• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj pracando :wink: tak jak jsi na tom? už ti špinění ustalo?
14. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
jéje, tak než jsi to napsala, tak jsem se zeptala... no nic, aspoň máš něco schovaný u ledu...
14. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
jinak všem přeju hezký večer ,aan mimísům v mističkách posílam hubana a ahoj všem
14. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
jj, taky, jdu koukat na bedýnku. papa a aann, pozdravuj nájemníky mističek!!! :wink:
14. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojda, hlasim navrat domu a taky pocit, ze se pobleju :angry: nesednul mi dneska salat v praci k obedu, fuj...jela jsem domu a myslela jsem, ze se po.... a ted uz nic, akorat na tycku je mi stale :rolling_eyes:
14. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
krasnou dobrou nocku preje Mur :grinning:
14. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
a krasne dobre ranko preje Mur (kdyby me chtel nekdo predbehnout :grinning: )
Jinak Aann - budu netrpelive cekat na zpravy, jak se embrousum dari a kdy bude ET(baj oko)
14. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
ahoj holky jdu vás dočíst.Včera manža dělal něco na PC takže mám,,áčko"
15. dub 2009 v 07:07  • Odpověz
Ty jo co jéééééé tady se vůbec nic neudálo :unamused:
Leni já žádný pregnyl nemám a ani nikdy neměla.Stavy mám,že jsem takový nikdy neměla asi jako Mur po salátu :grinning: :grinning: no nic musim to tou prací rozhejbat.
A já taky doufám,že ti spratečci v těch miskách pěkně kynou :confused:
15. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
on ten pregnyl je asi na stejné bázi jako ten ovitrelle nebo co máš v sobě za jedy.. :wink: ,já hrála tyčkovanou celej týden a ted už je mi dobře od žaludku a blbě na duši ,ale co ..mám šílenou alergickou rýmu ,stejně bych ty mimíse vypšíkala ,aan v kolik voláš mističce?
15. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
Leni včera mi řekli,že mám volat až ve čtvrtek ráno,aby mi sdělili den kdy mám přijít.Po ovitrillu mi nikdy špatně nebylo....No nic prostě po nějaký sračce mi je divně...
Hele co doma?Probírali jste něco?
15. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
aan ne ..to se nedá ..řekl ,že se o tom nechce bavit ,je jak zpráskanej pes a slzy v očích ..co ti mám povídat ,raději maká na chatě až se z něj kouří ,jak jsem tam s ním a deriguju tak práci stíhá a je za ním vidět ,jak je tam sám ,tak nevim co tam dělala ,asi si ...no nic :wink:
15. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
hele a co ty?Vlítneš do toho hned znova,ne když máš hodně zmrzlinek a tělo aby nevyšlo ze cviku.Někde jsem tady četla,že to tak dělaj?
15. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
čekam až se rozjede ta pitomá mrcha ,večer už to bylo docela dost na normál vložku a uvnitř je krvavo a na vložce zatim masakr nic moc ..jo půjdem hned do nanuků to jo ..
15. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
Hele každý má reakce (myslim ty tělesný)úplně jiný.Stejně musíš počkat.Někomu je blbě,někdo krvácí a někomu nic neni.No tak si z toho vyber.Na krev jdeš kdy??? Hele kdyby to nevyšlo tak vím úplně přesně jak ti je...A hned si to vem z tý druhý strany,že si tady z nás všech dopadla nejlíp a než třeba půjdeš do 2 IVF tak máš ještě 4 pokusy se zmrzlinkama..to je přeci dobrý to se tady žádný nepoštěstilo....neni to trapný co ti tady píšu? :pensive:
15. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Jinak u nás po nezdarech byl taky klid,ale zalezlá jsem byla já a nechtěla jsem,aby mě někdo litoval nebo měl ty přiblblý plky..
15. dub 2009 v 07:50  • Odpověz
hm já taky nechci litovat ,ale mohl by to třeba probrat ..jen mi včera řekl ,,žeasi nikdy nebude tátou ,,bezva ..
15. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
jo naštěstí mi tu 1stimulku nepočítaj do pokusů jen léky ..
15. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
tak to bych mohl.Tak mu řekni ať si nechá tyhle kydy,že ty ti opravdu nepomůžou
15. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
tak já mizim k doktorce na alergo ..jsem hotová ..zatracený pyly ..
15. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
tak jsem mu řekla že to je docela dost možný že tátou nebude ,co mu mám říct ,ještě jeho utěšovat ne?ale jo jinak je dobrej jen se nechce bavit o nezdaru
15. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
to bude ok
15. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
tak mizim ..páčko ..momentálně mi teče víc z nosu než z pipky .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
čauves ve spolek :grinning: pustila jsem se do mytí oken a praní záclon, tak jen dělám juk a zase letím. pa!!!
15. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
mám počkat do večera a podle toho bud zvýšit utroš a nebo vysadit ..
15. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
aha, Leni, myslela jsem, že jsi šla na alergologii a tys byla na gyndě?
15. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
ahoj, no zadna slava tady dneska. Tuli - to jsi dobra, ze mejes okna. kde beres holka elan? :grinning: ja jsem den ode dne vice unavenejsi (vymlouvam se na jarni unavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale to bude asi ta lenora. Doufam jen, ze me to brzo prejde. Jdu se vyhrivat na balkon, tak zatim
15. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
nazdárek
Ty okna bych potřebovala akutně taky :wink:
Len a jak seš na tom na zvýšení nebo vysazení?
Mur jestli chceš tak já ti nějakou aktivitu pošlu.Já bych pořád něco dělala.Nevim co mi dali za pilule :wink:
15. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
aann, tak to bych ty tvoje pilule potřebovala... jsem jako plouha...

mur, neboj, energie vyprchala při sundání záclon, takže je koupu ve vaně a čekám, až mě chytne nálada na pokračování v mytí oken. manža dneska dorazil brzo, takže se mu nechtělo mě pozorovat, jak tady lezu po oknech, takže vidím pokračování zítra :grinning: :grinning: a co ty? nepřehřála si se??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky, já měla v práci fofr a začínám být nervozní z tý páteční kontroly v caru, jetsli cysta zmizela. Jsem hrozná- samodepkařka :confounded:

A Ann, pořád trochu špiním asi po tý antiko, je to normoš?
15. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.