• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jsem ráda, že jsem zase jukla, ale je to se mnou hrozný, když se sem jednou vydám, mám pocit, že mi něco unikne, když dělám něco jinýho a od pátku snad jenom koníkuju...
23. led 2011 ve 12:23  • Odpověz
@aannggiie já mám takový kruhy pod očima, hnus běs, ani korektor už nezabírá. budu muset začít víc spát.
23. led 2011 ve 12:28  • Odpověz
@aannggiie tak jsem zvědavá, jestli jsi se trefila :wink: však se to za chvíli dozvíme všechny :wink:
23. led 2011 ve 12:29  • Odpověz
@aannggiie to je fakt, @kathyna pak musíš napsat, co sis jak plánovala a jak ti s tím barunka zamávala a jaká byla realita :wink:

já jsem si třeba plánovala, že je dám do postýlky a oni že budou spát, proč by taky nespali, že jo... hahahaha :grinning:
23. led 2011 ve 12:31  • Odpověz
@aannggiie co sis koupila? nebo že by šištičkovi? já si musím koupit džíny, ale to až po dietce. :wink:
23. led 2011 ve 12:31  • Odpověz
@aannggiie rybička, jo? to já vařím dneska brambor a kuřátkem a troškou čočky, sice divná kombinace, ale čočku jsem vařila pro nás a není vůbec slaná, tak jí prubnu :grinning: tak aktivie šíšovi šmakuje? kluci mají teď hit vše buď prskat z pusy ven nebo Adík to plive do ruky, propasíruje mezi prstama a buď to otře o sebe, o židličku, o vlásky nebo se trefí zpět do pusy. fakt při krmení kvetu...
23. led 2011 ve 12:34  • Odpověz
@aannggiie já nekontroluju radši nic, bych blila, při koupání se na sebe ani nedívám. blééé, no jo, můj celoživotní boj. :frowning2:
23. led 2011 ve 12:35  • Odpověz
jdu něco dělat, už tady chytračím dost dlouho. páá
23. led 2011 ve 12:35  • Odpověz
@aannggiie , já se taky těším, až si něco koupím na sebe, minulý týden jsem viděla krásný dvě sportovní trička s límečkem, ale bála jsem se je koupit, už si nějak nepamatuju, jak jsem před těhu vypadala :sweat_smile:
23. led 2011 ve 13:06  • Odpověz
@zlatovlaaska , to víš, že se pochlubím, jak jsem si to všechno malovala v barvách, a Beruška mě to celý překreslila :sweat_smile: :grinning:
23. led 2011 ve 13:08  • Odpověz
@kathyna já tipuju rozárku ,bereniku a veroniku.. :wink: doted jsem stála u plotny ,mám hotový kynutý borůvkový koláč a šneky se skořicovou náplní ..
23. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
@lenkacar , mňam, ten borůvkový koláč bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lenkacar já ty šneky :grinning:
23. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
ale dřív budu volat chocholouška, chtěla jsem si tady něco podělat, ale pánové jsou jiného názoru, furt tady jeden, druhej nebo oba řvou :-/
23. led 2011 v 15:00  • Odpověz
Dobré ránko, poslední dobou fakt spím jak dudek :dizzy_face: Sice chodím á 1,5hod.na wc, ale jinak nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2011 v 09:33  • Odpověz
Dneska jsem si dala za úkol, že si přeskládám tašku do poro, protože mi porodní asistentka kladla na srdce, že tam mají malé skříňky, ať si vezmu jen to nejnutnější do malé tašky a do druhé vše ostatní, co mi pak P.vezme na pokoj
24. led 2011 v 09:35  • Odpověz
U nás je zase bílo, napadlo cca 5cm, zítra potřebuju brzy ráno jet pryč, tak doufám, že už víc nenapadne a já se v pohodě dostanu z garáže...
24. led 2011 v 09:40  • Odpověz
@aannggiie
@zlatovlaaska,
až se mi sejdou nějaké ty hračky pro malou, takový ty hadrový, praly jste je?A jestli jo, tak růčo nebo v pračce? A sušily normálně nebo v sušičce?
24. led 2011 v 10:25  • Odpověz
@kathyna já zatím kluků hračky neprala, ale čas od času peru Otíkovy hračky - taky plyšové. Peru je na 30 a nechám je usušit na topení. Na praní v ruce jsem fakt líná :grinning:
24. led 2011 ve 12:04  • Odpověz
@kathyna i když oni tam píšou neprat, pouze otírat hadříkem, ale když si vezmu, jak ty hračky vypadají, tak buď pračku přežijou nebo ne. až je vyperu, dám avízo, jak to dopadlo :grinning: možná něco by nebylo špatný vyprat v ruce a vyždímat v pračce a naopak.
24. led 2011 ve 12:05  • Odpověz
@kathyna to já v poslední době spím fakt mizerně. ne že bych nespala, ale pořád tady pobíhám, něco dodělávám a do postele jdu po půlnoci :frowning2: a pak se divím, že jsem ráno jako zombíííííííííííííííííííí :frowning2:((((((((
24. led 2011 ve 12:07  • Odpověz
pro zajímavost - kluci nespí, na dopolední spánek se dneska vybobkovali, takže půjdu ohřát oběd a budu s nima muset jít jezdit ven. nechce se mi ani málo, ale v zásobárně není co do huby, takže mám smolíka pacholíka a ven se prostě musí.

