• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar musim vymyslet stejně hlídání jinak si zaplatim fyzioterap.
8. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
@kathyna já pracující taky nejsem a stejně tam nemůžu
8. bře 2011 v 09:43  • Odpověz
jinak kérku si chci nechat dát dozadu na krk a mám představu.....napsat švabachem Jakub a Šimon.Jsem jenom zvědavá jaký mi udělaj předlohy
8. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
dneska kadeřnice jupííííí.ta zase ze mě bude šílená
8. bře 2011 v 09:45  • Odpověz
@aannggiie dyt tě tu palici škubala nedavno :confused: jinak ta kéra může být pěkná ,aspon tě poznaj podle ní ,až tě někde klepne pépa na ulici a budeš bez dokladů :grinning: ,no hlavně abys těch dětí neměla víc ,abys to neměla kolem celýho krku :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu věku ..bejvalej si nechal minulej rok ve 47l barevnýho salamandra na lýtko..
8. bře 2011 v 09:49  • Odpověz
@lenkacar :grinning: no právě to budu mít místo občanky.A to že mě někde jebne je na 90 % jistý.
Kůže vzadu na krku se nevytáhne,snad.Barevný nechci.
Dřív jsem chtěla vytetovat čárovej kód

škubala nooo a to jdu dneska na nějakej jinej tvar a na širokej melír.tak jsem zvědavá jak dlouho přežiju bez barvy
8. bře 2011 v 09:56  • Odpověz
@aannggiie já bych melírek taky dala jenže mě to fakt už roste šedivý od hlavy dost a tak si řikam škoda melírku ,když to musí jít všechno ..před plesem jsem si barvila palici ,protože to je poslední a pak to chci nějak zesvětlit ,pro změnu a ta černá se vymejvá jak bejk ,musim denně jak to mám jak pochcanou slámu ..chtěla bych to nějak na hnědo
8. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
@aannggiie čarovej kod čeho ? salámu vysočiny ne?
8. bře 2011 v 10:06  • Odpověz
@lenkacar normální čárovej kód a číslice moje r.č
8. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
@aannggiie ty vole si nech nastřelit čip ne, :grinning: :grinning: :grinning: ?se bojíš že netrefíš domu boco to vymejšlíš, ten švabach bude efektní
8. bře 2011 v 10:09  • Odpověz
@lenkacar nech si udělat hnědou a do toho melír
já to budu mít složitý teda kadeřnice se mnou.Já moc nechci,aby to vypadalo jako melír,ale obarvená hlava melírem.To jsem ti to vysvětlila,vid
8. bře 2011 v 10:11  • Odpověz
@aannggiie to jsem nosívala na svojí hnědou melír ,jenže už nemám ani hnědou..ani vlasy ..jo to se musim mrknout do snáře ,že se mi zdálo o spoustě vlasů v koupelně ..já se lekla že jsem se jako umyla vlasy a ono mi to slezlo ,ale pak jsem zjistila ,že nejsou moje ..pěknej sen ..a to jsem pospíchala si mejt ty vlasy ,páč jsem měla nějaký rande ,to byl sen!!!!
8. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
@lenkacar já si nechám jenom ty jména nic jinýho a ani víc dětí mít nebudu.Tohle byla poslední várka
8. bře 2011 v 10:12  • Odpověz
@lenkacar zkoušela si tu barvící pěnu?
8. bře 2011 v 10:14  • Odpověz
@aannggiie a jak vypadá tvoje postavička šlapalíno?
8. bře 2011 v 10:14  • Odpověz
@aannggiie hele zkusim třeba až zesvětlim ,od tý doby co jsem měla na palici červenou a ted černou mi na to nechytne vůbec nic jiného ,právě už jsem na to naštvaná a půjde to dolu
8. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
nevim jak mám vysvětlit tomu malýmu Lojzíkovi,že nemůže pít sám z hrnku.Je vzteklej jako prasátko
8. bře 2011 v 10:15  • Odpověz
@aannggiie a proč ne? ty nemáš ten zavírací hrnek?ten je dobrej ,to si na hlavu nevyklopí ..co děláš ..chce bejt za velkýho ..a ty mu to nedopřeješ
8. bře 2011 v 10:17  • Odpověz
blé tak jsem dopila latté,nemám to rád...ale moje liquerino mi došlo :pensive: fuj to jsem si nešmákla
8. bře 2011 v 10:18  • Odpověz
@lenkacar hnus ani se neptej.Upnuté věci vyřazeny.Ještě jdu jednou šlapat a konec.Pak možná proběhne ke squashi zumba.Chápeš,že já šlapu jak kráva a uniká mi ten vzduch z toho boxu takže jsem to měla na hovno a ta pinda mi řekne,že mám úzkej pas,že mě měla stahovat ještě pásem
8. bře 2011 v 10:19  • Odpověz
@lenkacar ze zavíracího hrnku pije od 6.měsíce.On chce normální z toho chlastá se mnou čaj
8. bře 2011 v 10:20  • Odpověz
@aannggiie já myslela ,že šlapeš doma na nějakým stroji :confused: ,cože to je ale nána takový prachy za to a ani to neděláš jak máš jo?
8. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
@aannggiie takm mu dej pláštěnku a nebo ho z hrnkem posad do vany :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@lenkacar lattéčko je výborný s čokoládičkou
8. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@aannggiie no ty jo to bych byla nasraná ..honit se tam jako kráva a efekt neni 100%,to je jako jak jsem chodila na solárko a ona se tam kráva vykrafávala a nechala mě tam v tom dlouho ono se to seklo a já nemohla ven ,no byla jsem skoro upečená a ty puchejře bych ti přála vidět ..a horečky ..
8. bře 2011 v 10:24  • Odpověz
@aannggiie na mě je latté málo sladké
@lenkacar jo to je k posrání
doma nééé.nemínim tady čučet a všechny poslouchat jak jsou sedřený a já rozjuchaná nebo co
@aannggiie a na kavitaci jsi chodila?to nevypadá špatně
8. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@lenkacar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to si děláš prdel..........dovedu si to představit
8. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@lenkacar sladký??? já nesladim tak asi je já nevim
8. bře 2011 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.