• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie , nezadělávám, kdyby přece nebyly ty mrazy, tak bych s ní drandila venku, takhle jsem jezdila po chodbě
24. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
@kathyna :grinning: :grinning: :grinning: to je jasný :wink:
oba moji kluci měli rádi ježdění v bytě :wink:
24. únor 2011 v 11:26  • Odpověz
@aannggiie , no proto :sweat_smile: už jsem se lekla, že se z toho pak zblázním :grinning:
A usínal ti malej u prsu, nebo byl tak vzornej, že od malička si ho položila do postýlky a usnul sám?
Budu muset to usínání někde nastudovat :confused:
24. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
Abych pak nebyla otrok.... A měl Šíša dudlík?
24. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
Omlouvám se všem za stupidní dotazy matky s mlíkem v hlavě, pokud by to vadilo, budu radši psát přes IP.....
24. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@kathyna tak drahá co chceš slyšet ....prostě to je fracíček.V postýlce spal asi tak týden,že se dítě vyřve,unaví se a pak z toho usne neplatí ani u jednoho mýho dítěte.Asi to maj po mě já tam prý byla jednu noc a tu jsem prořvala-asi nějaká fobie či co. :sweat_smile:
u prsa mi usína dopo to bych nemohla být na koňovi :wink: a před spanim jsme odnaučili,ale až tak v 7.měsíci :unamused: a odnaučil to manža-chodil uspávat.
dudlík neměl ani jednou a jestli můžu poradit tak jí ho zkoušej dávat co nejdřív,když si ho nevezme tak máš smolíka,ale zase jsem řikala,že kdyby ho šiška měl tak pořád vstávám v noci kdyby mu vypadl z tlamajzny.
neměl ani flašku od 7.měs pije z hrnku
24. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
@kathyna to neni nic stupidního.Já ti odpovim co můžu a vim mě to neva.Doktorka Lenka se zapojí také do diskuse a Zlatka nekojila.....
24. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz
@kathyna nic nenaštuduješ každej ti bude radit něco jinýho pak budeš ze všeho na palici a unavená a uděláš všechno pro svoje pohodlí a hlavně aby ses vyspala.
Ale jestli malá usíná u prsa a ty jseš jak dudlík tak to tě lituju...........z vlastní zkušenosti i holek,z kterýma si píšu
nečekala si ode mě něco uklidnujícího :wink: píšu jak to je :wink:
24. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
@aannggiie , né že bych byla jak dudlík, Kačka prostě papá a pak najednou pustí prso a odpadne, je tuhoš a já jí přenesu do postýlky - to se povede v 7 případech z 10. V těch ostatních třech buď nespí vůbec a je se mnou cca hoďku dvě vzhůru a nebo chce znova prso, zase se napije a tentokrát už třeba usne....
24. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
@aannggiie , dudlík se mi nechce taky dávat, alespoň zatím, prý to kazí techniku sání kojenýho mimča....
24. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
kdyžtak jí ho šoupnu až po šestinedělí, to prý už tak neva
24. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz
ASi budeme mít taky spratečka, protože nemůžu ji přece nechat plakat, lásku mojí vymodlenou :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz
@aannggiie no já tam šla, že mě bolí pusa a než jsem se nadála, už mi píchal injekci a bylo to... 3/4 mi to tam mordoval. nebýt brufen, tak nežiju... :frowning2: už mám naštěstí jen jednu. takže 3/4 trápení za mnou. ufff
24. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
@zlatovlaaska , ahoj , mě jednu trhala Dr.v ordinaci a s jednou jsem musela na stomatochirurgii na vysekání - to byl pocuc, když to přišlo k sobě, obličej jsem měla pak i modrej, jako kdybych dostala přes tlamu. A mám pořád ještě dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že se mi nějak třeba vydrolej :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz
@kathyna jéžišmarjá to jsou kecy z těma dudlíkama.Kvůli kojení to vůbec neva,Dudlík vadí na dasně a pak na zuby,ale v životě jsem neslyšela,že dítě s dudlíkem nechce kozu

taky řikám,že šiška je vymodlenej a už dost drahej :fearful: :fearful: abych ho nechala řvát
24. únor 2011 v 18:26  • Odpověz
@aannggiie , myslíš, tak až budu hotová, tak jí dudlík šoupnu :wink:

No právě, jsou to naše zlatíčka, pláč mě trhá srdce :cry:

TeĎ se napucla a kouká se mnou na prostřeno
24. únor 2011 v 18:33  • Odpověz
@aannggiie já se z tebe poseru ..prej drahá šiška ..já bych nenechala děcko řvát z jednoho důvodu ,páč se rozeřvve jako kravka a kdo to má poslouchat a taky má k tomu asi důvod že jo ,minimálně takovej ,že nechce bejt samo :wink: kathy jen to sem per všechno co tě napadne ..proč bys jako měla psát po IP ..se tu třesem na všechny podrobnosti
24. únor 2011 v 18:49  • Odpověz
@kathyna správně odmalinka at se učí vařit
24. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@kathyna dudlíka jí šoupni hned pak už si ho nevezme
24. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@aannggiie , ještě chvíli počkám :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
Malá před chvilkou usnula a já čekám na chlapa, až se vrátí z hokeje a pak hodím šipku do peří
24. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz
@lenkacar taky nesnesu to řvaní proto je z něj vychcanec a dělá,že brečí a pak se začne smát........no zatim to je roztomilý a pak ho zmlátim :wink:
24. únor 2011 ve 20:36  • Odpověz
@aannggiie promin ,ale přijde mi to strašně roztomilý
24. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
Dneska jsem udělala plnej pekáč šunkofleků, abych zítra nemusela nic dělat. Potřebuju se odchlupit, udělat si pedikúru, no prostě udělat se krásná :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@kathyna stejně jsi v karanténě píchací ..taky by se prd stalo ,kdybys byla ještě měsíc orangutánek
24. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@aannggiie , mě taky, Šíša je vtipálek :dizzy_face: Ale chápu, že tobě to tolik nepřijde :sweat_smile:
24. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@lenkacar , to jó, ale mě to píchá :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
@kathyna já myslim ,že zatim to vtipný je,ale čas ukáže co k tomu malý herec přidá :grinning:
24. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
@kathyna aspon něco tě píchá
24. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
na to nemám ani pomyšlení
24. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.