• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
cau holky, ty vole Lenis - ty cekas dvojky? no necetla jsem dal,ale jsemt. z tebe paf, jak to beres? pisni do IP,at to nemusim hledat. Jinak holky, u me situace tak, ze nemam jediny darek, napeceno, uklizeno nula, manza stale v nemocnici a jak se me tu nekdo ptal, jestli to bylo planovany, tak nebylo, proste rana jako z cisteho nebe. Ale bude lip. jdu trochu cihnout - pac vas zanedbavam :wink:
14. pro 2010 v 00:35  • Odpověz
@murasek , ahoj :wink: Teda ty máš trápení :frowning2: Hlavně ať je manžovi líp aq máš ho doma na vánoce. Držím palce :wink:
14. pro 2010 v 18:57  • Odpověz
Holky, tak jsem koupila jenom tchánovi triko s dlouhým rukávem, sobě těhu kalhoty a Berušce čepičku s rukavicema. A strašně jsem měla ušoupaný nohy po těch 4hodinách :sweat_smile:
14. pro 2010 v 19:00  • Odpověz
Manžova ségra je úplně prdlá a neponaučitelná, už mi potřetí s velkým nadšením hlásila, že koupila něco na Berušku - velikost 50 :angry:
Už má velký děti 23 a 15, tak už si to tolik nepamatuje, ale já jí hned poprvé říkala, ať koupí větší minimálně 56.
14. pro 2010 v 19:04  • Odpověz
@kathyna to jo v tom jí tak odneseš z porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 v 19:15  • Odpověz
@kathyna 50 existuje?? to ani nevim já myslela,že je od 52.
jinak ses moc nerozšoupla teda :unamused:
14. pro 2010 ve 20:33  • Odpověz
@murasek vůbec tý tvojí z právě nerozumím teda :confounded:
nevim jestli jseš taky těhu nebo co....
co bylo nebo nebylo plánovaný....
14. pro 2010 ve 20:40  • Odpověz
Dala jsem do alba novou fotku z 32tt :wink:
14. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz
@aannggiie , viděla jsem i 44 i 50 - hlavně teda v Německu. Tchýně prohlásila, že jí to dáme na panenku, až si s nima bude hrát :sweat_smile: :grinning: Mě jenom štve, že je to úplně na nic - škoda peněz. Nemám z toho vůbec radost....
14. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
@aannggiie , no nerozšoupla - zkoušela jsem si asi milión svetrů nebo vest a ve všech jsem vypadala jako slonice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kathyna se ti vůbec nedivim
14. pro 2010 ve 23:05  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning: :grinning: no oblečenim to asi nebude :sweat_smile:
nezapomen se příští týden vyfotit pod stromem :wink:
14. pro 2010 ve 23:06  • Odpověz
@aannggiie a jak tam chudák vleze pod ten strom ,to aby jí jeřábem tahali ven ,jen aby ti splnila přání :grinning:
15. pro 2010 v 08:39  • Odpověz
@lenkacar no když jsem se já pod něj svalila taky tak to už snad každej :wink:
15. pro 2010 v 10:18  • Odpověz
@aannggiie a cos tam dělala? proboha to mě nenapadlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
jo a jinak včera jsem si zkoušela těhu lkalhoty riflové ,protože mi tlačí jeansy já je zapnu ,ale už si v nich nesednu páč bych zvracela.. a jako ty lacláče to je peklo ,je to jakoby mi tam chybělo něco v podbřišku ,přes břicho už jen tak,tak a vůbec takový prkený ..asi budu chodit v teplákách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 11:21  • Odpověz
@lenkacar fotila :grinning: :grinning: jako ten pupek,že dostane S dáreček :wink: .Ty už máš dementózu v 9 tt :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu
15. pro 2010 v 11:38  • Odpověz
@lenkacar já jsem ti řikala,že tepláky jsou nejlepší a nebo legíny.Ted je taky na to dobrá móda dlouhejch svetrů.
jinak si ty džíny nezapínej a dej si do dírky gumičku a natáhni přes knoflík a přes to dlouhej svetr nebo mikča,ale to je na chvíli......ale stačí to
15. pro 2010 v 11:42  • Odpověz
@aannggiie no já si představim totiž sebe ,jak ležim pod stromkem v hubě jehličí a na hubě se mi bimbaj koule :confused:
15. pro 2010 v 11:42  • Odpověz
@lenkacar takhle néééé.Jedině se můžeš cpát kolekcí :wink:
15. pro 2010 v 11:45  • Odpověz
Caute holky,tak co tady noveho? jak se mate pred svatky? koukam,že probirate co si oblict v tehotenstvi :slight_smile: No ja to na zacatku take resila s tou gumickou do riflí a šlo to a bylo mi tak prijemneji :slight_smile: Doporucuji,stacilo mi to tak do cca 11 tydne,takže to už moc nevyuzijes :wink: jinak jsou dobre tehotenske kalhoty,co se ted nosi,ne laclace,s tim volnym pasem pres bricho,jsou pohodlne
15. pro 2010 ve 20:04  • Odpověz
no a co ty leni,neco noveho u doktora,kdy jdes na kontrolu q chystas se na ten kombinovany test? To tak letí,za chvili budes v 2.trimestru :slight_smile:
15. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz
@dagi33 čus kontrola v pátek v car poslední .. a u mudry 3.1.2011,prej prcky změří a uvidí kdy mě nabodne na testy ..koukla jsem jestli mám gumičku na kalhoty a mám jen nějakou širokou :confused:
15. pro 2010 ve 21:34  • Odpověz
to už mi asi i mudra dá těhu řidičák :confused: budu ve 12tt to už by jako mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Včera jsem byla úplně hotová z množství sněhu nafoukanýho před garáží - cca 1m :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trvalo mi hodinu, než jsem se do garáže vůbec dostala a nakonec jsem stejně zjistila, že nevyjedu, tak jsem se na to vyprdla. U nás silničáři naprosto nestíhají :angry: A dneska mě pěkně bolí ruce, jak jsem včera odhazovala lopatou ten sníh
16. pro 2010 v 09:22  • Odpověz
@lenkacar široká je dobrá,uděláš z ní oko na knoflíkový díře a zahákneš za knoflajs

