• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
to víš,že to může být,protože je tam málo hormonů a tělo by pptřebovalo víc,ale ty jí potřebuješ kvůli cystě ne proti otěhotnění tak by to nemělo vadit
15. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
katy, dáváš si to pěkně, co dodat... a to špinění je normální, co si pamatuju z dřívějška, co říkaly kámošky. jak jí bereš dlouho? já při antikoncepci (teda před 10 lety nebo možná dýl) měla mrchu 4-5 dní a dalších 4-5 jsem špinila. bájo, senza :confounded:
15. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
No právě holky, já už jsi to vůbec nepamatuju, začala jsem ji brát tenkrát před x lety. Snad to neva, ale hrozně mě to prudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejsem na to zvyklá :confounded:
15. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Tuli, beru jí dnes 10.den
15. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
katy, tak to by mělo být normální, teda ne že báječný, ale tělo si zase na něco zvyká...
15. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Holky, dík za povzbuzující infošky, hned je mi líp :wink: Asi se moc pozoruju :sweat_smile:
15. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Kath-já takový problémy neměla,ale moje kámoška jo a takhle jí to vysvětlili.A jak jí přestaneš brát tak to bude dobrý.Se divim,že vám tu anti nenaordinovali mezi stimulkama.Já jí beru rok,aby se mi právě neudělaly cysty a měla jsem to pravidelně
15. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Kath-nepozoruješ,ale je to něco co nečekáš tak je to k nasrání.A nebo odchází ta cysta a čistíš se.To jsem doktorka,viď? :grinning:
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
katy a kdo by se nepozoroval, kdyby měl mít při snaze o mimo nasazenou antiko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
ty jo, ann, nová specializace, co? pozoruju správně??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
No je to fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale teď když se mě někdo zeptá, kdy bude mimi, tak jim říkám, že teď beru antikoncepci a všem sklapne :grinning:
15. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
katy, tak to je bomba útěr, co? super!!! bych taky mohla říkat, abych všem zacpala hubana. dobrý nápad. no nic, já letím na němčinu, tak pa a brou noc!!!!
15. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Včera byla ségra v Pronatalu na konzultaci a řikala dr,že teď na to prdí.Tak jsem jí ráno řikala,že jí určitě naordinuje dlouhý protokol.Odpo mi volá,že se tak stalo a řekla mi,že si přes net udělám doktorát :sweat_smile:
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Tuli, tak ať se ti dobře "šprechtí" :grinning:
Pa
15. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Ann, to jó, mohla by si nám dávat po netu zadarmo konzultace :grinning:
A co měla ségra minule, krátkej?
15. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
jj krátkej.Řikal,že nechápe proč se to nechytlo(no to nechápe asi nikdo komu to nevyjde-taková dr jsem taky)
Začne asi v červenci a než začne tak tyden před stimulkou má stříkat synarel
15. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Aha.
Jinak vás holky určitě pobavím, páč jsem si včera po dlouhý době vzala sukni. A zdálo se mi, že mám nějakou suchou kůži na lýtkách, tak jsem šáhla po krému a v té rychlosti jsem si je namazala samoopalovacím. Umíte si představit, jak krásně dvoubarevné mám teď nohy :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:15  • