• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
ČAU ...Tady pracující človíček :slight_smile: Dnes je tady nuda :slight_smile:
13. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
ahojky :wink: tak ty chuděro makáš? tak se nepřepracuj, ať ti zbyde síla na večerní radovánky s manžou :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
čau holčiny-folíků jak na sráno a jenom 5 vajec (prý jsou dobrý) no ale do zítřka můžou kleknout takže všechno na píííí . .Od tý doby co mi to řekli tak jsem nasraná.No ale trošku mě uklidnil mládík z laborky,když mi řekl,že to je akorát....no seru na to stejně musim čekat.Po bylinách se zlepšili spermoši.Jinak bachor mě bolí jak sviňa tak jsem ho šla rozhejbat prací.Jo když vydrží všech 5 tak je prodloužená kultivace a na ET pátek nebo sobota.Jinak středa,čtvrtek.
Bylo mi líto jedný holčiny řekli jí ,že má spoustu vajec ona hrozně natěšená pak se přivalili z laborky a řekli jí,že má 2 tak to jsem byla o proti ní nosnice
13. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
tak zatím se tady mějte, jdu se ještě vyvětrat, když je tak krásně, papa :sunglasses:
13. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
aann, dobrý, aspoň něco!! :wink: nebuď naštvaná, můžeš mít krásných 5 embryjek, 2 do bříška a 3 do mrazáku :slight_smile: je to loterie, nic nenaděláš, teď to má na starosti ten nahoře... uvidíš, že zítra budeš mít lepší náladu, věřím tomu! :sunglasses:
13. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Ann, 5 stačí, hlavně že jsou dobrý :wink: :wink: :wink:
13. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak jsem se holky odpoledne opalovala na blakóně-no paráda, to sluníčko mě nabíjí :grinning: Pak jsem trochu poklidila a dala si trošku cvíča na eliptikalu, ať to tělo trošku vypadá do těch plavek :sweat_smile:
13. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Jinak manža si přivezl od ségry rýmičku, tak si to umíte jistě představit, jakýho mám doma lazara :grinning:
13. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
katy, docela živě si to představuju :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
ale to sluníčko, to je životabudič!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: hned jsem vytáhla brýle :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
Tuli,prosimte mi to dobre nedela vubec,ale je to tvuj nazor akazda vime to sve,to co jsme si prozily tam kde zijem.Ja si menecenna nepripadam ani nahodou-duvod k tomu zatim nemam :slight_smile: a myslim,ze bydleni v Praze by mi to fakt nezmenilo.Ja uz o tom psat nechtela,jen jsem odpovedela na tvuj nazor a pridala svuj,tot vse.
A vim,ze me ted prazandy a ni ty ted nemaji rady,co nadelam no :wink: No proste se v tomhle neshodnem,byla velka chyba,ze jsem o tom vubec zacla,pritom jsem jen zacla tim,ze lidi v metru zduchaji a spechaji na eskalatorech a dostalo se mi odpovedi,ze vlevo prekazej vidloni.a tato diskuse posleze me ted pred tim vysledkem spis udelala spatne :slight_smile: takze o tomto uz nee,pa :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
A co ty Leni,na zahradce Ti to udelalo dobre vid?? to je moc fajn :slight_smile: Budes testikovat??
13. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
Aangie,vajicek mas pekny pocet,fakt je to akorat.Ja mela z 21 foliku jen 6 vajicek,1 se prestalo 4.den delit a 2 mi dali a 3 zamrazili :slight_smile: Tak Ti moc preji,at ti to take tak dopadne,jsou to nerviky,ja vim,musime verit,nic vic nezbyva :slight_smile: Drzim pesti! Jak to tak ctu,tak nejvetsi nosnice je tady Lenca,takze verim,ze bude tehu :slight_smile:
13. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Díky díky díky.Zítra před telefonátem do caru asi budu blinkat :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
aann, v kolik budeš volat? v deset?
13. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Ale ne,urcite to zvladnes,drzim pesti :slight_smile: Ty mas kolikate IVF?
13. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Mezi 11-12 hod.Takže za minutu 12 :wink:
IVF-poslední
13. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
aann, to uteče a zítra budeš mít jen radost :wink:
počkej, to volej dřív, ještě se nedovoláš a pak budeš nervík až do středy... :confounded:
mě ted už nejde jestli to uteče,ale ty nervíky ty budou pěkně pracovat.Dovolila jsem tý holčině co u mě dělá,že může přijít na 11 hod. tak to mi uteče hrozně rychle.
Dobře zavolám dřív :wink:
13. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky, aann - mas hezky pocet vajicek, ted at se dobre vyvijeji!
13. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
to jo, taky myslíš na to, co se děje v mističkách? určitě se tam spermoni zakousli do vajíček a začíná proces :wink:
13. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
ahojky mur, co ty? jak bylo o velikonocích?
13. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj Tuli - jsem dneska vyrizena, tak tady s vama nebudu moc sedet a pujdu se natahnout k telce, pocasicko nadhera, jen jsem popracovnim vikendu grogy a potrebuju nabrat sily. velikonoce byly povedeny, klidek, navsteva a ted uz jen budu koukat na telku nez usnu :grinning:
13. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
Hele moje první otázka byla jak jsou na tom spermoni po těch bylinách.A ten chlapec z laborky byl tak aktivní,že mi pak volal a vše šlo milion nahoru.No,ne že by byl manža takovej divobij pořád jdeme do ISCI,ale chtěla jsem ho trošičku potěšit.
13. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
mur, tak podle toho, co tam dávaj, budeš asi chrupat raz-dva, co? to je fajn, že se velkonoce povedly, to je vždy super, když se "nic" neděje, jen harmonie a pohoda. tak si odpočiň a až budeš plna sil, tak zase zavaříme koníka :grinning:
13. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
jak se prasata líný nezažerou pořádně tak mě čeká malování baráku-co jsem si chytře vymyslela,abych někde účelně vybila ten vztek
13. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
aann, tak to je super!!! a divobij nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele, tys na toho laboranta nějak mrkala, či co??? :wink: :wink: :wink:
13. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
to jsi docela na sebe drsná...
13. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
tak co mám dělat.A neřikej mi drsná!!! To slyšim pořád,že jsem trošičku bez citu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: -dělám si prču
Laborant byl mladej zajuch.....Jo jako myslíš,že by ještě cinknul,že mi zapomněl říct nějaký výsledek,jo??? :zipper_mouth:
13. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.