• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@zlatovlaaska aha,jo to chapu,pro me je taky relax si pokecat s kamoskama,ikdyz jsou u toho nase deti.Kdysi jsem chodila i po kavarnach,ale ty kamosky uz maji vsechny deti,tak se schazime spis pres den.Možna bych nekdy vyrazila i vecer treba na bowling,tak to se asi domluvim se sestrenici-to je takova parmenka :slight_smile: a ty chodis do kavarny s kamoskama,co nemaji deti nebo i s kamosema :wink: :slight_smile:
5. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz
@dagi33 :slight_smile: já chodím do kavárny, kde pracuje kámoška a chodím tam sama. seznámily jsme se přes naše pejsky. když jsem odpoledne na prochajdě, tak se tam zastavím, dám káves a nebo, když je manža doma, tak tam zajdu, když kluci usnou, je to tak 3 minuty od bytu, vezmu čtyřnožce a jdeme tam. mezitím tam znám všechen personál, takže se tam můžu zastavit kdykoliv a pokaždý tam s někým prohodím pár slov. a ty kámošky jsou svobodný a děti ještě nemají. a taky to není tak dlouho, co jsem se sem přestěhovala a moc lidí v sousedství neznám, spíš jsou všichni přes 50, jen sousedka z vedlejšího baráku má malou holčičku, ale ta je hodně vytížená - je to poslankyně, takže s tou pískoviště nevidím... a jestli jo, tak budu překvapená :grinning: a kámošky, co mají děti, tak už jsou většinou velké, nemám žádnou kámošku, nepočítám-li aann, kdo by měl miminko(a). všem jsou minimálně 3-4 roky, některým už i 12-15 :-O
5. pro 2010 ve 22:29  • Odpověz
@lenkacar to je jasný, že jsi ko, vyrábíš 2 děti :grinning: to je sranda :wink: jsem zvědavá, jak to budeš prožívat :grinning:
5. pro 2010 ve 22:31  • Odpověz
@kathyna to já vínko nezáviděla, jsem ti na něj ani neměla chuť. ale kávičku jsem si neodpustila po celou dobu...
5. pro 2010 ve 22:32  • Odpověz
5. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz
@kathyna vy jste šílenci, malovat v takový klendře... bych zdechla. doufám, že tam nespíš, prej se nemá spát v čerstvě vymalovaným... teda já to někde slyšela a tak jsem stále odsouvala malování, až jsme nevymalovali vůbec :grinning:
5. pro 2010 ve 22:33  • Odpověz
@aannggiie jééé, čau. ty žiješ?
5. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
@lenkacar tak těhukuřba bude teď velká kámoška, co? :grinning: jak už je velký to její mimí?
5. pro 2010 ve 22:34  • Odpověz
byli jsme na mikulášský a s Šiškinem ten čert ani nehnul
5. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz
@zlatovlaaska já taky bych vzdechla.Jak Aďoušovi?
5. pro 2010 ve 22:36  • Odpověz
@zlatovlaaska přežívám si myslím.V pátek jsem zase byla v rachotě :unamused:
5. pro 2010 ve 22:37  • Odpověz
chodím se koukat na toho malýho koblížka... je teplej, ale spinká. byl nějakej vyřízenej, že jak jsem do něj nacpala ten dětský sirup, tak mě poblindil od krku až po pas... tak spinká hladovej... dělám mu zásobu čajíku a kdyby plakal hlady, tak mu dám na lžičku rozmočený piškot v čaji.

Filípek taky spinká, tomu musím udělat mlíčko.

tak zatím, možná ještě juknu a když ne, tak brou, brou :wink:
5. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz
Leni tak ať to máš namíchaný :slight_smile:
5. pro 2010 ve 22:38  • Odpověz
@aannggiie no mě letos Mikuláše rozmluvili... ale asi by to dopadlo podobně :grinning:
5. pro 2010 ve 22:39  • Odpověz
@aannggiie jdu venčit, ještě juknu tak za 2 minuty...
@zlatovlaaska čus
on ti nebude baštit jestli má horečku
@zlatovlaaska no to bude rychle vycikanej :slight_smile:
5. pro 2010 ve 22:40  • Odpověz
@aannggiie tak já měla jít do práce zítra, ale předběžně jsem to odvolala a budu doma s marůdkem. ráno zavolám mudře, máme jít v úterý na očkování, tak co mám dělat. a kdybychom se za ní měli zastavit, tak to bych asi už práci nestihla...
5. pro 2010 ve 22:43  • Odpověz
@aannggiie no to je pravda, bylas v rachotě a od tý doby nemáš signál, co? :fearful:
5. pro 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj :wink:

@zlatovlaaska , chudák Adámek, tak ať je mu brzy fajn
5. pro 2010 ve 22:45  • Odpověz
@aannggiie no jo, to bylo cvrky, cvrky a honem domů pro dobrůtku :slight_smile: on je tak vylulanej... :wink: ale je zlatíčko, to musím napsat. ví, který hračky jsou jeho a který kluků a těch si ani nevšimne. když ho pustím do ohrádky, aby tam vyluxoval ta drobky, tak tam může být hraček 10 a on jde jen po drobečkách :grinning:
@zlatovlaaska je mi furt zima vlásko a jsem totálně mrtvolná .. :frowning2: ležim furt v posteli a vůbec mi to neni blbý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zlatovlaaska jinak přeju Adámkovi brzké vymarození .. :wink:
5. pro 2010 ve 22:46  • Odpověz
@aannggiie právě jsem myslela, že aspoň ty piškotky, když všechno vyblindil... a nevím, jestli můžu mlíko nebo jen ten čaj...
jsem úplně grogy, dneska budu spát jak nemluvně :slight_smile:
taky bych brala takový vysavač ,nebo taková slepice ta by se tu nažrala až by praskla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2010 ve 22:47  • Odpověz
@lenkacar , jen hezky lež pod dekou a nech se obskakovat :dizzy_face:
@zlatovlaaska jestli má teplotu tak mu mléko nedávej :wink:
Tak holky, dobrou noc a nechte si zdát o čertech a nebo andělech :dizzy_face:
5. pro 2010 ve 22:48  • Odpověz
@zlatovlaaska signál mám podle toho kde zrovna jsem a jaký je počasí.Jinak jak chodim do práce a minulý týden jsem byla 3x tak nějak nic nestíhám bo co :rolling_eyes:
5. pro 2010 ve 22:49  • Odpověz
@zlatovlaaska mlíko né to dělá hleny a ještě by kašlal
5. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz
tak mizim krásky nevim jestli hodim a nebo to rozležim..fuj tajxl..
5. pro 2010 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.