• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ted jedeme
17. pro 2010 ve 13:13  • Odpověz
@adrosek , ahoj :wink:
Teda to to letí, holky jsou už táááák veliký :dizzy_face: A moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2010 v 17:27  • Odpověz
@aannggiie , zbaleno do porodky ještě nemám, zabalím si asi až po Ježíškovi :sweat_smile:
Malá je nejvíc aktivní večer, když jdu spát - to mám pocit, že tam cvičí prostný :sweat_smile: Manža už vždycky chrní a mě trvá tak hodinu, než jí přemluvím, že se už má spát. Doufám, že jí to po narození přejde :wink: Teď cca měsíc je fakt období, kdy hodně kope :wink:
17. pro 2010 v 17:30  • Odpověz
Holky, dneska nám přivezli sedačku do obýváku, kterou měli dodat až v lednu. Bylo to narychlo, ale jsem ráda, že je to teď. V lednu bych už mohla být v porodce.
17. pro 2010 v 17:33  • Odpověz
@lenkacar , snad jste někde nezapadli. My jsme museli dneska na kus cesty od garáží nasadit řetězy :unamused:
17. pro 2010 v 17:34  • Odpověz
v pondělí jedem do car na potrat,obě umřely
17. pro 2010 v 17:44  • Odpověz
Leni, nemám slov........... :cry: :cry: :cry:

Je mi to moc líto :cry:
17. pro 2010 v 18:50  • Odpověz
píšu za Léňu......špatně
17. pro 2010 v 19:01  • Odpověz
@lenkacar jsem z toho špatná...také nemám slov...KU..A,život je děsně nespravedlivý :cry: :cry: :pensive:
17. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz
holky to je prostě život no ...lepší ted než v 5 měsíci ..snad se z toho za pár dní dostanu ,hlavně už abych to měla za sebou ..
17. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz
holky neštvěte mě a koukejte mi napsat něco hezkýho ,třeba co jste měly dneska k obědu ,já jsem totiž hlady a myslím ,že asi brzy umřu na udušení slinama,pořád v tý telce jde něco o jídle .. :angry: no jo no ,svátky obžerství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2010 v 19:40  • Odpověz
nemínim se z toho úplně položit ..jen musim zvládnout ten prvotní šok a myslím ,že už je to na dobré cestě ..už dokážu logicky uvažovat o tom co a proč se to asi stalo ..tak už dost smutnění,nařizuju vám to ..!!!!!!!!!!!!!!
18. pro 2010 v 19:41  • Odpověz
@lenkacar ok :wink:
a na co si teda přišla? Proč se to stalo?
19. pro 2010 v 11:11  • Odpověz
můj názor je ten ,že přestala fungovat injekce ,akorát o vychází po 2měs. na alergii na trofoblast ,který se mění na placentu ..mimi prostě nebyla vyživovaná a umřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2010 v 11:19  • Odpověz
@lenkacar a to jako dr neví nebo co? Na to bych se zeptala.Ale na druhou stranu nemůžou být přeci celý těhu uměle udržovaný na injekcích pak bys taky mohla zjistit a možná taky pozdě,že to neni úplně v pořádku
19. pro 2010 v 15:46  • Odpověz
@aannggiie je to u mě nějaký posraný a asi už žádný dítě ani být nemá ..kartářovi to vyšlo ,to bylo první co mi řekla mamka ,byla tam s náma ,čekala za dveřma ..je dobře ,že tam byla ,asi bych řvala mnohem víc ..myslím ,že končím s děckem ..bojím se dalších rizik,v mém věku už to neni prdel ..a tělo stávkuje..nechci vás tady strašit ,koník je o něčem jiném a já už nemám čím přispívat ..mějte se dobře ..ráda jsem vás osobně poznala :dizzy_face:
19. pro 2010 v 15:57  • Odpověz
@lenkacar , ahoj, já byla pryč a bez netu.
Leni, vím, že je to hodně složitý, já měla v tom lednu úplně stejný pocity, že se už na koníka vůbec nepodívám.............Ale pak mi bylo po vás moc smutno a nevydržela bych bez kontaktu.

Zítra se drž, moc na tebe myslím.
19. pro 2010 v 17:35  • Odpověz
-ahojík holky,kathyna jojo letí to strašně rychle,děkuji za holky :slight_smile:
-lenkacar-to mě teda strašně moc mrzí opravdu,nevím co říct
19. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lenkacar Leni,mi je to hrozně lito vse,že by to fakt bylo injekcema??Co rekli doktori na to?? Nejvíc je mi líto,že tady nebudes mezi nas chodit.Vsem nam by to tady bylo líto...budu rada,kdyz zajdes... :slight_smile: :wink: Zítra na tebe budu myslet a jsem rada,že už ti není tak těžko a jsi alespon malinko vyrovnana...pa
19. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kathyna Všechno nejle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
20. pro 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojky všem,......co mi to děláte :cry: .....je mi to Leni moc líto....., opatruj se!
20. pro 2010 v 19:37  • Odpověz
.....taky ti Kathy přeju všechno nej, ať jsou na tebe všichni, nejen dnes, hodní!!!!
20. pro 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj aann, jak je? Co Šíma? Roste jako z vody, viď? :dizzy_face:
20. pro 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj :wink: Dík za přání :wink: :wink: :wink:
20. pro 2010 v 19:49  • Odpověz
Zítra se chystám - teda jestli se dostanu vůbec z té garáže - na poslední nákup před štědrým dnem. Snad to přežiju :sweat_smile: Začínám dost funět jak lokomotiva a zavázání tkaniček je dost velký problém
20. pro 2010 v 19:57  • Odpověz
Zlatí, Annn - jsem zvědavá, jak budou těm vašim chlapečkům svítit očička, až uvidí stromeček a dárečky :dizzy_face:
20. pro 2010 ve 20:00  • Odpověz
@amilap , co nového?
20. pro 2010 ve 20:03  • Odpověz
@kathyna hezký večer, tak tady v Praze to vypadá, že by ses z té garáže možná nedostala a když to tady vypadá takhle, tak bych zítřejší cestu ještěš zvážila :sunglasses: .
20. pro 2010 ve 21:20  • Odpověz
@kathyna no nového, řešila jsem teď svůj zdravotní stav, který je skutečně neutěšený :angry: , jinak jsem se honila po dárcích, stihla jsem i napéct, vanilkové rohlíky a pracny, holt jsou takové větší, protože máme rádi, když se do toho člověk zakousne a hned ví, co jí :grinning: . Ještě dva dny a budu si dovolovat, na to se taky těším.
A jak je tobě, prožíváte letošní Vánoce jinak? :wink:
20. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz
@amilap , tak hlavně že se něco řeší, ještě aby se to řešilo úspěšně. Držím palce :wink:
Letos ty svátky vyšly nějak divně, člověk si pak musí brát dovču, co? Nejlepší je, když vychází štědrý den na víkend, nejlépe neděli :dizzy_face:

JInak mě je fajn, vše bude stejné, akorát já bez alkoholu a nestihla jsem udělat takový vánoční úklid jako jindy. Ale to mi samozřejmě vůbec nevadí. Nedělala bych ho nejradši nikdy, ale takhle mám jasnou omluvenku :dizzy_face:
20. pro 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.