• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar na Petra jsem narazila taky.To bude asi mangel
17. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
me by se tak libilo chodit nekam jenom na vypomoc, nic ve zlym...ale ne kvuli prachum a zivobyti, ale to myslim kazde z nas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz
no vidis, mas obdivovatele :grinning:
17. únor 2011 ve 22:15  • Odpověz
koukame na krasny ztraty, je tam Pohlreich
17. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
@murasek aby pak z toho chudák neomdlela a nešla ho odevzdat :wink:
17. únor 2011 ve 22:16  • Odpověz
@murasek co manža v poho?
17. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
jdu si udělat kafe teda caro
17. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
já bych taky chtěla někam chodit jenom na výpomoc ..no ale to by ty prachy jako doma nesměly chybět a taky jako žádná prdel být na pracáku
17. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
preju brou nocku, zadne bolave brisko , brou
17. únor 2011 ve 22:20  • Odpověz
Aann, manza je dobrej, srdce jako novy, lecime ted jiny neduhy, ale zaplatbuh za to jak to je

Len - pracak je naprd, to je jasny, vidim denne, jak se lidi chodi ptat na job a i kdyz cilovek nadava, tak jsme radi, ze job je :sunglasses:

tak brou
17. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz
@murasek brou brouku
17. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
všimly jste si jak jim to za poslední hodinu naskočilo? byli jste asi o 50 a ted jste o 170
17. únor 2011 ve 23:29  • Odpověz
zdraví vás Šíma
dala jsem pár do alba
17. únor 2011 ve 23:31  • Odpověz
jé ten je rozkošnej ,po kom? :confused:
17. únor 2011 ve 23:32  • Odpověz
jako pěkně ho krmíte ,prej že jablka okrajuje tam je jasnej důkaz že ho rveš bůčkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 ve 23:34  • Odpověz
tak jsem ještě hodila hlas a půjdu spát ,myslim kathy že ferdík nebude ..no at se s nim udáví chudáci
17. únor 2011 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
@aannggiie , Šíša je kouzelný :dizzy_face: Si říkám na první fotce s rajčátkem, pak s mrkvičkou - samé zdravé papů a pak koukám, že mu chutnají i žebírka :sweat_smile: :grinning: A koukám, že tam na podlaze už brejkuje :grinning:
18. únor 2011 v 06:24  • Odpověz
Dneska manžu čeká poslední zapitka Kačenky - už třetí, snad to jeho játra přežijí :sweat_smile: :grinning:
18. únor 2011 v 06:30  • Odpověz
@kathyna čus Kathy tak ten jí zapíjí dobře ,hlavně aby z toho neměl cirhozu,když bude mít na holčiččky zdravíčko
18. únor 2011 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás....... :dizzy_face: :slight_smile:
18. únor 2011 v 09:04  • Odpověz
@ipuska no ahoooooj
18. únor 2011 v 10:24  • Odpověz
@lenkacar Leni, tak co? Jak to s tebou vypadá? Ještě jezdíte do Caru?
18. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
@ipuska nevypadá to se mnou nijak :confounded: ,dneska jsem se objednala na kontrolu a tam se domluvíme na další ket ..ty návštěvy se mi zdají zbytečné ..a dneska mi kor nasrali ,nevychází vstříc s datumem ani časem ,nevim na jak dopředu maj teda plno ,ale ten kdo jde na ket tak má asi smůlu podle slov tý kozy na recepci maj volno jen v pátek dopoledne :angry: ,mě se to vůůůůůbec nehodí,za 14dní v pátek ,když tam, nepůjdu nebudu mít v příštím cyklu ket
18. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
@lenkacar tak to je mi líto, chjo to je hrozný......a zkoušela jsi změnit CAR po těch letech? Já se chci teď objednat na KET, ale pořád nevím.......malá teď dost zlobákuje, je to pěkný hyperaktiv :grinning: , ale brouček. Strašně to utíká..... :frowning2:
18. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
jsem ze všeho otrávená,já už půjdu jen na 2kety pokud to chcíplotinky přežijou a jinak na to peču
18. únor 2011 v 10:58  • Odpověz
@lenkacar víš jakej je drobek proti ostatnim.Mě připadá akorát jinak Kubík měl v roce o 3 kg navíc a ségry Tobleronne má o půl kg navíc a je o 4 měs mladší....ten je dobrej pan krkovička :sweat_smile:

Já když viděla jak ho Jakub cpe grilovanejma žebrama tak mě málem trefilo
18. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
@lenkacar ahoj Leni, ahoj holky,vsechny zdravím.leni ten tvuj CAR je fakt nejaky divny,jak se mužou takhle chovat.Prece se musi nejak prizpusobit,ty jsi zakaznik v uvozovkach a navic prece KET se musí dělat podle tvého cyklu ne a ne podle nich v pátek-to mi hlava nebere.to když se podívám na sveho dr.ktery dela umele oplodneni...bez nej bych asi tehotna dosud nebyla.Treba CAR Ostrava je hrozne,jsem rada za toho sveho gyndaře,ktery se zabyva i umelym.leni určitě bych zmenila CAR.A nenechavala utikat cas.Jít hned do KETU a pak zmenit CAR.Ale nemužu a ani nechci ti radit...jen bych se na ne ja asi už vykaslala.. :frowning2:
18. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
@lenkacar všichni řikaj,že je po tatínkovi :rolling_eyes: ,ale nikdo neviděl fotky,když jsme byli malí.To zaplatpanbu po tatínbkovi neni :zipper_mouth:
18. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
Jinak sleduji tu vaši miminkovskou sotěž a take hlasuji a nestačím se divit,co se kolem toho strhlo za pozdviženi,ta diskuse tam to je síla.tak jsem si dovolila taky jim napsat jeden prispěvek..zavaní to u musilovych fakt podvodem.. :angry:
18. únor 2011 v 11:16  • Odpověz
@kathyna ten brejkuje,že má každou chvíli něco roztřískanýho
18. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.