• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@kathyna připrav na játra lipovitan.Standa zapíjel týden šíšu a od tý doby neměl ani kapičku alkoholu :confused:
18. únor 2011 v 11:18  • Odpověz
@dagi33 víš kolik lidí by nedělalo nic jiného? než hlasovali? tio bych nesměla chodit ven ani spát ..jen čekat každou hodinu u pc ..jsou fakt trapný já se děsně bavim,škoda že to dneska končí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@lenkacar taky bych změnila car,ikdyž budeš dojíždět dál
18. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
@aannggiie já už sii dojdu jen pro mrazajdy a končim ,stojí mi to za to?
18. únor 2011 v 11:21  • Odpověz
šiškovi jsem řekla,že jste ho pochválily tak vám děkuje
18. únor 2011 v 11:22  • Odpověz
@aannggiie ptala ses,zda už maly chodí.tak ti chci napsat,že u nas to bylo hoodne komplikovane,maly temer do 7 mesíců nic neumel,nechtel byt na briše a ani se nepretočil.pak nas teprve dr.poslala na neurologii a zacli jsme cvičit,nejaky cas jsme cvicili i Vojtovu metodu.teprve na konci srpna se zacal koulet-valet sudy.v rijnu se zacal plazit,ale proste nesel na kolena...jeste v roce u dortu narozeninoveho nesedel sam,jen s pridrzenim.zacatkem prosince kolem 5,12.zacal sam sedet a rychle se plazit.byla jsem stastna,že konecne sedi.v lednu jsme byli pro jistotu na vysetreni CT,kde nastesti nic nezjistili.Do konce ledna to bylo pprad stejne a ted prvni 2 tydny najednou udelal velky pokrok.najednou šel na kolena a natažene ruce-proste na ctyri a sednul si.Tento tyden se zacal z kolen stavet a chodit okolo ohradky.ted už chce porad stat a chodi za ruku.takže možna že do dvou mesicu zacne chodit,v coz jsem ani nedoufala.myslela jsem,že se snad jeste v lete bude plazit.no a ted je to teprve zajimave,protože už neudelam vubec nic,jen ho hlidam.Rano se postavi v postylce a řve,at vstavam.Takže se neboj,že Šíša chodi jen kolem nabytku.Brzy bude behat,ma dost casu :slight_smile: Ja ted zjistuji,jaky jsem mela dlouho klid :wink:
18. únor 2011 v 11:25  • Odpověz
@aannggiie Šíša je fešák :slight_smile:
18. únor 2011 v 11:29  • Odpověz
@lenkacar Lenčo,tobě musim napsat IP,ozvu se.dlouho jsem tu nebyla
18. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
@dagi33 no to si měla :slight_smile:
všechno bude v poho akdyž jsou výsledky v pořádku tak je jedno kdy bude chodit.
naše dr by byla nejradši kdyby děti chodily až v roce a půl kvůli kloubům,a aby se jim nekřivily nohy
18. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@dagi33 tak to je moc dobře ,že se hošíček tak zdokonalil
18. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@dagi33 a ted ti z toho švihne jak bude rychlej :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že je zdravej,jen o to v životě jde ..na zbytek se vykašli
18. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
@dagi33 , ahoj, hele každý mimčo je individuální a jak píšeš malej je šikovnej, akorát měl pomalejší rozjezd, asi je to pohodář :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
18. únor 2011 v 15:19  • Odpověz
Tak jsem doklidila před večerní nebo spíš odpolední návštěvou, pak návštěva půjde s taťkou chlastat...Trvala jsem na tom, aby se na malou přišli podívat před kalbou než zítra po ní, páč by jí mohli tak nablít do postýlky :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
A že jste nikdo neuhodnul Berušky jméno :wink: ?
18. únor 2011 v 15:23  • Odpověz
@kathyna já vůbec kathy nevim..aan psala že jo, že to uhodlaale já si nejsem jistá jestli jsem to tu psala :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty volís až budete mít sourozence tak se na nějakou anketu vybodni hnedka :grinning:
18. únor 2011 v 18:30  • Odpověz
@lenkacar To se vybodneme určitě, je to ponaučení.....ale kdo mohl vědět, že narazíme na takový blby :angry:
18. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
Tak návštěva je v tahu, byli tady na hoďku 7 lidí, ale bordel dělali, jak kdyby jich bylo 30. Kačenka byla teĎ odpo dlouho vzhůru - byla z nich trochu vyjevená. Teď už chrní :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
@kathyna se jí vůbec nedivim já jsem z návštěv taky vyjevená
18. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@kathyna já jsem typovala Lucie,Kateřina,Tereza,Anička,Barča
18. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@kathyna nenapsala si co žereš....z čeho je holčička kvůli tobě nafouklá :unamused:
18. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
tak já jdu dělat tržby,účty,faktury když tu nikdo nééééni
18. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz
@aannggiie , a to nás čeká ještě zítra a v neděli, ale ty nebudou tak hlučný a bude to jen rodina s 1 děckem. Akorát mě pobavila manželka Pavlova kamaráda....Prý v kolik mají přijít, aby byla Kčenka vzhůru....Jak to mám vědět, ještě nemá pořádný režim
18. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz
@kathyna má děti?? To já nevim pořádně do dneška jak bude Šiška spát
18. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
No co žeru - z ovoce jenom jablka a občas banán, pečivo jím alespoň den starý, hodně polívky - vývary hovězí nebo kuřecí, jogurty.....
18. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
No právě že má 3,5 letýho chlapečka...když se mě ptala do telefonu, tak jsem málem upadla :sweat_smile:
18. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
@aannggiie , pečený kuře, brambory, rýži, těstoviny - všechno bez koření a soli.....Ale zatím to měla jenom jednou, tak to možná byla jen náhoda
18. únor 2011 ve 20:48  • Odpověz
@kathyna a čerstvou zeleninu a ovoce? A piješ mlíko?
18. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
@kathyna tak banán nafukuje jako prase a šlupky z jablek
18. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz
@kathyna ty bláho ten tam bude řvát jak jelito.Tak ti přeju ať ty návštěvy máš za sebou.
A proč se jako ptala jestli bude vzhůru?? To by si už jako měla hrát nebo co?
18. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz
@aannggiie , šlupky z jablek, to jsem nevěděla, banán si dávám tak max.půlku denně a zeleninu čerstvou - to jsem měla jenom okurku hadovku oloupanou
18. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.