• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
cantinu znám.Ta je na hlavní jak jezdí tramvaje,že jo? Já mám teda radši Haciendu
12. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
tomu taky nevěřím a takový pindy, nemysli na to, zabav se něčím, tak z toho bliju... známá, co mi píchala stimulku měla furt rady, byla jsem z ní až i trochu otrávená...
12. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
nejvíc mě vytáčela radama: seberte se a odjeďte někam na víkend...
12. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hacienda je dobrá, ale do Cantiny dojdeme pěšky :grinning: a je tady dobrá a Azteca taky není špatná a známej mi doporučil tatarák z lososa, tak si ho tam asi dám :grinning:
12. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
To jsou hrozný debility taky to nenávidim.Ale na druhou stranu co maj plkat...(asi nic) a ještě,když takovou situaci nezažily
12. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
tatarák z lososa je super.A Aztecu neznám.Kde je?
Je pravda,když to máš za rohem tak kam byste jezdili
12. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
jo přesně tak, to nepochopí ani příbuzný, kterří jsou ti nejblíž... když jsem prodělávala druhou stimulku, tak kámoška, o které jsem si myslela, jak mi rozumí a chápe mě, zrovna sice rozešlá, tak mě v půlce věty, kdy jsem byla totál zhroucená, že nemám folíky, řekla, jakej má problém, že se jí udělal na puse opar a že se chystá na lov a že se nebude moct líbat... to mě odrovnalo...
12. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Azteca je v Říční ulici u Kampy ze strany Újezda. do Cantiny si bez rezervace neškrtneš, Azteca má taky dost plno, ale dá se tam splašit místo..
12. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
to se ti vůbec nedivim už bych jí neřekla ani hovno i kdyby se ptala.Mě chápe ségra chodí na umělko taky....
Já tam znám jenom,, Kampa Park" to je někde u toho?
12. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky aTuli,no moc se mi nelibi tady ty rozbroje,prazaci versus vidloni,jako by ti co bydli mimo Prahu byli neco min a snad se narodili a zili ve stodole.Kazdy si obhajuje to sboje,cz je jasne,ale nekdy by stalo za to se na to podivat i s jineho opacneho uhlu,jenze to jde treba u tebe Tuli tezko,kdyz jsi vyrostla,pracujes a zijes pouze v Praze...a netusis,c to je nezamestnanost a problem najit jinde zamestnani,neb vse se toci kolem hlavniho mesta a take se vse dela a planuje podle uredniku prazaku,kteri ridi v teple a klidu kancliku podniky a provoz v nichz absolutne nevi,jak to chodi,v zivote tam nebydli a chtela bych videt nekoho z lidi,kteri se obetuji pro rodinu a potrebuji ji uzivit,aby sli bydlet do podnajmu v Praze,kde po nich chce majitel 17 000 mesicne za 2+1,ze bydli s nekym,protoze neda asi cely plat na najem-to by asi tam nemusel jezdit a taky studenti tak ziji,neb po vysoke maji praci jen v Praze a okoli a nemaji na koupi bytu ani najem,tak jich bydli vice.to da zdravy rozum.Kdyby byla jina politika a necumelo se jenom na Prahu a prace byla alespon z poloviny v cele republice jako v Praze a taky za patricny plat,za nejz by prazak nedelal ani uklizecku,tak by tolik lidi nemuselo jezdit Do tí Prahy,neb tam neni jinak o co stat a radeji by byli ve svem rodnem kraji a ze je tam velka cast vysokych skol,tak tam i studenti musi.Nic neni Tuli jednostranne,mozna kdybys prijela jinde a zila tam a snazila se uzivit rodinu a videla do toho vic,videla bys to alespon malicko jinak.Nehlede na to,ze i velka cast vysokych je v Praze,tak co maji ti studenti pak delat.Urcite nikdo neni nadseny z dojizdeni za praci,kdy nema cas na nic jineho....
a to,ze nekdo rekne,ze se narodil ve vinohradske porodnici pro me neni privilegium nebo dukazem toho,ze ten clovek je neco vic,jen mel stesti,ze vyrostl ve meste,kde ma vse po ruce a nic jineho a nejake vetsi prekazky ani nezazil,nerku,ze prisel k bytu zadarmo treba diky rodicum,kteri ho kdysi za komousu dostali a dnes ma hodnotu 5 mega.Pak se nedivte,ze jsou lidi nastvani na prazaky,protoze to davaji najevo,ze jsou nekdo a my jsme vidloni a jeste zpomaleni.To by snad nasralo kazdeho.Narodit se nekde neni umeni....tak za tim si stojim zase jaMam v Praze pul rodiny,kdysi bylo i memu otci nabidnuto,at tam jde,ale nechtel,byla jeste jina doba tehdy.A ti co zili i jinde a znaji pomery z moravy mluvi trochu jinak,ikdyz uz jsou ted prazaci.
12. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
A vubec toto je diskuse o neplodnosti ne a myslim,ze je jedno,jestli si to prozivame v Praze nebo na Morave :wink:
12. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dagi takhle to nikdo nemyslel.Já ti to řeknu takhle.Pražáci by nikdy nic neměli proti lidem z malého nebo menšího města,já bych ti třeba přála slyšet lidi z Moravy,který dělaj v Praze co dokážou zplodit a jak myslí to bys koukala.Dostanou v Praze funkci najednou mají hodně peněz a každýmu by napálili vysoký daně,nájmy atd atd.A kde je najednou ta jejich lidskost.Víš když třeba tohle řeknou tak si to neumí vůbec obhájit co říkaj.A s tím nájmem to přeci nemůžeš srovnávat,Tady to je mnohonásobně všechno dražší a když to vezmeš do důsledku tak pražáci jsou na tom o hodně hůř.Si vem,že někdo bydlí v Praze vydělá 20 000 a za nájem zaplatí těch 17 000.Pak někdo bydlí třeba na Kladně vydělá v Praze 20 000 a za nájem zaplatí 6 000 a podívej jak se má dobře :wink: :wink: :wink:
Nesmíš bejt vztahovačná.
12. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jednou jsem řekla jednomu klukovi u nás v bance (mimochodem je od Znojma a supr slušnej kluk) že až pojede s partou pražáků do vinného sklípku a nebude se hlásit k tomu,že je moravák tak uvidí ten rozdíl v chování.On přijel a smekám před nim klobouk,že mi do očí řekl,že to je rozdíl.
Jinak problémy jsou vždycky v lidech a je jedno odkud jsou
12. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
To ja nejsem vztahovacna Ani,ja vim,jak je to s najmy a urcite kdo je sam tak to ma tezke a mocmu nezbyde,ale u nas vlastne taky,vzhledem zase k nasim najmum a platu,tak to vychazi nastejno.Proste jednomu se zije spatne tak jako tak Napsala jsem to proto,ze Tuli psala,ze vam vidloni berou praci a bydli v jednom byte pac je to drahe,coz je jasne,ze jeden tam bydlet nemuze :wink: proto jsem to tak napsala a vim,ze i lide od nas,co prijdou k funkci si pak hraji na hero a me proste vseobecne ctve,ze nahore v kancliku na papire to vedou a vydavaj ruzne narizeni lide,kteri v zivote nedelali rukama ani se nebyli v tom podniku kouknout.Jo bys neverila,co si navymysleli na nas Pivovar,jak se tady chlapi ubehaji amusi delat psycjhicky a fyzicky,plat se nezveda,coz ted skoro nikde a jeste davaji pritrouble narizeni,ktere jde na papire,ale ne v praxi,to me hrozne stve :frowning2: je to o lidech a lide by k sobe meli byt vubec slusnejsi a mit uctu,at jsou z Prahy nebo Moravy,vsude je chleba o dvou kurkach :wink: no a napsala jsem svuj nazor,kdyz Tuli psala svuj no :slight_smile:
12. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
a take je to tim,ze jsem nervozni a neni mi nejak dobre po psychicke strance z toho vysledku IVF,jake bude a vubec ze vsech tech hormonu a vseho kolem toho.Budu si muset dat poradnou pauzu od vseho a uzit si leto,tak dobrou noc vsem :slight_smile:
12. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
dagi a s těma bytama.Tady nikdo nic moc nedostal všechno vrátili majitelum nebo většina bydlí v paneláku,který je 40 let starý a ještě si ho musíš odkoupit za 4 mega,aby si měla kde chrápat.Jinak maj většinou všichni hypotéku.To spíš za Prahou a dál mají všichni haciendy kde bydlí 3 rodiny a pak všichni všechno zdědí po rodičích.V Praze jsou mladý rádi za usranou garsonku
12. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
tak ses aspoň na chvíli odreagovala :wink:
12. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak holky dobrou noc ať vás blechy štípou celou noc a ty co jsou v očekáváni-tak embrouši celou noc :sweat_smile:
12. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ann, držím palečky, ať všechno dobře dopadne :wink: :grinning: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky, a nehádejte se, je jedno, kdo je odkud, všude to má svý pro a proti a hlavně jsme svobodný a vždycky můžeme svůj osud změnit a přestěhovat se :dizzy_face: Ale já bych třeba nikdy v Praze bydlet nechtěla :sweat_smile:
13. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
ahojky holky ..jak je už jste dostaly? mě vladís zmydlil prababičkou pomlázkou ,kterou tu sušim xlet ..musel opatrně ,ne kvůli mě ,kvůli tý pomlázce .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj Len, já už to mám taky za sebou- od manži i tchána :wink:
13. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
chichi jak jste si tu vjely do vlasů co? ještě že jsem tu nebyla ,já už těch vlasů moc nemám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,holky dyt je to kravina ,prostě každej má rád místo kde žije ,at je to třeba mezi smradlavejma eskymákama.dyt je to fuklajs,ne????holky tak vidim ,že už nám tady všem hrabe ,ještě že jsem poslechla tu aan ,která mě poslala makat ,hodně mi to pomohlo ,nejdřív jsem tam chodila jak mátoha ,ale pak jsem najednou uviděla tý práce tam a že to manža sám neudělá a když tak to stejně budu muset předělat tak jsme makali až do večera ..přijeli jsme ve 21hod.já bych teda osobně v praze taky bydlet nechtěla ,páč bych si nezvykla ,moje kámoška je tam po svatbě a ta tam bulí denně ,ale je to tim ,že už nejsme děti ...to je k tomu co napsala kathy a dagi ..jinak na návštěvku a do zololo se ráda mrknu .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
kathy tak to budem asi zdravé co? teče mi nudle z nosu ,asi ten lískanec přišel pozdě :confused:
13. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
ba ne já jsem alergik ,takže to mám k tomu jaru jako dáreček :grinning: ,jinak jaro je moje nejoblíbenější období ,chladno ,ale slunce
13. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Budem zdravé a stále mladé :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Taky tohle období miluju :wink:
Za chvíle jedem k našim, takže mám v každý kapse vajko, abych byla připravená :wink:
13. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
my si dali včera k večeři chleba s máslem a jajíko ,nešlo svině ani loupat nějaký čerstvouši nebo co ..ani blbě mi nebylo ..
13. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
daggi, já jsem se narodila v Praze, jsem na ní hrdá a celý život se sem ráda vracím a paradoxně je to nejmenší město, ve kterém jsem v životě žila, dětství jsem strávila v Berlíně (5 let) a pubertu v Káhiře (4 roky), takže nemám pocit méněcennosti, jako třeba ty, jak píšeš, prostě máte problém, se kterým se těžko vyrovnáváte, jen urážíte Pražáky. Ale to si musí přebrat každý sám. Já rozdíly nedělám, dokud si druhá strana nezačne na nás stěžovat... To, že jsou holky z týhle diskuse odjinud je mi buřt, mohla bych chodit na diskusi svého CARu, kdyby mi na tom tak záleželo, s kým se bavím a odkud. Naše holky mám moc ráda a řešíme společné trable, každá máme za sebou 1-2 IVF a vzájemně se podporujeme a debata o tom, kde se spěchá a nespěchá tady dosud nebyla. Mám hodně ráda nejen Lenku, Fan a Katynu ať jsou odkudkoliv, taky mur a musilku, snad jsem na žádnou nezapoměla, nedávám přednost aann, že je taky z Prahy... tak se v tom hnípej, jestli ti to dělá dobře a pomáhá ti to odreagovat před nervíkama na utz... Každopádně ti moc přeji, aby ti to dobře dopadlo!!! :wink:
13. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
tak jsem rozdala výslužku, zadek mi rodina a sousedi ušetřili, tak je to ok :wink: teď se zajdu podívat do mušky, když můžu jednu decku vína denně :grinning: :grinning: :grinning: jsme už doma, užili jsme si sluníčko a čerstvý vzduch a taky tchýňova do aleluja!!!

aann, co ty? jak jsi dopadla??? od rána na tebe myslím...
13. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.