• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar , to já jsem asi chápavá jenom k jiným dětem, až malá bude kopat nožičkama na zemi, asi taky vytáhnu rákosku jako Ann :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@kathyna jo ták tak to já mám taky lepší nervy na cizí .. :wink: :slight_smile: třeba kámošky manžel mi naprosto nevadí a vlastní by už dostal co proto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@lenkacar , takhle to máme asi všehny :grinning: :sunglasses:
1. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
@kathyna tak co sis dala dobrého?já jsem ztrestala bábovku,napařila jsem si ksichtes a asi se půjdu umýt a pomalu vyrazim k mudře..já tam jdu a vim co mi je ..já mít doma papíry na neschopenku tak se obslóužim sama ,ta zase bude ráda ,až jí řeknu diagnozu co mám ,no tak se nemá ptát co mi je ,že jo .. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
@lenkacar , snědla jsem celýho zapomenutýho mikuláše a k obědu jsem si dala krupičku a pórkovou polívku :wink:
1. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
@lenkacar , je jasný, že už víme, co nám je, jsme tady všechny už poloviční doktorky :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@lenkacar , tak pak napiš, co ti naordinovala :wink:
1. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
Už mám vyprány a pověšeny dvě pračky, abych měla zase co žehlit a vyhánět Berušku :sweat_smile:
1. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
holky takže moje diagnoza zní ,zánět nosohltanu,nabídne mi kloktadlo ,tipuju jox ,paralen na teplotu a kapky do nosu a schválně pak napíšu co mi řekla .. :wink: kathy to je jasný ,že už jsme tady všechny doktorky ,ještě si zjistim jak si mám sama sobě udělat cytologii a budu kompletní :wink:
1. únor 2011 v 15:25  • Odpověz
@lenkacar , tak jo, už se těším, podle mě budeš mít 100% shodu :wink:
1. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
je to zánět nosohltanu ,kapky do nosu ,kloktadlo a antibiotika..jinak mě pěkně nasrala..prej my jsme vás už čekali ,že si přijdete pro neschopenku ,mlela píčoviny a já řikam jestli s tim má problém ,že jdu na parcák ,ale at mi dá něco na ten krk ,pak do mě koukal a řekla ,že mám teda silnej zánět
1. únor 2011 v 17:57  • Odpověz
@lenkacar , tak trefa + ATB :wink: A nechala ti neschopenku?
1. únor 2011 v 18:04  • Odpověz
@kathyna nechala do konce měsíce a těch keců u toho až to bylo nechutný ..bylo mi děsně trapně ,výslech proč jsem potratila plus kdy mám slíbenou práci a kde a na to směřovala dalěí otázka ,,jo takže jestli to dobře chápu potřebujete neschopenku do konce měsíce,,řikam ,že ne pokud s tim má problém a ona výsměšně a co bych jako dělala a já řikam ,že půjdu klidně na pracák ,,no bylo to fakt trapný a já tam šla jen pro něco na ten bolavej krk ,ta sio mě vychutnala už ode dveří ,jak si se sestřičkou říkaly,že si jdu protáhnout neschopenku ,když mě to paní doktorka chtěla na gyndě ukončit..takovejch kydů..to je zdravotnictví tohle ..
1. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@lenkacar , je to hrůza, ten přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavně že jí nakonec máš
1. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz
@kathyna mám jí..to zase jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz
@lenkacar , koukám, že už ti ta antibiotika zabrala, ty srandistko :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz
Mě už to nasrání přešlo, teď budu věřit, že v pátek budou sloužit jiný sestry než dneska a hlavně, že se konečně něco pohne - teda spíš otevře :sweat_smile: :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz
@kathyna jo prd než mi to naordinovala bylo v líkárnách zavříno ..zítra to musim ráno vyzvednout :wink: ,mám dobrou náladu než si lehnu ,pak chcípnu bolestí ..
1. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz
@lenkacar , aha, tak hned ráno do lékárny naklusej, nebo někoho pošli, ať se ti brzy uleví
1. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz
ok mami hned ráno si tam skáknu ,appaa a dobrou noc vám oběma
1. únor 2011 ve 21:19  • Odpověz
@lenkacar , správně, takhle se má poslouchat mamku, to by si měl přečíst Šíša :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Dobrou :wink:
1. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz
huhu, dneska den blbec a ještě k tomu unavená... pá a dobrou noc.
1. únor 2011 ve 23:38  • Odpověz
@zlatovlaaska huhuhu..pěkně spíte co? no já už 3noc ponocuju s plenou u nosu a vážně mi to ,,baví,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 ve 03:56  • Odpověz
@lenkacar , čus :wink: Už zobeš antibiotika?
2. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
Dneska jsem se rozhodla uvařit k obědu čočku a volský oko, tak snad se nebudu odpo vznášet u stropu :sweat_smile: :grinning:
2. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
@kathyna ano mami ráno jsem si hodinu pospala a hned jsem šla pro prášíky a kloktátko a kapky do nosu mi vyráběj,akorát jsem si upravila dle svého dávkování kloktátka .. :wink:
2. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@kathyna vladís začal remcat proti čočce ,tak nakonec z ní musim udělat polévku a ta se dojí vždycky.. :pensive: já dneska možná :stuck_out_tongue_closed_eyes: budu dělat gulage a možná si ho udělá sám ,páč půjdu spát
2. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
@lenkacar , šikovná :wink: Tak hlavně ať rychle zaberou a je ti líp :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
To zase můj chlap má rád čočku i fazole, ale zase já to moc nemusím
2. únor 2011 v 11:06  • Odpověz
mě chutnaj ty červený v plechovce,ale ty si koupíme 1 za 4roky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dyt je to drahý a ani se z toho nenajíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.