• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@kathyna tak to je super,že si vzala dudlouše tak jí ho nech at ty kozy nerveš do kočáru :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
@kathyna jen jí dudlíka nech.Já jsem ho šíšovi dávala a ten se mi na něj vyfláknul i paleček bych mu dovolila :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
@aannggiie , asi je to lepší, má dudu fakt jen na usínání a papá dobře :wink:
7. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
holky, zítra jdu ke kadeřnici, tak snad to s Kačkou a babčou zvládneme :wink: Tentokrát to bude jen stříhání, ale za měsíc chci zvládnout melír, tak uvidíme.....
7. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
@aannggiie já to nemám ,zatim jen ve founu až odpolko jí sem dám ,jsem antitechnik pochopte starou dámu,naví je to focené ve 4ráno ,jako co byste chtěli a jen hlava ze zadu ..
7. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz
@kathyna už ti ježourek dorostl?
7. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz
@lenkacar , ježourek dorostl a špatně se upravuje, tak se to musí střihnout....vydržel 2měsíce, což je u mě rekord, když běžně chodím po 4 týdnech :slight_smile:
7. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz
@kathyna aha ..no já těch mých 5chlupů ani do culíku nedam ,to by byla štštička do flašky :confused:
7. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz
@kathyna proč bys neměla zvládnout melír??? Když máš někoho kdo ti bude vozit kočár tak po kadeřnici stihneš i kosmetiku.máš s mimčem poloviční práci taková matka na půl úvazku :wink:
7. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz
@kathyna jinak zítra jdu taky ke kadeřnici,ale jenom,když manža stihne přijet z práce :pensive:
7. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz
@lenkacar já tě úplně chápu,neboj
7. bře 2011 ve 13:03  • Odpověz
@lenkacar jaká šIŠTIČKA DO FLAŠKY? to jsou nějaký manýry?
7. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz
@aannggiie poznaly jste,že šiška píše se mnou?
jsem myslela,že půjdu ven,ale klendra jako svině,ikdyž svítí slunce blunce
7. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz
jsem dementka....si píšu sama se sebou :sweat_smile:
7. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz
@aannggiie to byla štětička a moc se mi to ne :grinning: povedlo :grinning:
7. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz
tak jsem doma z pracáku pán byl ze mě neštastný ..na mě si nepřišel ,mi vyjel volná místa,tak jsem se mohla potrhat smíchy ..že jsou ,,volná,,to mám všechno obšláplý..a otelefonovaný,tohle může vykládat někomu kdo tam v životě nejde ,páč má dávky v hmotné nouzi a ty prachy nepotřebuje a je tam jen ,že za něj platí socku a zdravotní..doted jsem nepochopila na co jsou tam ty úředníci na pracáku ,k čemu ..z pracáku jsem v životě práci neměla a jak mě dement začal poučovat ,že se mám ptát po známých a číst na výlohách tak to jsem šla už fakt do vrtule ..
7. bře 2011 ve 13:31  • Odpověz
@lenkacar , to víš, oni na pracáku hučej jenom do slušných lidí, těch "ostatních" se bojí..,...
7. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz
@aannggiie , koukám, že Šíšovi se líbí, když s imamka píše s tetkama koníkovkama velkýma písmenama, asi ví, že jsme už starší a hůře vidíme :sweat_smile: :grinning:
7. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz
@kathyna a ..bude hůř
7. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz
@lenkacar zrovna tyhle kancelářský bych vyhodila,protože jsou tam úplně k hovnu
7. bře 2011 v 17:20  • Odpověz
@aannggiie on už si tam hřeje gule kolik let
7. bře 2011 v 17:24  • Odpověz
@lenkacar tak ja se jdu zahřát šlapánim
už jenom 2x
7. bře 2011 v 19:20  • Odpověz
dneska jsem byla u dr s těma zádama tak mi napsal elektroléčbu,ale opravdu nevim kdy tam mám jako jít.Jsou tam do 14 hod.Z toho bych se posrala hlavně že stávkujou.že jsou sedřený.Takže já budu vstávat v 6,aby mě dali na 5 min do elektrickýho křesla.
7. bře 2011 v 19:26  • Odpověz
joo a jestli mě to nepřejde tak si jdu za měsíc nechat udělat kérku.jinak si neřikejte,že se stará kráva zbláznila
7. bře 2011 v 19:29  • Odpověz
@aannggiie mě na záda pomohla masáž z rehábky,ale oni to neradi dělaj tim pěnovým míčkem a mačkání nějakých bodů,to jsem chodila jako znovuzrozenáa pak mi to svině už neudělala ,že oprý už jsem uvolněná dost a já byla blbá a neřekla jí ,že to mám napsaný tak že to prostě chci a nebo si půjdu stěžovat achjo..jak píšeš každej si chce jen ulevit a brát prachy ..ale jako ty elektrošoky mi dobře neudělali
7. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@aannggiie a kam si jí dáš tu kéru?
7. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@aannggiie , jaká stará kráva, já mám kérku taky - mě se to líbí :wink:
8. bře 2011 v 07:50  • Odpověz
S těma ordinačníma hodnama mi to povídejte, pokud nejde o nemocnici, tak mají všichni Dr. pracovní dobu od 8-12 max do 14h. a to jsem kolikrát nestihla ani já, co dělám podobně ve školství, natož normálně pracující člověk :sweat_smile:
8. bře 2011 v 07:53  • Odpověz
nazdárek
8. bře 2011 v 09:40  • Odpověz
@kathyna ty nejseš ještě stará kravka
8. bře 2011 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.