• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie na to ,že malá měla 4kg ,tak to takový velký bříško kathy neměla co?ta se má ,že už jí má u sebe ..určitě se na ní nemůže vynadívat celá rodina
9. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
@lenkacar strašně to uteklo.jsem si vzpomněla,když nám řekla,že je těhule
9. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
chtěla jsem přát jako prga a nevyšlo mi to. tak taky všechno nejle :wink:
9. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
@lenkacar já si myslím,že břicho neni o mimču a podle toho kolik máš vody ne ?
Zlatka měla schovaný 2 kluky a taky neměla velký :wink:
9. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@aannggiie taky asi jde o to kolik si vezme z ní ..jé to bude určitě jako vyžle a ten stroj rovnou uklidí někam do šatny
9. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz
ahooooj

kathy - velka gratulace :dizzy_face: tak uz je to tady :grinning: hodne stesti obema!!
10. únor 2011 v 19:37  • Odpověz
holčičky moje já vám zapomněla napísat ,že se má kathy moc dobře ,ale je unavená ze ztráty krve při porodu,ale je moc štastná .. :dizzy_face: ježiš to jsem jelito,že jsem zapomněla ..
11. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
Len - a co prubeh porodu??? vsechno v pohode: nikde jsem to nenasla :pensive:
11. únor 2011 ve 23:20  • Odpověz
@murasek zatim nic nevíme ,ale asi měla dost .. :wink: ,však ona se sama ukáže a písne..zatim jsem měla pozdravovat což je jasné .. :wink:
12. únor 2011 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po delší době, jsem furt v kalupu, tak snad v druhý půlce března bude líp, už se těším na sluníčko a teplo.

katy, mega veliká gratulka. těším se na zprávy od tebe a fotečky :wink:
12. únor 2011 v 08:59  • Odpověz
Ahooooj holky!
Děkujeme s Kačenkou všem za gratulace :wink:
Včera si nás taťka přivezl domů a my si to obě náležitě užíváme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:28  • Odpověz
Kačenka je moc hodné miminko - papá, spí a nebo se na nás jenom krásně kouká - jsem š'ťastná jako blecha, ale to vám nemusím vyprávět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
V tom odkaze je anketa pro hlasování, naše Kačka je tam asi na páté fotce...
12. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
V pondělí mě přijali do špitálu na rizikovku- byla jsem 40+1 a počítalo se s velkým miminkem - odhad 3850g. Vložili mi nějakou tabletu na rozjezd a injekci na změkčení porodních cest, ale prý to všechno začne až druhý den.
Kolem 12h. jsem začala cítit slabší kontrakce, vzali mě na monitor a prý nic moc a že se to opravdu rozjede až zítra.....
Ale ve 15:40hod. jsem chtěla vyprovodit manžu z pokoje a jak jsem si stoupla, tak mi rupla voda...Začali kolem mě lítat, protože ještě nebyla hlavička úplně sestouplá a báli se skřípnutí pupečníku mezi porodní cesty a hlavičku. Otevřená jsem byla pouze na 2. Na lehátku mě odvezli na porodnici, předali PA, dostala jsem klistýr a kapačku oxytocinu na posílení kontrakcí - to už bylo o dost hustší. Otervírala jsem se strašně pomalu a dostala jsem celkem 3 kapačky oxytocinu - ke konci na mě už skoro neúčinkoval a měli strach, že bude muset být porod ukončen císařem. Naštěstí přiběhla strá PA, která si mě napolohovala a za chvíli to šlo a Kačka byla na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:40  • Odpověz
Jsem šitá ve třech vrstvách a měla jsem velkou trátu krve, chtěli mi dát transfuzi, ale ubránila jsem se. Hlavně po porodu jsem byla hodně zesláblá, nemohla jsem se zvednout, furt jsem omdlívala. Nemohla jsem vlastně celou dobu jíst ani pít, kdyby náhodou muselo dojít k císaři.
12. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
Ale rodit bych šla okamžitě znovu- vidět Berušku byl ten nejkrásnější zážitek :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:44  • Odpověz
JInak co vám budu vyprávět, občas na mě přijde taková vlna hormonů, že ten uzlíček je náš a bulím dojetím jak želva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2011 v 09:49  • Odpověz
Holky a těch hlasů můžete hodit víc, myslím, že to jde opakovat každou hodinu :sweat_smile: :grinning: Už teď jsem ujetá matka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2011 v 11:07  • Odpověz
@kathyna jsem si zabulila s tebou :wink: jsem dojetím tak rozrušená, že toho moc nechci psát, protože by to byly samý nesmysle :grinning: jsem za tebe moc šťastná :wink: a věř mi, že ten uzlíček je tvůj až do konce života :wink:
12. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@kathyna malá je úplně nejkrásnější :dizzy_face:
12. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
Zdravím vás všechny po dlouhé době :wink: . Koukám, že mám resty :pensive: .

12. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@kathyna Gratuluju moc ke Kačce, je krásňoučká a úplně si dovedu představit, jak je miminkovsky voňavá :dizzy_face: . A určitě vyhrajete:wink:
12. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
To snad ani nepřečtu všechno..... :sunglasses: ., doufám, že jste všechny v pořádku a zdravé a vůbec je všechno ok.
Moc se nechodím, vlastně vůbec, co? :pensive: Ale nějak nemám, co tématického psát :pensive: . Snad jen, že mi doktor přes myomy doporučil hysteroskopii, tak tam jdu 22.2., prý na 90% to bude dobrý, ale co těch 10%???
12. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
Dodatečně gratuluji Len k narozeninám a pro jistotu už dopředu přeju všecko nejlepčí ksvátku! :wink:
12. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
... a děkuju za přání :wink:
12. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
...hmmm, tak jsem si myslela, že tu někdo bude :wink: ale je mi jasné, že maminky maminkují a ostatní pracují a já se flákám u pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když ale mně se nic nechcéééé dělat :pensive: a ne že bych neměla, co dělat, vzpomínám, jak se tady jednou porovnávaly hory nevyžehleného prádla, tak hlásím, že my ho máme teda už kousek od stropu, ale nejsou ruce, či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2011 v 17:59  • Odpověz
@amilap ahój!!!!!!!
12. únor 2011 v 18:18  • Odpověz
@zlatovlaaska ahóóójky, jak je? Já trpím :stuck_out_tongue_closed_eyes:, měla bych žehlit, ale nemám sílu, sílu, sílu.... :frowning2:
12. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
@amilap tak se na to co? vyser!!!!!!!!!!!!!a díky za obě přáníčka
12. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.