• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie no fakt jenže to byl poslední box docela dalejko od tý její chlístací kukaně a jak jedou ty větráky tak hovno slyšela že volam ..no si na mě kráva vzpomněla po třičtvrtě hodině ,ale jak jsem byla zřízená .. pak mi dali permošu na rok jako dárek ,ale já se tam úplně bála chodit,než se mi to zahojilo ty boláky ..
8. bře 2011 v 10:27  • Odpověz
@lenkacar nechodila.hele že jsem už po zenitu vim a s tim nic neudělám.
8. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
@aannggiie kdyby každá vypadla jak ty ..hele nedostala jsi mailem ten hnus o těch pangasích, ty volís jako mám dost ,prej zdravá rybička
8. bře 2011 v 10:30  • Odpověz
@lenkacar zase si je mohla doporučit,že mění fakt trubice :sweat_smile:
@lenkacar nevim jdu juknout
@aannggiie hlavně ona byla trubice to bylo štěstí ,že jsem se tam chopdila opalovat jen tak a ne před nějakým plesem ,bych jí musela zabít kravku a už nechodim nikam
8. bře 2011 v 10:31  • Odpověz
já to zrovna dneska smázla mě nenapadlo ti to poslat ..ale co aspon si nezkazíš chutě ..
8. bře 2011 v 10:33  • Odpověz
@lenkacar jestli si mi to neposlala tak to určitě nemám.
8. bře 2011 v 10:46  • Odpověz
kathy a ty máš co na kérce ? a už jsi byla ušmiknout ježurku?
8. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@aannggiie hm já právě nevim ,no třeba to ještě přijde ..ne ode mě ..od někoho a pak ti to pošlu ..jaká je pangas ryba?to se tě ptam ..
8. bře 2011 v 10:47  • Odpověz
@lenkacar sladkovodní sumec z vietnamu bez kostí a mě moooc chutná.Ale to co prodávaj v Lídlu nebo v Penny pod názvem pangas tak s nim to nemá co společnýho
8. bře 2011 v 11:54  • Odpověz
@lenkacar vůbec neni cejtit vůbec rybina a že to právě nemá ani kost je úžasný
8. bře 2011 v 11:55  • Odpověz
@aannggiie no nechci ti brát iluze tak ti to ani posílat nebudu ..mě to dost znechutilo
8. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj, už jsem zase spokojený ježourek :wink: Kačka byla hodná, babičce se to taky líbilo, takže paráda :dizzy_face:

Kérku mámna bedrech (nad zadkem) a není to nic určitýho - takový ornament - manžel říká, že to vypadá jak parochy :sweat_smile: Nesnáší to. Nechala jsem si to dělat ještě než jsme se seznámili, on by mi to nikdy nedovolil...
8. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
né parochy ale parohy :grinning:
8. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz
@kathyna já vim co ..
8. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz
@lenkacar klidně to pošli mě tohle nevadí.Myslím,že nemůže bejt nic horšího než párky,sekaná a paštika.A o salátech už vůbec nebudu mluvit
8. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz
jééé ta Kath jak píše spisovně....na bedrech :unamused: já bych na psala nad prdelí :sweat_smile: Nepohoršuje tě ty naše výlevy z Len??
8. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kathyna dovolil nedovolil.Tobě se to líbí a ty to nosíš.Počkej až mladý bude 15 tomu jebne
8. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz
@aannggiie jo jak napsala na bedrech tak mě napadlo všechno možný jen ne to nadprdelní místo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já už jsem fakt vymaštěná a jak napsala paroha tak to už vim..
8. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz
@aannggiie já myslim ,že už je vycvičená od nás tady ..za ty roky :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz
jo a toho pangase bych ti s chutí poslala ,kdybych ho nevymazala ..ale zkusim se zeptat bejvalýho jestli jsem mu to neposlala
8. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz
Mě nic, holky, nepohoršuje :wink: Já jsem si jenom říkala, že když napíšu pouze nad prdelí, tak to může být třeba za krkem (jako u Ann), tak jsem to doplnila s těma bedrama :sweat_smile: :grinning:

Já si tenkrát tu kérku nechávala udělat tak, že když chci, schovám jí do vyších kalhot a nikdo nic nevidí :dizzy_face:
8. bře 2011 v 18:28  • Odpověz
@lenkacar , přesně vím, o čem asi je ten e-mail s pangasem. Já když jsem zjistila, kde ta ryba žije a čím se živí, tak ho taky už nejím
8. bře 2011 v 18:29  • Odpověz
@kathyna no tak nějak ,úplně jsem si z něj zkazila dojem..jako nekupuju gumový medvídky a pudinky se šlehačkou a jiné věci
8. bře 2011 v 18:36  • Odpověz
@aannggiie pardón.....to mu mělo být zvlášť
8. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
@lenkacar tak ho sežeň
8. bře 2011 v 18:52  • Odpověz
@kathyna to je jasný,že jí schováš.já si vezmu rolák :wink:
8. bře 2011 v 18:54  • Odpověz
nebuďte citlivky ani BIO neni jak má být :confounded:
8. bře 2011 v 18:55  • Odpověz
tak mlaďas má po večerníčku a jede do pelechu

Hlásim hlava bílá,ale ok
8. bře 2011 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.