• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar , no tři :grinning: Ale první a třetí je jenom ve velikosti igelitky :wink:
26. led 2011 v 08:56  • Odpověz
@kathyna jj, je to tak, když se zeptáš mě - matky relativně neřešitelky - tak uslyšíš, jak to frčí u nás. když dám klukům do ohrádky něco k jídlu, tak pak naběhne Oťas a vyluxuje drobečky, občas kluci tady žužlají jeho hračky, nehrotím to, ale zase jim je nepodstrkuju a snažím se jim je co nejdřív vzít. ale že bych jim vyplachovala pusu savem :grinning: to nejde :grinning: takže čistá špína se může :grinning: až polezou venku, tak to taky budou čumákovat na každou volovinu na chodníků, sbírat a strkat do pusy, takže se tomu neubráním. a ťuk, ťuk, zatím jeden průjem s teplotama a rýmou - ta před vánocema. ale opravdu to ťukám. Ťuk, ťuk, ťuk :slight_smile:
26. led 2011 v 08:56  • Odpověz
@kathyna aha..tak ty se tam přeci jenom stěhuješ .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 08:57  • Odpověz
@lenkacar , @kathyna čauky po ránu. jo, jsem překvapená, ale jsem docela vyspalá, kluci mě nechali do osmi :slight_smile:
26. led 2011 v 08:57  • Odpověz
@zlatovlaaska pozor na hovna ,to do pusy nestrkat .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás nic jiného na chodníku neni ..hovna a papíry :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 08:58  • Odpověz
@lenkacar ,a to neberu žádný plínky, ty tam dostanu
26. led 2011 v 08:58  • Odpověz
@kathyna tak to tam ani neprolezeš dveřma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 09:01  • Odpověz
@kathyna jo? a kolik jich dostaneš? na celou dobu asi ne co?
26. led 2011 v 09:01  • Odpověz
@lenkacar , já si ponesu jenom tu první do porodky, ten zbytek přiveze manža, tak ať se prorve dveřma sám :wink:
26. led 2011 v 09:02  • Odpověz
@lenkacar , chci na nadstandart a tam je dostanu po celou dobu :wink: Víš, u nás na severu je lepší být na nadstandartu...... :sweat_smile:
26. led 2011 v 09:03  • Odpověz
@lenkacar tady po chodníkách chodí posranci, tak to máme vlastně taky posraný chodníky,co?
26. led 2011 v 09:04  • Odpověz
@kathyna to jo noste si to tam postupně nebo si vás spletou z jinou národností igelitky nosící
26. led 2011 v 09:04  • Odpověz
Jdu žehlit tu várku prádla ze včerejška, juknu za chvíli :wink:
26. led 2011 v 09:13  • Odpověz
před chvílí :grinning: naše obvyklý ráno :wink: když se přiblížím s foťákem, už se zubí :grinning:
26. led 2011 v 09:20  • Odpověz
už to pochopily že maj dělat ksichtíky
26. led 2011 v 09:28  • Odpověz
@lenkacar jj, jen Adíkovi vadí blesk, tak se častěji xichtí :grinning: a Filda culí :wink:
26. led 2011 v 09:46  • Odpověz
@zlatovlaaska , ty to mají v té ohrádce krásný :wink: A Otík proleze žbrdlinkama?
26. led 2011 v 09:58  • Odpověz
@kathyna žádná obryně nebude to jsou jejich kydy.A to bys musela mít cukrovku,aby byla adept na obryni.Bude mít krááásných 3,20 :wink:
26. led 2011 v 10:17  • Odpověz
@aannggiie , jeéééé ty tvoje slova jsou jak pohlazení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kéž by si měla pravdu :wink:
26. led 2011 v 10:18  • Odpověz
@lenkacar já jsem pleny s sebou měla,ale dostala jsem na celou dobu i podložky
26. led 2011 v 10:22  • Odpověz
@kathyna no to tak bude.A ještě aby neměla míň chuděra malá
26. led 2011 v 10:23  • Odpověz
roste mi další grázl.....chjo....ani jedno dítě si neumí hrát samo :rolling_eyes: a
26. led 2011 v 10:25  • Odpověz
@zlatovlaaska v kolik chlapáci chodí chrapošit?
@aannggiie , třeba se to ještě naučí...
@zlatovlaaska a vstávaj?
26. led 2011 v 10:26  • Odpověz
@kathyna máme ohrádku se 3 vyndavacíma žbrdlinama, tak jedna je permanentně vyndaná, jen Adámek si toho začíná víc všímat, tak budu muset dávat pozor, protože to by 100% prolezl ven. :grinning:
26. led 2011 v 10:26  • Odpověz
@zlatovlaaska Filous ten bude vysmahlej celej život :slight_smile: to je dobře.Jeden z mála pozitivní
26. led 2011 v 10:28  • Odpověz
@kathyna no to se nenaučí....musí mít pořád někoho u sebe :unamused:
26. led 2011 v 10:29  • Odpověz
@aannggiie dávám je spát po sedmé, někdy spíš k osmé a usínají tak různě, někdy se tam na sebe do devíti řeztají, nechává je být, pokud vyloženě nepláčou, že si třeba strčí nohu mezi žbrdliny a neví, jak s ní ven, tak tam nejdu. a vstávají mezi sedmou a osmou ráno. ale není to spánek v kuse, budí se okolo desáté - jedenácté, pak před jednou, ve tři, v pět a vždycky jim dám flašku, mlíko nebo čajík a když se tvářím, že je ignoruju, tak právě ještě usnou do těch sedmi-osmi. dala jsem jim do postýlky hračky, takže když se probudí, tak jak celou noc chlandí, tak nemají většinou žížu a ani hlad, takže si třeba ještě v postýlce tu půl hoďku, hoďku hrají :wink: to už o nich většinou vím, ale ležím dál :grinning:
26. led 2011 v 10:30  • Odpověz
@kathyna my dostali myslím 10 plen na mimi a zbytek sis musela nechat donést. a podložky měli, teda neměli vůbec. dostala jsem jednu pod sebe, když jsem krvácela, ale to bylo řečí... tak jsem fakt nevěděla, co je horší, vyžebrat podložku nebo zakrvavět prostěradlo. obojí bylo špatně. no já a porodnice, ne díky... dalšího vejlupka bych ještě chtěla, ale jo, zase bych už byla zkušená a neřešila to nebo se nedala, takhle jsem byla jak hromádka neštěstí a o všechno prosit... říkala jsem si,j estli mě taky kvůli všemu v práci tak prosí? no comment, nebudu si kazit den... ale píšu to proto, aby ses nedala, ale ty tam budeš mít známý, tak to bude určitě fajn :wink:
26. led 2011 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.