• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@kathyna já se pro změnu dneska nemůžu vykydat a to mám jít od 8hod. na pracák zase.. :angry: informační schůzka ,nalejvárna do hlavy jak se máš chovat na ÚP
11. bře 2011 v 07:26  • Odpověz
@lenkacar , no to tě lituju, to je vopruz :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2011 v 07:51  • Odpověz
Já si lehnout už nešla, trochu jsem to doma poklidila, na 10h. zase přijede moje mamka
11. bře 2011 v 07:53  • Odpověz
@kathyna tak co jak proběhla návštěvka ? já přišla z ÚP už tady na mě mamka čekala a šly jsme za pokupkami..a předtím mi prolezla celej byt .. :angry:
11. bře 2011 v 11:14  • Odpověz
@lenkacar , mamka ještě u mě je. Vždycky od 10 do 14:30h. - to jí vyzvedne taťka, když jede z práce
11. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
@kathyna tak to si umim představit tu muchlovačku
11. bře 2011 v 11:27  • Odpověz
Už odešla, dneska to bylo dlouhý, protože nebyla venku s kočárkem, malá mi vytuhla doma v postýlce a spala skoro celou dobu, co tady babička byla
11. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz
Takže jsem jí musela celou dobu poslouchat - mám hlavu jak škopek
11. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz
@kathyna já byla taky ranní ptáče,ale v 7 jsem mastila do práce :wink:
11. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz
šiška chrápal od půl 8 do 6 tak byl vychrapošenej :dizzy_face:
11. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz
novej lenýs
11. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz
vladíse málem ranila mrtvice ačkoliv byl upozorněn dopředu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty chlapi taky hovno vydrží a nejvíc jsem ho dojala ,když jsem mu řekla ,že ted mám stejnou barvu jako on a to on o sobě říká že je blondáček ,protože mu to kdysi nějaká slepá bába řekla ,tak jsem mu řekla ,že ted jsem teda taky blondýnka ...ačkoliv to je nefalšovaná veverka
11. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,kdo mate chlapecka,potrebuji poradit :slight_smile: Annn :wink:
11. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz
@aannggiie ma se u chlapecka pretahovat predkožka? nekdo říká,že ano-dle stare skoly.Nove poznatky,co jsem cetla doporucuji do 3 let nepretahovat...ja mu s tim nic nedelam,doktorka mi o tom nikdy nic nerekla... :confused:
11. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz
copak předkožka? jestli jo tak s tim nic nedělej
11. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz
přesně jak píšeš stará škola přetahovala,ale ted se nepřetahuje,ještě ti mohu s něčím poradit?
11. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz
@lenkacar teda ty ses informovana :slight_smile:
11. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
@dagi33 o tom neštuduj,my jsme tady s aan doktorky
11. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz
@lenkacar dekuji za radu,na netu se to ruzni s nazorama,jedni nadavaji na druhe,že to delaji nebo nedelaji.A kdy se teda ma zacit jako neco s tim delat....jakto,že mi dr.nikdy nic nerekla,jen se ptala,zda čura do obloucku :slight_smile: a že tys to hned uhodla,že to bude predkožka :grinning: :grinning: na co ty porad nemyslis :grinning: :grinning:
11. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz
@lenkacar a jak se jinak mas,co volové na pracaku?? :slight_smile: nemas to lehke,taky jsem tam tak nerada poslouchala ty jejich rady....kdysi :angry:
11. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz
ono když to budeš násilím přetahovat tak mu tam můžeš udělat trhlinky a tím se ta kůžička zesiluje.. :unamused: máš čas ,dřív jak v těch 3 letech bych to ani nezačla řešit ..někomu to jde krásně samo ..třeba nebudete mít vůbec problémy
11. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz
@lenkacar no ja jsem taky z pulky už doktor,ale vo tomto tematu nic moc nevim a nedavno se me jedna kamoska ptala,jestli to delam,že ona to dela,že ji to rekla doktorka a mamka...ja ji rikam že nic s tim nedelam,tak se divila
11. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz
na pracáku? klasika..přednáška na hodinu,byla tam holka s děckem malým a čekala druhý a takže tam byl řev a nikdo neslyšel stejně nic,ono se to opravdu dřív dělalo a starej primář na urologii to radí dál ,ale ty mladý už ne..
11. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz
@lenkacar tak koukam,že i nazory lekařů se různi...jejda maly zase breci,je nemocny a je to s nim ted silene,spatne spi a vubec nechce spat pres den...ikdyž je evidentne uplne grogy
11. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz
@dagi33 chudinka malinkej,jak ty děcka marodí to je nejhorší ,dospělej má dost
11. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz
@lenkacar no o tech trhlinkach jsem cetla a to se ta kuzicka tim zesilí?? predstav si,že jsem se ptala manžela at se zepta v praci a oni tam maji hodne starsich ženskych a vsechny mu reklymže to musime delat,že jsme meli zacit už od miminka :confused: a manžel mi skoro vynadal,jakto,že to nevim-ja ženska,co nemame v rodine jedineho kluka,same ženske.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: že on si pamatuje,že mu na nej mamka v detstvi sahala :grinning:
11. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz
@lenkacar no je to sila,vubec se nevyspim,jsem doma sama a uvazuji,zda jit nebo nejit do sprchy,nebot urcite zacne rvat...jeste nemocny nebyl,tak ted si to uživame oba...myslim,že je to i prorezavajicimi se zuby... :frowning2:
11. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz
@dagi33 to je novinka ,proto to neví ty starší :wink: ,prý se tim namáháním ta kůžičla zesiluje a pak to tuplem nejde ,ale to neni ,že to nejde každému ,třeba se vám pěkně vyloupne
11. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz
@lenkacar jestě že tady mame Mudr.Lenkucar
11. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz
@dagi33 my jsme s aan velké mudry ,nevim kde se jako fláká ,že jí musim zastupovat :confused: šlapat už by neměla tak nevim
11. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.