• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj, hlásím návrat z nákupu - zvládla jsem to :wink:Vyjet z garáže na hlavní byl horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem holka šikovná :dizzy_face:
Předpovědím počasí už nebudu věřit ani dobrý den, protože u nás celý den sněží - a to nemělo :angry:
21. pro 2010 ve 13:36  • Odpověz
@aannggiie , posílám Šíšovi pusinku :dizzy_face: Všechno nej, nej,nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2010 v 08:59  • Odpověz
čuus
jak jste hysterický z Vánoc?
kdyby jsme se neviděly,neslyšely tak hlavně zdravíčko......no a štastný a veselý
22. pro 2010 v 10:34  • Odpověz
@kathyna šiška děkuje :wink:
22. pro 2010 v 10:34  • Odpověz
@kathyna ty už máš brutální ty týdny :sweat_smile:
22. pro 2010 v 10:35  • Odpověz
@aannggiie , zatím nehysterčím, to budu, až zjistím, že jsem na něco zapomněla :sweat_smile:
Dneska jsme byli navštívit tetu se strejdou a babču a už se nikam nechystám. Až na 25.12. k rodičům
22. pro 2010 v 18:23  • Odpověz
@aannggiie , týdny jsou brutální i břuch - nějak mi vylezl dopředu, začínám se valit a funět jak lokomotiva.....Jako pro něco se sehnout - hrůza - před chvílí jsem "dokopala" prádlo do pračky :sweat_smile:
22. pro 2010 v 18:25  • Odpověz
Krásné předvánoční ráno :wink:
Raději popřeju dopředu hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a splnění všech přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2010 v 09:16  • Odpověz
tak holky v rychlosti jdu popřát,protože nevim jak zítra na tom budu.
salát hotovej,polívka se vaří,maso+ryba nasolený.Mám nalitej decovej stříček takže už jsem vožralá :wink: Standa jel na Bulovku a obě dvě děti mi spí.Takže takováhle je u nás situejšn :confused:

Tak šťastný a veselý...........samozřejmě všem......a hlavně zdravíčko......jo a prachy ty musí být taky.
já už přeju i do Novýho roku :wink: tak čusíííííík
23. pro 2010 ve 21:29  • Odpověz
jo a na tu Bulovku jel,protože ho bolej dutiny,abyste to věděly :sweat_smile:
23. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
jo a ještě předem přeju Aďoušouvi a posílám štípanou
23. pro 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jo a Kaťušo,kdyby to na tebe přišlo tak držim palce a hned napiš...............nemyslím na koně,ale sms :dizzy_face:
23. pro 2010 ve 21:31  • Odpověz
všem maminkám ,snažilkám ,prostě všem milým holkám zde a jejich rodinkám přeji šťastné a veselé Vánoce,hodně zdravíčka a ať se daří lépe než letos..více lásky ,peněz a rodinné pohodičky :dizzy_face:
24. pro 2010 v 09:28  • Odpověz
Zlatí, posílám hubana Adámkovi k svátku :dizzy_face:
24. pro 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojky všem, přeji vám všem krásné a veselé Vánoce plné pohody, klidu a štěstí a v novém roce hodně zdraví a splnění všech tajných přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
24. pro 2010 v 16:31  • Odpověz
A Adámkovi a ještě jednou dodatečně Šimonkovi všechno nej, nej, nej k svátku a ať se vám bumbrlíčci daří :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 v 16:32  • Odpověz
ahoj holky, nestíhám dočítat, kluci marodili a já to od nich taky chytla, takže libový předvánoční čas, pak jsme byli u našich - tzn. více méně bez netu, sice naši pc mají, ale nebyl vůbec čas, samá návštěva a lítání...

proto dodatečně přeji vše nej, nej, věřím, že jste si Vánoce užili a do nového roku hlavně duševní pohodu, zdraví, nějakou tu lásku a štěstí a snad se brzy i uvidíme :wink:

@lenkacar , jen jsem to tu přelítla... je mi to moc líto, co se stalo... život je krutej... nevím, co víc napsat. chjo... drž se...
26. pro 2010 ve 23:39  • Odpověz
@amilap Adámek děkuje :wink:
26. pro 2010 ve 23:40  • Odpověz
@aannggiie jj, děkujeme, pošťípala jsem ho a pro jistotu i zlochtala :grinning:
26. pro 2010 ve 23:43  • Odpověz
@kathyna Adámek taky děkuje, jo a že prej ještě nebyl nikdy tak volíbanej jako na Ježíška :grinning:
26. pro 2010 ve 23:44  • Odpověz
krásný večr :wink:
27. pro 2010 v 00:38  • Odpověz
jo zlatko dík :wink:
27. pro 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj holky, na dnešní poradně měla malá 2,5kg a už mi ukončili neschopenku a napsali nástup na mateřskou :dizzy_face:
29. pro 2010 v 11:30  • Odpověz
@kathyna ahoj katy, tak to byl fakt fofr. za chvíli budeš chodit na kontroly už do porodnice. a ten poslední měsíc uteče... a 2,5 kila? to jsem měla, když jsem se narodila :grinning:
29. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
@zlatovlaaska , utíká to :wink: , poslední poradnu mám 19.1. a pak do porodky :wink:
Já měla 2,76kg :sweat_smile: :grinning:
29. pro 2010 v 18:34  • Odpověz
@zlatovlaaska
@aannggiie , holky nebyly jste teď někdy nakupovat v Letňanech, jestli jsou tam nějaký slevy na dětský - v nextu?
29. pro 2010 v 18:38  • Odpověz
Potřebovala bych ještě něco dokoupit a i se mrknout na věci na později....
29. pro 2010 v 18:39  • Odpověz
zdár vykopala jsem drahou polovici od PC
a jukám co novýho...
Kath je v celku :wink:

Jéééé vy jste byly pěkný drobečkové,já měla 4,20 :confounded:

Jinak jsem byla nepříčetná v Nextu předevčírem.Šiška má mundůry na celý léto.A slevy maj.
A jak ty to víš já na ně narazila náhodou.A nad těma miminkovskejma jsem slintala.A holčičí náááádhera
29. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. pro 2010 v 01:19 • agenturaberuska
@aannggiie , ahoj, no to mě sejří, já se tam asi nedostanu. Ikdyž zítra jedeme ke známým do Práglu, manža semoc netvářil, že by mě tam na chvíli zastavil :unamused:
No zkusím ho přemluvit :dizzy_face:
30. pro 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.