• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky!
Hlásím, že už jsem vyprala výbavičku a mám napůl sbalenou tašku do porodnice :sweat_smile: :grinning:
4. led 2011 v 19:43  • Odpověz
@kathyna šikulka :dizzy_face:
4. led 2011 v 19:46  • Odpověz
@lenkacar , viď? Taky jsem se náležitě odměnila dortíkem :dizzy_face:
4. led 2011 v 19:55  • Odpověz
taky mám zbytek tiramisu v ledničce :dizzy_face:
4. led 2011 ve 20:29  • Odpověz
Teda holky, kde to vázne :confused: Já snad tady budu úplně sama, až to na mě přijde - kdo mě bude morálně podporovat :sweat_smile:
7. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@kathyna já jsem si byla koupit žárovky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 12:28  • Odpověz
@kathyna já jsem si byla koupit žárovky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 12:28  • Odpověz
@lenkacar , jaký žárovky?
7. led 2011 v 15:25  • Odpověz
A kde se fláká Ann a Zlatka?
7. led 2011 v 15:25  • Odpověz
rupla mi žárovka v hale klasická ještě ,tak jsem je koupila do zásoby a čekam kdy to vladís vymění ,aby ch viděla na pc je v tom lustru chcíplej metrovej pavouk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
7. led 2011 v 15:59  • Odpověz
Aha :wink: To já bych na pavouka nesáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 v 16:09  • Odpověz
my už ty obyč klasiky máme jenom ve špajzu a v šatně
7. led 2011 v 16:09  • Odpověz
@kathyna pavouky?
7. led 2011 v 16:37  • Odpověz
já taky ne ..čekam až se vladís vyspí a půjde to vyměnit ..to tu radši budu svítit loučí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 v 16:37  • Odpověz
No jasný, počkej na Vládise, ještě aby si lezla někam ke stropu...
7. led 2011 v 18:46  • Odpověz
pavouky mám určitě i jinde.... :sweat_smile: jsem ráda, že je nevidím, tak po nich nepátrám :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 18:49  • Odpověz
@kathyna čus z pavouka se vyklubala dlouhonohá masařka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je vidět jak fantazie pracuje :grinning: tak jsem se napapkala a jdu na záskok do fachy ,doufám ,že tam svoji nevědomostí nezpůsobim nějakou pohromu ,všechno je tam jiné ,jiné instrukce ,asi zřejmě zabezpečení ,když už tam nepracuji ,ovšem nedomysleli ,že tam chtějí zrovna mě na záskok..jiná ,hesla přístupová atd..do pc se nedostanu jen ,že ho nechá zaplej ..no fakt jsou praštěný .. :confused: snad to tam přežiju bez komplikací ..papa a těhulo drž se ..aspon 14dní :wink:
8. led 2011 v 08:31  • Odpověz
@lenkacar , ahoj :wink: Tak masařka taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele a nejsi na ně moc hodná, oni když potřebují záskok, tak si tě zavolají, ale jinak tě nepotřebují ........Hajzlíci :angry:
8. led 2011 v 09:00  • Odpověz
@kathyna jo jsem na ně tak hodná ,ale nechtěně jsem z ní udělala krávu .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž mě to teda mrzí :pensive: ,nevim jak jsem se dobrala k výsledku že 2697,-+33003,- je 6000,- a ještě jsem to poslala mailem ,kde jsem nebyla podepsaná ,nechtěla to .. :sunglasses: jinak jsem měla docela tržbu 7000,-je na sobotu dost a jestli už mě nikdy nebude oslovovat na záskok ,tak si taky žíly nepřervu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@lenkacar , tak to si teda šikulka s tou tržbou, měla by tě volat na záskok častěji a líp platit :wink:
8. led 2011 v 16:19  • Odpověz
Já mám dneska strašnou chuť pořád něco mlsat .....jde mi furt huba šejdrem.....hlavně na sladký :sweat_smile:
8. led 2011 v 16:20  • Odpověz
Po dlouhé době mám zase oteklé nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 21:05  • Odpověz
čuuuus kontrola

Kath-je celá :wink: ještě chvíli vydrž.Jinak nic jinýho nečekej ted budeš čím dál oteklejší-pokud teda neodrodíš :unamused:
A co bolesti už přestaly?

Len a kolik ti za to dali? To ze sebe udělali dobrý kretény,že tam všechno předělali a pak tě zavolaj
9. led 2011 v 11:11  • Odpověz
@kathyna a jinak už jseš na všechno připravená?
9. led 2011 v 11:12  • Odpověz
@aannggiie bejvala bych tu chybu napravila sama ,ale tim ,že mi nedali přístup k pc ..tak ze sebe ona udělá krávu ..chichi dneska už je mi to fuk.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je tam zablokovanej i internet ,no fakt debilové ..chtěla jsem napsat švadleně sms zdarma ,at si pro to přijde a ono to chce heslo .. :confused: kolik mi dala? 150,- :wink: jako vždy ..to mě fakt vyškublo :wink:
9. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@aannggiie , ahooooj :wink:
Připravená jsem asi na všechno....Ty bolesti jakio na mrchu se občas v noci vyskytnou - jednou jsem i vstala a dala horkou sprchu a pomohlo to. Akorát jsem fakt lenoch v noci vstávat do sprchy - chci spát :sweat_smile: :grinning:
9. led 2011 ve 14:15  • Odpověz
@lenkacar , to ti toho teda dali.... :angry:
9. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
Dneska mě manža vytáhl na procházku na kopec - nahoru jsem vyfuněla jen za slíbený oběd :sweat_smile: Dolů jsem se pak s dobře najedeným pupkem klouzala jak po másle. Teď doma odpočívám s nožkama nahoře:wink:
9. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
@kathyna já mám vytažený prkno na žehlení a čekám ,kdy se začne to prádlo samo žehlit ..zatim nic :confused: :rolling_eyes: asi budu muset přiložit ruku k dílu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2011 v 16:00  • Odpověz
@lenkacar , tak to budeme dneska žehličky dvě :wink: - taky to mám nachystný už od rána, ale začnu asi až v 8h večer u nějakýho filmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2011 v 17:39  • Odpověz
@kathyna já jsem skončila ,fůj to byla hromada ..ale zbylo mi tam takový to ,co nenosim ,nepotřebuju..na to nemám chutě ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2011 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.