• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@zlatovlaaska když ti ty piškoty sní tak mu je samozřejmě dej,ale já si myslím,že nebude jíst protože má horečku
5. pro 2010 ve 22:52  • Odpověz
@lenkacar hoď ať se ti uleví
5. pro 2010 ve 22:53  • Odpověz
@zlatovlaaska no ja mam taky kamosky,co uz maji vetsi deti a ty uz pracuji a maj po materske,2 kamaradky,co s nima chodim s malyma detma jsem se seznamila v nemocnici,kdyz jsem lezela v tehotenstvi a nastesti bydli kousek :slight_smile: kamosky jsou dulezite...jinak to mas dobre,že to mas kousek a muzes se tam jit vykecat,to je potreba..nekdy bych tam sla s tebou taky :slight_smile: ale ses trochu z ruky :wink: ty bydlis nekde na Praze 1? Moje teta bydlela na Maltezskem namestí1,ted je tam ministerstvo kultury tuším a teta uz bydli na Praze 4 a jedna ma kamaradka a sesterenice bydlí ve Strasnicích.
A mas nejakou treba nejlepsi kamaradku s kterou si vse reknete?? :slight_smile: Asi Ann vid
5. pro 2010 ve 23:00  • Odpověz
@zlatovlaaska tak at se Ada brzy uzdravi :wink:
5. pro 2010 ve 23:06  • Odpověz
holky, děkuji za podporu a rady. jdu chrupat. pááá a dobrou noc :wink:
5. pro 2010 ve 23:19  • Odpověz
Dobré ránko!
Doufám, že je Adámkovi líp :wink:
6. pro 2010 v 07:53  • Odpověz
U nás soused inteligent začal čistit schody a chodník od sněhu v 5hod.ráno, já večer usnula až v 1hod, protože mě pálila žáha a v 5h.takový budíček :angry:
6. pro 2010 v 07:54  • Odpověz
Dneska se chci zastavit v nemocici na sepsání k porodu a mám úplně hrůzu na jakou sestru tam narazím :confused: Doufám, že bude nějaká při pondělku příjemná, páč jak jsem plná hormonů, nerada bych jim tam předvedla slzavý údolí :sweat_smile:
6. pro 2010 v 07:56  • Odpověz
bud ráda kathy žes byla na NT mě ho prostě nedoporučila a řekla ,že se to platí 2000,-tak at si jdu a nebo poprosim v caru,byla překvapená že o tom vůbec vim.. :angry:
6. pro 2010 ve 12:33  • Odpověz
@lenkacar , tak se zeptej v caru, oni ti tam snad napíší doporučení, aby si to nemusela platit. Za zeptání nic nedáš :wink: Ta tvoje gyndařka je 100let za vopicema, ne :angry: ?
6. pro 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak jsem se sepsala k porodu :wink: Sestřička byla příjemná, kravku jsem si asi vybrala tám telefonátem minulý týden :sweat_smile:
6. pro 2010 ve 13:53  • Odpověz
PO cestě jem si koupila nový vykrajovátka na linecký, páč ty starý se mi asi někam propadly a nebo je najdu až o Velikonocích :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink:¨

@kathyna už je to lepší, ale dávám mu panadol, takže když začne odeznívat účinek, zase to začne stoupat. je to pro něj taky změna, takový temperamentní šídlo a celý den v postýlce... na druhou stranu pěkně papal, ráno si vymanul 4 piškoty a čaj a za cca hodinu další 3 piškoty a na oběd snědl vééééélikou porci rýže s kuřecím masíkem a mrkvičkou.

s tím spánkem na prd už to začíná, počkej, za chvíli tady budeš strašákovat po nocích jako my s aann :grinning:

ale souseda bych teda nakopala, v 5 uklízet chodník? zase byl ale odklizenej, my ho tady nemáme do teď :confounded:

@lenkacar nt je v kolikátým týdnu? já jsem za nic nikdy neplatila, max. 30,- Kč??!!

@kathyna vykrajovátka jsou potřeba, taky jsem si koupila v Oriflamu http://cz.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=22132 prostě jsem je potřebovala. ve čtvrtek dorazí tchýně, tak musím do té doby uhňácat nějaký těsto, abych se do toho mohla pustit :grinning: vykrajovátka jsou sice větší, aspoň to bude rychleji ubývat :grinning:
6. pro 2010 ve 14:23  • Odpověz
@kathyna pokaždý platíš na kontrole30,-? :angry:
6. pro 2010 ve 14:39  • Odpověz
@zlatovlaaska , tak to je dobře, že už je mu líp a hlavně že mu chutná :wink:
6. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz
NT se dělá od 11-13tt, já byla ve 13tt.
6. pro 2010 ve 14:53  • Odpověz
@lenkacar ,já jsem platila 30kč do doby, než jsem dostala těhu průkazku. Pak už ne
6. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz
ufff, mám za sebou návrat z pohotovosti. Drobeček Adámek měl 39,4, dostal meducínu a po dvou hodinách měl stejně, takže jsem volala do nemocnice, co mám dělat, tak jsem se sbalila pro případ, že by si nás tam nechali, oblíkla prďolku a frčeli jsme na Karlák, tam ho vyšetřili, nic nezjistili, zánět to není a poslali nás na ORL, tam jsme dorazili v jedenáct, vzbudili pana doktora, ale byl milej, zjistil, že ouška to nejsou a o půlnoci jsme byli doma jako na koni... takže jsem ko a padám do hajan... brou, brou. pááá
7. pro 2010 v 00:48  • Odpověz
@zlatovlaaska , chudinka :frowning2:
7. pro 2010 v 08:12  • Odpověz
@lenkacar , koukám, že už ti naskočil 9tt :dizzy_face: :dizzy_face: To to letí :wink:
7. pro 2010 v 11:42  • Odpověz
dívám se na přenos z pražské zoo, jak připouští novou gorilu ke skupině ostatních goril
7. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
je to sranda, ale taky žrout času :sweat_smile: Jdu něco dělat
7. pro 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kathyna a přes co na ně koukáš?
7. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz
dělám ty linecký a právě jsem si spálila prst-au,au,au :cry:
7. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz
@kathyna už je mu líp, ale je takovej smutnej :frowning2: chybí mu energie, tak jí musí načerpat. jak je slabej, tak je to pořád takový malinký miminko... jinak když na mě hlaholí z ohrádky, kde stojí a drží se jednou rukou, tak to je už frajer :grinning:
7. pro 2010 v 15:31  • Odpověz
@kathyna no to bě taky... 32tt, to abys už pomalu balila tašku do porodky :grinning:
7. pro 2010 v 15:39  • Odpověz
tak já jsem akorát zapla myčku, musím vytáhnout prádlo a pověsit. tak jdu na to... pááá
7. pro 2010 v 15:40  • Odpověz
@kathyna čajzla jsem ti odkaz a hodila si ho na FB, protože jsem tady na to chvíli vejrala, je to opravdu fajn, ale časožrout ještě horší než ty moje karty... :grinning:
7. pro 2010 v 15:41  • Odpověz
@zlatovlaaska ,ještě nestraš s balením tašky do porodnice.... :sweat_smile:
8. pro 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.