tady je taky bílo, byla jsem s Otíkem na zahrádce, tak se tam proháněl po sněhu a byl celkem spokojenej :grinning:
24. led 2011 ve 12:33  • Odpověz
jdu nás chystat ven, tady ani hnát, no pak je jasný, že sem moc nechodím, když tady pak sama čumákuju a píšu debiloviny...

holky, co vlastně @murasek ??? neviděla jsem jí tady ani nepamatuju. že vona se holka propadla do Západního Německa... :confused:

večer juknu. pěkný den :wink:
24. led 2011 ve 14:39  • Odpověz
@zlatovlaaska , na Mur jsem se už taky ptala, dlouho tu nebyla.......
24. led 2011 v 16:59  • Odpověz
@zlatovlaaska , já si te'ď ten spánek užívám, až bude malá na světě, tak mám asi smolíka a když si představím tu tvojí dvojnásobnou nadílku, tak se nedivím, že si ráno jak zombí
24. led 2011 v 17:00  • Odpověz
Začínají mě nervit rodiče - teda zatím jenom manžovi. Dneska mi už 2x volali, jestli je mi dobře a jednou mě byli zkontrolovat :angry:
Moje máti se zatím bojí zavolat, abych jí neseřvala...... :sweat_smile:

Stejně bych jim nic neřekla, ikdyby to na mě už šlo. Být sama, doma radši si zavolám taxika :sweat_smile: :grinning:
24. led 2011 v 17:04  • Odpověz
@kathyna chudinko to tě chápu že tě to vysírá
24. led 2011 v 17:33  • Odpověz
@kathyna teď přijde největší vopurz zvědavců, to bude pořád, tak co, už rodíš??? já to díky dvojkám poslouchala od konce ledna :-/ a to jsem měla termín 30. března. a prckové vykoukli 17. března. vždycky, když jsem zapla skype, tak specielně od jedný mi vyskočilo, hola matko, už rodíš? a já byla hned nasraná... :confounded: a pak ještě další vtipena: už máš strach z porodu? už to máš načtený? no k nas...í a pos...í držím palec, ať tě těch posledních pár dní nasštve minimum lidí :slight_smile:
24. led 2011 v 18:39  • Odpověz
@kathyna užívej si spánku, já už ten poslední týden - dva nemohla, kluci byli těžký a na boku se jim nelíbílo, když jsem spala, buď jeden nebo druhej začal protestovat, když jsem si lehla na jeho bok a ten druhej bráška ho utiskoval. nejvíc se jim líbilo, když jsem byla na zádech, ale to se zase nelíbilo mě. no, už jen vzpomínám :slight_smile:)))
24. led 2011 v 18:41  • Odpověz
Holky, dík za pochopení :wink: Manža, když přišel z práce, tak hned domluvil své máti a ona se trochu urazila........
Svojí mamku zvládnu a ostatním vopruzům jsem se rozhodla nezvedat telefon - kdyby teda náhodou někdo s kým nejsem denně v kontaktu volal :sweat_smile: Zatím prudí jenom rodina.¨

A přitom mě snad už dobře znají, že když mě fakt nase.ou, tak se šprajcnu a informace nebudou mít žádný :grinning:

24. led 2011 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.