• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aan ty jsi asi přepracovaná vid :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2010 ve 21:13  • Odpověz
@kathyna heč mám fotky Áni malinký,je naprosto dokonalá :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
@lenkacar , já chci taky fotky
3. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky,ahojLenko :slight_smile: jak se mate?? na me nejak zacina dolehat ten stereotyp,nekde bych vypadla a poradne zaparila :grinning: ale vsichni jsou zaneprazdneni a s malym to stejne nejde... :wink:
3. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz
nazdárek, tak já dneska straším od pěti hodin. hrůza, manža vstával do práce, Filípek se vzbudil, tak jsem ho musela obstarat. manža před šestou odešel, Filda po šesté usnul a já žehličkuju.. to jsou teda nápadky...

takže teď odpočívám u pc :grinning: a posílám zdravici :wink:
4. pro 2010 v 07:58  • Odpověz
@dagi33 musíš se jít vyvětrat, chápu, leze to na budku. kdybych nemohla večer zajít za kámoškama do kavárny, už by se o mě staral Chocholoušek... držím palce a pak dej vědět, jaký to bylo a hlavně, jak ti bylo druhý den :grinning:
4. pro 2010 v 07:59  • Odpověz
@lenkacar kde máš fotoalbum? nejde mi otevřít. byla jsem zvědavá, jestli tam nemáš něco novýho a nenašla jsem tam ani prdlajs... :frowning2:
4. pro 2010 v 08:00  • Odpověz
@kathyna nikam nestrkej ani paty a ani nos, ať si neuděláš na břuchu bulu :grinning:

venku je strašně, chodníky nejsou uklizený, je tady vrstva ušlapanýho sněhu a to poslouchám rady od tchýně, že mám s klukama chodit ven. to abych si pořídila nejdřív mačky. dneska pojedu juknout na naše, tak jsem zvědavá, jak se mi pojede v tomhle marastu autem.

teď jdu pokračovat v žehličkování, právě jsem sbouchala zbytek štoly, tak musím ty kalorie vyžehlit :grinning:
4. pro 2010 v 08:03  • Odpověz
holky držte mi pařátky jedem za chvíli na srdíčko ,at tam je ..vlásko album je připravené ke zpřístupnění po dnešní kontrole..v práci to oznámim jsem těhotná ,půjdu na rizikový a do práce ani omylem a nazdar ,nikomu nic víc ..mám jich tam plný zuby .. :angry:
4. pro 2010 v 08:15  • Odpověz
@lenkacar , držím palečky i s Beruškou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2010 v 09:58  • Odpověz
@zlatovlaaska ,ahoj, taky bych potřeboval žehličkovat, ale nechám to na večer.
4. pro 2010 v 10:01  • Odpověz
@zlatovlaaska , jeď opatrně :wink: Ale snad už to bude trochu rozježděný
4. pro 2010 v 10:02  • Odpověz
holky jsem totálně v šoku ,jsou tam dvojčata a obě měly srdíčka ,jedno je menší a šéf vyštoural ,že jsem byla na umělým a velká estráda :confounded:
4. pro 2010 v 18:39  • Odpověz
@lenkacar , ty bláho, to je teda nářez :sweat_smile: Gratulace k srdíčkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2010 v 19:18  • Odpověz
chtěla jsem to nahrát do alba a hlásí mi to chybu tak nevim zatim co s tim..tak to zkusim zítra
4. pro 2010 v 19:45  • Odpověz
@lenkacar tak to je síla teda,gratuluji moc a drž se :slight_smile: :wink:
4. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz
@zlatovlaaska no ja chodím po kavárnách s detskymi koutky s kamoskama,co maji deti,ale vecer nee,me uz nejak nebere zakourene prostredi a rada si pospim :wink: spis bych potrebovala mit tak 2 dny pro sebe :wink:
4. pro 2010 ve 20:07  • Odpověz
a já nechodim nikam ,jsem totálně mrtvá ..jsem tak vyštavená ,to už neni se mnou možný ,normálně to ze mě vysává energii..
5. pro 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj :wink: Malujeme pokojíček, teda jenom bílíme a babička tam pak nakreslí něco z krtečka :dizzy_face:
5. pro 2010 v 15:31  • Odpověz
Já taky nikam nechodím, páč bych tam záviděla ostatním vínko :sweat_smile:
5. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
@lenkacar , už jsi vyšokovaná? :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2010 v 15:32  • Odpověz
Všem hezkýho Mikuláše a pozor na čertiska :dizzy_face:
5. pro 2010 v 16:51  • Odpověz
kathy nevystrkuj ani pařátek když chodí čerti ,ale kdo by se s tebou vláčel :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 v 18:34  • Odpověz
jo už jsem vyšokovaná ,napsala jsem těhu kuřbě že čekáme dvojky a okamžitej fonát a brečela komedie stará ,jak je z toho úplně v prdeli a jak nám to přeje a hlavně at ležim a nic nedělam a nikam nechodim.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 v 18:35  • Odpověz
@lenkacar , ven nejdu, neboj :wink: Jsem ráda, že lezu doma-trochu jsem vytřela po malování a tak a bolí mě kříž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to chci zítra umýt to okno v pokojíčku,pokud mi teda neumrzne hadr k oknu :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2010 v 19:59  • Odpověz
mě už je zase zima .. a nějak mě bolí vnitřek lenýse ,tak ležim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a koukám na líbáš jako bůh..bože to je romantica
5. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz
no čus baby, no to je nášup, odjedu si na víkend k našim a tady jsou dvojky na cestě?
@lenkacar , to je krása!!!!!!!!!!!!!
5. pro 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lenkacar na šéfa se vys.., hlavně, že máte srdíčka :wink: a co na to nastávající otec? nezačal z toho mluvit?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kathyna vyžehličkovala sjem to ho pěkně, sice něco ještě zbývá, ale to je u nás normální. počítala jsem, kolik jsem toho zvládla a bylo to 38 kousků, takže to je skoro na medalili. :wink:

teď jsem dočetla, odepíšu a jdu něco dělat. ještě nemám vybaleno od našich, nakonec jsem u nich zůstala na noc a bylo to prima :wink: jen jsem si domů přivezla nemocníčka kopečka :frowning2: Adámek má 38,1, chudinečka malinkej... leží v postýlce a ani nedělá hovadiny, je to úplně jiný dítě. chodím se na něj koukat..
5. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz
@dagi33 tak já jsem právě ta, co si ráda dá skleničku a to cigárko :slight_smile: ale když nikam nejdu, nezapálím si, ale ten relax je super. pak si samo nadávám, že jsem místo hodinovýho - dvouhodinovýho pokecu mohla spát, ale takhle si fakt odpočinu. s maminama s dětma se nestýkám, vlastně v okolí znám jen snad 4 a bavím se jen s jednou. s ostatníma to je jen: dobrý den...
5. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.