• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak mizim do fachy páčko
19. únor 2011 v 08:32  • Odpověz
Tak ať se ti vše prodává samo a nikdo moc neotravuje :wink: Pa
19. únor 2011 v 08:39  • Odpověz
@kathyna a chudák Kačka v tý ložnici.Už vidim sebe jak bych byla nasraná
a postýlka hned přestěhovaná v obýváku.
a ten smrad z hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nemluvim
19. únor 2011 v 08:52  • Odpověz
DOBRÉ RÁNO
19. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
tak já mizim šlapat
19. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
@aannggiie , tak a'ť je po tom šlapání zase alespoň 1cm pryč :wink:
19. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
Tak ten velkej se mi už probudil a prý je rád, že už to byla poslední zapíječka :sweat_smile: :grinning:
19. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
já bych tam taky dítě nenechala ,vladís děsně a dlouho smrdí .. :angry: ježiš aan ty seš děsná už zase šlapeš?bejvalej se vyspal a po 3hod, byl schopnej řídit ,vladís je druhej den celej nepoužitelnej
19. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz
@lenkacar Standa byl druhej den taky K.O
19. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz
čumim na Jiráskovou,řvu u toho jak kráva a žeru rajčata s mozzarelou.To jsem dopadla :cry:
19. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
@aannggiie neřvi a napiš mi něco hezkýho já koukala na primu
19. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
:grinning: Hezký večer
19. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz
@kathyna já četla, že to byla poslední zabíjačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , jojo, to je moc hezká tradice zapíjet děti :dizzy_face:
19. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz
@aannggiie my čumíme na novu, já brečím u všeho, tak raději koukám na bonda, u toho prostě brečet nejde a nejde :wink:
19. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz
@lenkacar jen bych to uvedla na správnou míru.....můj brácha má prima ségru :wink: :sunglasses:
co jde na primě? :confused:
19. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz
@aannggiie rajčata s mozzarelou..... to taky můžu, cpu se tím téměř denně, dostaly se už na žebříčku oblíbenosti před "čoklit" :grinning:
19. únor 2011 ve 22:31  • Odpověz
@amilap čus dobře ,tak to otočíme ..a všichni budou spokojený ..ami přiznej se kolik jsi zhubla .. :confused: rajčata s mozzarelou jsem nikdy nejedla ..ten sýr je jako na slano?ježiš mě dneska bolej záda :angry: už jsem nevydržela v pelechu
20. únor 2011 v 08:15  • Odpověz
@lenkacar mě bolej záda jako svině už rok.jdu k fyzioterapeutce
mozzarela nemá chuť.Musíš mít dobrý bazalkový pesto a nebo čerstvou bazalku s olivovým olejem,ale extra panenskej mi moc nejede pro mě už je takovej nahořklej
20. únor 2011 v 09:52  • Odpověz
@amilap Bonda jsem pak taky dokoukala...a pak proběhla výměna názorů :wink:
20. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
@aannggiie cože mám mít bazalkovýho?já vůbec nevim co píšeš ,ty vvole já tady žeru buřty a chleba se sádlem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč to jíš když to nemá žádnou chut ..blé já dostala od mámy zapečený těstoviny a taky jsou takový žádný ..blé ,já nevim jak jsem změnila chutě
20. únor 2011 v 09:54  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: no to právě dochutíš tím pestem.Hele buřt s klobásou taky gut
20. únor 2011 v 10:00  • Odpověz
vůbec ,ale vůbec netušim co je pesto
20. únor 2011 v 10:04  • Odpověz
@lenkacar pesto jsou dobrý bylinky naložený v kvalitním olivovým oleji
např...do toho ručního mixeru dáš čerstvou bazalku,olivový olej,sůl,pepř,kápneš trošku citronu a můžeš i rozsekat pistáciový nebo pinyový oříšky-vydrží to tak týden v lednici.Ale já mám firmu,která mi už to doveze udělaný :wink:
20. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
Zdar, nazdar :wink:
Mě chutná pesto i na těstovinách :wink: A mozzarelu mám ráda - kupuju di bufale :dizzy_face:
20. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
já myslela včera, že půjdu spát se slepicema už v 2Oh., ale Kačka byla jiného názoru a tak jsem nakonec koukala po očku na Bonda - u toho člověk může odbíhat :sweat_smile: :slight_smile:
20. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
Mě na záda pomáhají pravidelný masáže, akorát nejsem schopná tam chodit pravidelně, takže mě taky bolí, hlavně teĎ při kojení jsem nějaká ohnutá..
20. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz
@amilap , no "zabíječka" to byla pro zúčastněný :sweat_smile: Manža byl mrtvej ještě odpo a jeden z kámošů zapomněl v hospodě i bundu a peněženkou - nechápu.....Naštěstí obsluha slušná a nic se neztratilo :wink:
20. únor 2011 ve 12:35  • Odpověz
@aannggiie , co včera cvíčo? Mínus cenťáček? :wink:
20. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
@kathyna já se taky musím přiznat že jsem zprvu četla zabíjačka ,ale ono to vyšlo nastejno ,tak jsem to už nekomentovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak vidim tak to nebvylo daleko od toho co jsme si s ami myslely..tak hlavně aby prdelka byla zdravá do 100let po tom zapíjení
20. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
aan aha tak já tyhle bylinky nekupuju ,vařim strašně obyčejně a určitě nezdravě ,ale je to levné a je toho hodně ..včera přišla elektrika díky bohu máme přeplatek tak se trochu vykompenzuje vladísovo pobyt v karláčích a taky ten ket ..
20. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.