• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie co já vim kolik stojí fazole ..ale jedny ani dvoje nám nestačí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele ten kámošky je nemá v péči ne?
3. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
@kathyna až budeš kojit tak štrůdlem se můžeš cpát :wink:
3. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
néé nemá,ale bere si je každý víkend.Renata je už na prášky pořád vymejšlí akce-bruslení,plavání ,zoo atd atd a to jsou takový ty smradi navočkovaný od maminky.tak jsem jí řekla ať přestrane být ,,ekšn" a vysere se na ně.stejně to nepomůže
3. únor 2011 v 10:34  • Odpověz
@aannggiie já bych si taky dala štrůdlíček
@aannggiie ježiš taky bych se na ně vysrala a co to stojí peněz tyhle akce a stejně to neocení
taky jde o to jaký má on příjmy že ...
3. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
@lenkacar no právě.Teď jsem zvědavá co vyřeší s těhu.To ten její frajer platí byt kde bydlí bejvalá s dětma.Bych chtěla vidět jak uživí další dítě.No na tohle jsem fakt mooooc zvědavá a to se před půl rokem rozvedla
3. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
@lenkacar takový příjmy nemá.myslím,že dost dotovala Renata a ted je na nervy.Prý mu řekla,že si nedovede představit,že bude těhu,ale taky neví jak se k němu bude chovat,když si to nechá vzít.Promiň je pěkná kráva,když ve 40 letech vysadí antikoncepci a pak se diví jak 16-letá kráva.To už ani ty 16 nejsou tak blbý
3. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
Ahoooj :wink:

@aannggiie , teda ta tvoje kámoška to má veselý.... Taky bych se na ty akce každý víkend vykašlala, hlavně by mě jeblo mít je každý víkend..... mělo by to být alespoň na střídačku, ne?
3. únor 2011 v 10:41  • Odpověz
tak víš kolik stojí fazole nebo ne??
3. únor 2011 v 10:42  • Odpověz
@aannggiie , to je teda hodně naivní, když se diví......Já myslela, že si to tak naplánovala
@aannggiie no je to síla ti povim.. :confounded: ono všechno jde ,když se chce.. :wink:
@aannggiie no nevim kolik stojí ,ale asi jsem je kvůlivá tomu nekoupila né ,že jsou drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
A proč platí byt bejvalce? To bych poslala někam :angry:
3. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@kathyna tak ani na kubajze to nebude ,tak na boženku :wink: 11.2
3. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
@kathyna to především bych řešila ,byt bejvalce ,proč ..nic ..mě taky nikdy nikdo nic neplatil
3. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
Já kupuju fazole v plechu s tou omáčkou a pak v pytlíku, který uvařím a přidám k těm v plechu a ještě k tomu nějaký zelenínový základ a třeba masíčko ........
3. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
@kathyna tak kolik stojí s tou omáčkou?
3. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
@kathyna no oni to na střídačku asi maj,ale R je o víkendu taky v práci.Takže jednou haranti podruhý práce,ale myslím,že to stačí.Ta malá.....no chodí do první třídy řiká třeba v autě svýmu bráchovi -4 roky.Až budeme doma tak něco vymyslíme,aby se Renatě stalo něco strašnýho,aby už jsme se nemuseli na ní dívat.Já bych jí zflákala držku,že by nevěděla čí je.To jsou takový ty roztlemený děti co úúplně nenávidim
3. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
@lenkacar stojí 7 kč
3. únor 2011 v 10:47  • Odpověz
@lenkacar , nějak netuším, kupuju je vždycky, když jsou v akci ve vetším množství, protože můj chlap si je bere, když někam jede - třeba na hory. Kupuju ty dražší - Bondu.... a tak a stojí asi něco přes 20kč
3. únor 2011 v 10:48  • Odpověz
@aannggiie to si děláš prdel ,ten by letěl i s fakanama :confused: když si je neumí srovnat
3. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@kathyna prý jí platí,aby nepřišel o děti,ale ted nevim jak to bude.Renata mu říká at bejvalka táhne do práce a nechodí si povídat s kamarádkama do nějakých center
@aannggiie hm to jo 7kč za totáče
@aannggiie , tohle je blbý, když jsou haranti naočkovaný a on se přitom snaží - bere si je a ještě jí záluje byt :angry:
ten by lettěl dřív než by mě stačil nabouchat..na tohle mám alergii
3. únor 2011 v 10:50  • Odpověz
@lenkacar to je hrozný vid.Já bych je vyřvala i s nim
kup fazole za 7 dej do toho trošku kečupu,malinko cukru,sůl pepř majoránku nebo tymián a můžeš i česnek.K tomu opeč párek dej chleba a nazdar bazar
3. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
pro to jsem na ně zvědavá co vymyslí
3. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@aannggiie to dej určo vědět jak se to tam rozštípne ..to jsou osudy co?
3. únor 2011 v 10:55  • Odpověz
a nebo at ho porodí a ty ho adoptuješ ty charito :confused:
3. únor 2011 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.