• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@kathyna čau nedočkavko :grinning: jsem si říkala, jestli sis nehodila nedělní volníčko :wink:
6. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@kathyna mysli na to ,že se musíš denně zahlásit :wink:
6. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
@lenkacar aby jsme taky netlačily, co? :grinning: promiň @kathyna :wink: přeju ti, ať už to máš za sebou :wink:
6. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz
Ahoooooj bobiny :dizzy_face:
po dlouhe odmlce vas zdravim a v rychlosti a ve zkratce pisnu neco o me. Jak tady sly spekulace, tak tehu nejsem a v nejblizsi dobe zrejme nebudu, i kdyz kdovi co si ten nahore usmysli, ze? Ja jen odpovidala Aan na dotaz, jestli byla manzova operace planovana. holky, tak nebyla, zasahlo nas to jak blesk z cisteho nebe, ale zaplatbuh je to na dobre ceste, pres dva mesice po spitalech, stridave u nas a taky Pha, i se proletel vrtulnikem, pac zacal kolabovat a tak sup sup Pha. zazitku mam jak z TV obrazovky.
Jinak vanoce super, zadny darky jsme nemeli, ale byli jsme spolu doma. Ted se jeste zotavujeme, cekaji jej lazne a nekolikamesicni marodeni, ale dobry. Ja stale boucham kacky v praci, zadna zabava, ale kdyz vidim kolik lidi se chodi ptat na misto a hlavne, jak nas bajecny stat vsehno zkrouhnul, tak jsem rada, ze ji mam a ze taky prijdu mezi lidi

Nemrkala jsem dlouho, ale jen par pripominek..

Leni - nechci ozivovat co bylo... ale myslela jsem na tebe!
Fan - jak se maji s malou? Zlati - videly jste se?
Aann - kluk a stripterka? pak chci popis :grinning:
Kathy - nedelnatko nebude,ale moc se tesim, az nam pisnes, ze uz nejsi 2v1 a je dobre, ze se tesis!
Zlati - co kluci? musim se podivat na fotky, jak vyrostli.
Aann - Sima mel ted nekdy narozky, ne? Uz mel taky stripterku primerenou veku? :grinning:
Jak se ma Ami?

Tak zatim pa a ja se objevim jiste brzy nez doted :sunglasses:
6. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz
jo holky, novinka preci jen, mame psa - fenku :grinning: 3 tydny, je boziiii :grinning: tak jsme se preci jen rozrostli :grinning: chtelo to zmenu a kdyz je ted muz doma :sunglasses:
akorat je z ni strasnej zavislak, furt ji mam za prdeli :dizzy_face:
6. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
@murasek hůhůhůh mur ..návrat ztracené dcéry ..jsi se byla číhnout jestli už máme porozíno co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme co donese dneska za zprávičku .. a gratuluji k psímu miminu
7. únor 2011 v 08:26  • Odpověz
čus
nevim jestli stihnu dočíst
ale mám napsat,že Katušu nechali v poro,ale nic se neděje
7. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
čus Mur a
@lenkacar -samozřejmě :wink:
7. únor 2011 v 10:38  • Odpověz
@murasek to k vám přiběhl náš převtělenej pes
7. únor 2011 v 10:39  • Odpověz
@lenkacar dojmy mého staršího syna nevim,protože byl celej den zalezlej a bylo mu blbě
Bože jak já nesnášim lidi po chlastu a to byl zalezlej a nic nechtěl.Nevim jestli to je nějaká fobie z hospy či co
7. únor 2011 v 10:42  • Odpověz
@aannggiie no ještě že tak ,že aspon zalezl a rovnal si to v šíše..jé kathy si tam nechali to je dobře ,jsem ráda ...bude pod kontrolou
7. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
já jsem chtěla kathy napsat sms a její číslo nemám ,jakto ?dyt mi ho dávala v době rekonstrukce koníka .. :confused: aan napiš mi ho do ip
7. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
7. únor 2011 v 11:13  • Odpověz
tak Holky to maj za sebou :wink:
8. únor 2011 v 09:16  • Odpověz
no nácek to je pěknej :sweat_smile:
8. únor 2011 v 09:17  • Odpověz
to se teda kathy fakt osvědčila jako kvokýnka ..4kg macíčka ..kdo by to do ní řekl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale s tim jménem teda překvapila co? :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
musim se mrknout beztak jsem to jméno uhodla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v některým ze svých pokusů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jelikož jsem přála po founu tak je zbytečné se tady rozplývat s gratulacema ...jen Kathy jsem děsně zvědavá na foto drobečka :grinning: a přeji všem třem vše nejle do společného života
8. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
každej večír jsem si říkala ,že se musim kathy zeptat jestli jí pomohli ty prsní podložky a ona nám to už asi poví sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak v těch tipech jsem našla jen ty poslední terezku a michalku..ale bylo jich víc
8. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@lenkacar já jsem tipovala Kateřinu,Terezu nebo Lucii

JO taky jsem přála a hodila pár otázek,ale už jsem se nedočkala odpovědi :unamused:
8. únor 2011 v 17:29  • Odpověz
mlaďas mi něco zmáčknul na noťasu a mám před sebou písmena jak hovado velký :confounded:
8. únor 2011 v 17:30  • Odpověz
šikulka šíšulka ,ví ,že jsme už staré a hovno vidíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 v 19:34  • Odpověz
@lenkacar tak to jsem přesně věděla,že to napíšeš proto jsem to nepsala já :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz
@aannggiie tak vidíš jak se známe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jsme stejná krevní skupina :wink: ,víš co jsem udělala?Napsala jsem mail řediteli Jednoty a požádala jsem ho o práci :grinning: dneska večer a před chvílí mi odepsal,že situace je mizerná,ale že mi chce pomoci a poslal mi 2 telef. čísla ,kdo to u nich řeší :sunglasses: ,ale že je to od něj milé :grinning: :grinning: :grinning: ,vim ,že z toho nic nebude ,ale bylo to od něho lidské gesto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz
@lenkacar tady je to sama tajnost,clovek,aby hadal... :slight_smile: :unamused: tak jak se mala jmenuje a co porod??pište holky :slight_smile:
8. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
@lenkacar tak ho běž ještě vomakat a máš práci na to šup :grinning:
jak tě to prosim tě napadlo?? :grinning:
8. únor 2011 ve 23:28  • Odpověz
@dagi33 Holčička Kačenka 4,08 a 51 cm
8. únor 2011 ve 23:31  • Odpověz
jo a o porodu nevim nic jenom,že jsou obě v poho
8. únor 2011 ve 23:32  • Odpověz
@dagi33 a co malej?? už chodí??
u nás ani náznak-chodí jenom kolem zdí a tím končí
8. únor 2011 ve 23:33  • Odpověz
@aannggiie o porodu neví nikdo nic ,jen ,že se holky asi ted hrozně muchlujou,když se celých 9 měs. neviděly :grinning: :dizzy_face: a s tou prací no někdo mi poslal na mail takovýho anděla prej máš na něj chvíli čumět a pak si něco přát a pak jsem dostala do ruky katalog s mailovýma adresama a už to jelo.. :grinning: aan já mám u nich na jednotě žádost 3 roky a doted jsem to řešila s nějakou babou úplně jinou ,tak nevim ,si s mýma životopisama asi vytírá pozadí boco..
9. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
zlatko vše nej nej nej ..posílám hubana
9. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.