já jsem nosila takhle hodně dlouho kalhoty,protože těhotenský jsem nesnesla
16. pro 2010 v 09:53  • Odpověz
@lenkacar tak co jak si ušila kalhoty?? :slight_smile:
to je jasný,že dostaneš u mudry už průkazku a miliony papírů na vyšetření
16. pro 2010 v 09:55  • Odpověz
@dagi33 ty jdeš do druhýho těhu,že sleduješ těhu módu? :wink:
16. pro 2010 v 09:56  • Odpověz
@kathyna u nás taky silničáři nestíhaj a Praha má sníh i na chodníku.Ty kreténi ve vládě vždycky něco schválej a pokaždý to stojí za hovno č....i :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: pardón

a ty už chceš rodit?? já takhle minulej rok tahala dříví :wink:
16. pro 2010 v 09:59  • Odpověz
@aannggiie , naprosto s tebou souhlasím, jsou to dementi :angry: U nás se včera nedalo celý den chodit ani po chodnících, sněhu jsem měla po kolena a připadala jsem si jak na překážkový dráze, abych se vůbec dostala na silnici. A tam se dalo chodit jenom ve vyježděných kolejích od aut :unamused:

Byla jsem tak vytočená a zárověň zoufalá, že jsem bezmyšlenkovitě vzala lopatu a začla makat. Až po dost dlouhý době mě došlo, že by se to Berušce nemuselo líbit :sweat_smile: Ale jak jsem byla nasraná, tak mi to šlo docela od ruky...
16. pro 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.