• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@amilap tak takový záchvaty ještě nemá,ale bojim se jich,protože já jsem takový měla.jsem byla vzteklá a třískala jsem makovicí o zem-řikala máma
18. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz
@kathyna dobrou noc ať vás blechy štípou celou noc
18. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz
@kathyna tak mamince vyřiď, že teda já ji chválím, nemaluje taky na zakázku? :wink: že bychom taky, kdyby se .nám.....někdy..... náhodou s boží pomocí..... podařilo také mimčo....si ji objednali...na pár obrázků... :slight_smile: ?
18. únor 2011 ve 22:21  • Odpověz
@aannggiie a komu se teď šíma podobá povahově?
18. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
@kathyna dobrou noc, my ještě koukáme na Krause, teď právě na Hanychovou...., už její první slova....dospěla jsem...mě dostala :confused: .
18. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz
@amilap No ja taky koukala na tu hanychovou a malem jsem upadla :slight_smile: ona je silena,spi jen 3 hodiny denne,vice je pry ztrata casu :grinning: Videli jste to a pry vola svemu chlapovi od 6 od rana kazdou hodinu,jestli jeste spi aleze ji na nervy,že spi do devate :grinning: teda toho chlapa obdivuji :grinning:
18. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz
@dagi33 ahojky, no to jsem ráda, že se i někomu jinému zdála naprosto blbá :wink: , co slovo, to perla.....i ta její pětiletá touha po dítěti.....no to jsem jí teda nevěřila, dle života, který vede!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2011 ve 22:44  • Odpověz
@kathyna Milá Kathy ja bych vám s manželem jestě dodatečně chtěla pogratulovat k holčičce a at je v životě štastná a zdravá a at vám děla radost.A užívej vonavého miminka,strašně to utíká.Taky jsem si malem pobrečela,když jsem si vzpomněla jak byl ještě nedávno Michálek maličký,nevinnoučký a ted je to takové šídlo,taky takový už vychcánek jako Šíša :grinning: Ti dva kdyby byli spolu,ti by si rozuměli myslím,to by byla sranda :grinning:
18. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz
@amilap hele nevim to se ještě nedá poznat,ale psychouš bude po obou,ale pořád se směje a to po mě rozhodně nemá
18. únor 2011 ve 22:47  • Odpověz
@amilap na mě taky každej koukal jak na debila,když jsem chtěla už mimčo v 18-ti
18. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz
@amilap je ja to neviděla od začátku,prepla jsem to později,to mi neříkej,že ona chtěla tak dlouho ditě???to mi k ni vážne nejde,ona se o to mimi asi moc starat nebude...ale treba se mylíme a dite ji zmeni...myslela jsem si,že není tak hloupá jak se o ní píše,ale vážně neumí vubec mluvit,byla jsem prekvapená,že je vážně taková :slight_smile:
18. únor 2011 ve 22:50  • Odpověz
@aannggiie tak to je šťastné dítě, když se směje, ať mu to dlouho vydrží mu přeju, anebo jestli za tím úsměvem něco není :wink: ?
18. únor 2011 ve 22:52  • Odpověz
@aannggiie tak to ja v 18 ani nahodou :slight_smile: ja ho chtěla až tak ve 28 a pak se to tak táhlo dlouho..mimoděložni,umělé atd.Možná je dnes lepší to moc neodkladat,ale do 25 bych dite nechtela,to jsem si jeste pripadala sama jak děcko...ikdyž to jsem možná pořád :grinning: ale aspon jsem si mládí užila :slight_smile: :wink:
18. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz
@aannggiie jj to je super,že je smíšek,malý je uplně stejný,směje se pořád a má pořád pusu dokořán :slight_smile:
18. únor 2011 ve 22:55  • Odpověz
To je zase hodin,asi bych měla jit spat,ráno v 6 bude už budíček :frowning2:
18. únor 2011 ve 22:56  • Odpověz
@aannggiie tak u každého jiného mě to nepřekvapí, ale u ní ano, vidělas někdy na streamu jeji videa? To je tak ubohý projev, že teda si nemyslím nic hezkého o jejím intelektu, .....je pravda, že intelekt s touhou počít zase tak moc nesouvisí :grinning:
18. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz
Dobrou noc všem :slight_smile:
18. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz
@dagi33 já měla děti ráda od mala, chodila jsem vozit děti z okolí, zkazilo se to až se narodil synovec, u něj bylo hlídání povinné a navíc jsem měla už jiné zájmy, tak jsem to nějak potlačovala. Nejhorší je, že dříve se člověk bál, aby neotěhotněl a bohužel teď se bojí, že vůbec neotěhotní :pensive: .
18. únor 2011 ve 23:00  • Odpověz
Dobrou noc :wink:
18. únor 2011 ve 23:01  • Odpověz
tady už asi žádné mecheche nebude, co :grinning: , tak já se jdu tulit, aby se neřeklo, že jenom koníkuju :sunglasses: .
Dobrou noc :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz
@dagi33 to já budu mít budíček před 3.Rostou nám 3 stoličky najednou
18. únor 2011 ve 23:12  • Odpověz
@amilap :grinning: :grinning: ne ne neviděla.Jsem ráda,že juknu na koně na mail a na aukro
18. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz
@amilap jak nebude?? Já u toho pracuju :unamused: Tak čus
18. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz
ježiši kdo vás má dočítat..nejdřív nic a pak by člověka strhaly babizny jedny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 08:18  • Odpověz
ale vše vim ,maminka od Kathy je paní Milerová ,šíša ještě nebouchá hlavou o zem ,ale je... jako mraky a ami má príma bráchu a dagi se shodla se všema že Hanychová je erc kráva :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
19. únor 2011 v 08:22  • Odpověz
Manža dorazil až k ránu, vstávala jsem ke Kateřince a k manžovi - chtěl si povídat :sweat_smile: .Teď leží oba v ložnici, zapla jsem chůvičky a Pavel mi do nich chrápe tak, že by přeřval i brečící Kačku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2011 v 08:25  • Odpověz
@kathyna tak to máš opici v přímém přenosu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 v 08:26  • Odpověz
Já si Krause nahrála, tak si ho odpo pustím a jsem zvědavá, co tam ta Hanychová vykládala......Ale já jsem si o ní vždycky myslela, že má IQ tykve
19. únor 2011 v 08:27  • Odpověz
@lenkacar , přesně tak :grinning: Dorazil v 5h., všechno co měl na sobě jsem hodila na balkón, to je strašný smrad z těch hospod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 08:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.