lenkacar , těsto se už chladí v lednici :wink:
3. pro 2010 v 18:45  • Odpověz
Jsem osamocená, manža šel pařit....tak budu válet rohlíčky
3. pro 2010 v 18:46  • Odpověz
manžel plácá kokosky ,teda zatím leze pro rady jak na to a já jsem zatim vzteky napsala šéfový mail co si o těch intrikách myslim..
3. pro 2010 v 19:17  • Odpověz
Holky, tak rohlíčky už mám hotový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lenkacar , kokosky budu taky dělat a pak ty linecký a tím asi skončím
3. pro 2010 ve 20:22  • Odpověz
jo tak ty kokosky plácam já ,on udělá míchanici a já dělam bobečky na plech ..ne teda jako vlastní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lenkacar jééé vy jste tokali v pelíšku?? :pensive: To nám se přihodilo asi před 2.lety naposled
3. pro 2010 ve 20:46  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si prdlá kde si to četla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Já jsem se taky ani neublinkla
3. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz
@kathyna Šiška byl se mnou zalezlej v kuchyni a stačilo,že hejskal tam
3. pro 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lenkacar a co ta pinda řešila?
3. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz
@aannggiie , tak to jo, Šíša hlásil, že je jídlo hotový, viď :dizzy_face: ?
3. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz
já pečení fakt nedávám
3. pro 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kathyna no to jo :grinning: :grinning:
tady je zima jak v prdeli.V 10 dopo bylo mínus 12 :rolling_eyes:
3. pro 2010 ve 20:53  • Odpověz
@aannggiie , u nás taky je pěknej mráz, radši jsem nevystrčila paty z bytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 20:55  • Odpověz
A co Fan, moc na ni a holčičku myslím a čekám,kdy nám něco napíše :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz
cože? v jakým pelíšku se kde tokalo? :confused:
3. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.