• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie , tak jsem se nakonec vyřádila v tom samém obchodě jako ty, ale v Drážďanech - ani jsem nevěděla, že tam je :dizzy_face: A vše měli za polovinu - super. A věcičky jsou moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Příště až uvidíš slevy, tak nahlaš, ju?
Já o tom tentokrát věděla od prodavačky, když jsem tam pořád čuměla na hadříky a ani po půlhodině jsem nic nekoupila, páč mi to přišlo za plnou cenu hrůza, tak se asi nade mnou zželela a nahlásila ten povánoční výprodej :sweat_smile:
30. pro 2010 v 18:47  • Odpověz
Z běhání po obchodech mě bolí nohy, ale jinak jsem nadmíru spokojená :wink: Manža si koupil mikinu a ještě pár drobností a já jenom rtěnku - páč na slonici mě to nebaví :sweat_smile:
30. pro 2010 v 18:58  • Odpověz
@kathyna cos mi napsala,že to smázli?
30. pro 2010 v 19:35  • Odpověz
@kathyna chci jet do Němec na jaře.Kam jezdíte na Pragerstrasse? kdyžtak mi to hod do IP
30. pro 2010 v 19:38  • Odpověz
@aannggiie , já ti nic nepsala, ale nějaká agentura tady nabízela hlídání dětí a úklid. Úplně zahltili koníka, ráno vůbec nešel. Psali ten inzerát na všech fórech.
30. pro 2010 v 19:39  • Odpověz
@kathyna ahááááá
30. pro 2010 v 19:46  • Odpověz
@kathyna a jak si funěla?
30. pro 2010 v 19:47  • Odpověz
@aannggiie , funěla jsem jak lokomotiva a bylo mi strašný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2010 v 19:49  • Odpověz
@kathyna já jsem si uplně představila sebe před rokem
30. pro 2010 v 19:55  • Odpověz
@aannggiie , no byla jsem komická :sweat_smile: Málokdy se mi stane, že si musím mezi jednotlivými patry v obchoďáku sednout :sweat_smile: :grinning:
30. pro 2010 ve 20:01  • Odpověz
jdu si dát nohy nahoru a čučet na telku :wink: Pa
30. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz
@kathyna tak jestli funíš mezi patrama tak je to ok.Já funěla po každejch 5.metrech.Ale to už je taky tou starobou :wink:
30. pro 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak si tu dnešní slávu pěkně užijte a nepřežeňte to s alkoholem a pochutinami, ať vám není na Nový rok špatně. A držte trochu basu se mnou a nealkem šampáněm :sweat_smile: :grinning: Dík :wink:

A do nového roku 2011 vykročte tou správnou nohou, ať se Vám vše vydaří :wink: :wink: :wink:
31. pro 2010 v 09:00  • Odpověz
přeji vám hezkou oslavičku a štastný rok 2011 :dizzy_face:
31. pro 2010 v 10:46  • Odpověz
tak taky Vám přeju a Kath já jsem taky na špuntech :wink:
31. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz
já jsem taky na špuntech ,ale na růžových ..ruských ,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2010 ve 21:44  • Odpověz
Hezký silvestrovský večer všem :dizzy_face:
Přeji vše nejlepší v novém roce vám, dětem, brzo narozeným dětem, vašim drahým polovičkám a všem vašim blízkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !

Já na špuntech nejsem :wink: , já se nalívám modrým portugalem... :sunglasses: :grinning:
31. pro 2010 ve 23:30  • Odpověz
Ahoj!

@aannggiie , jak poznám poslíčky? Už tak 2 dny mě v noci bolí dole břicho jako na menstruaci :confused:
Chci podrobný popis :wink:
3. led 2011 v 08:02  • Odpověz
Začíná mě chytat panika, že ještě nemám nic připravené :sweat_smile: Tak dneska si sbalím tašku do porodky a začínám prát výbavičku :wink:
3. led 2011 v 08:14  • Odpověz
Ještě potřebuju pár věcí dokoupit - vložky do podprdy, koj.lahvičku, vaničku,.....tak snad ve středu.....
Jinak mi můj gyn Dr. říkal, že mám štěstí, že se měla porodnice zavírat v únoru kvůli jejímu rozšíření - musela bych rodit v jiným městě. Ale naštěstí díky akci "děkujeme, odcházíme" se celá rekonstrukce o měsíc posouvá :slight_smile:
3. led 2011 v 08:19  • Odpověz
@kathyna já jsem poslíčky neměla ani u jednoho dítěte vždycky mi prdla voda a začlo to až v poro.
Ale to co máš můžou být poslíčci,ale klidně měsíc před porodem.Hlavně nemagoř a klidně si hod teplou sprchu.
Jinak,že nic nemáš připravený to jseš docela v klídku :wink: ..........všechno stihneš neboj
3. led 2011 v 09:37  • Odpověz
@kathyna kdyby si rodila tak to jsou všechno nepotřebný věci.....teda nééé tak aktuální.
Na ty naše dr rozhodně všichni čekaj s otevřenou náručí.Kam chtěj pořád chodit magoři

To by musely hlavně odejít maminy s dětma,kterým zase sebrali nejvíc
3. led 2011 v 09:40  • Odpověz
@aannggiie , já nevím, co si někteří Dr. myslí, u nás kupodivu nikdo z gyndařů výpověď nedal. Podle mě dávaj výpověď hlavně ty neschopný a líný jak prase :angry: Ty největší machři vůbec neřeší, jak dlouho jsou v práci...
3. led 2011 v 10:00  • Odpověz
Když mě se v noci do vany nechce, jseem urvaná a chce se mi spát, ale nejde to - břicho bolí a malá se tam mrská ...
3. led 2011 v 10:01  • Odpověz
@kathyna to si myslím taky
3. led 2011 v 10:06  • Odpověz
@kathyna no to jak se mrská tak se dotýká dělohy a ta na to reaguje.To bude dobrý ještě to vydržíš :wink:
Až to bude horší tak tam vlezeš i 6x za noc :wink:
3. led 2011 v 10:08  • Odpověz
hlavně nelež ve vaně
3. led 2011 v 10:09  • Odpověz
To se taky bojím, že bych usnula ve vaně, stačí že chrápu s rennie v hubě :sweat_smile: :grinning:
3. led 2011 v 10:19  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning: :grinning: tady nejde o to,že bys usnula,ale vyvoláš si dřív porod,když budeš naložená ve vaně
3. led 2011 v 10:31  • Odpověz
3. led 2011 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.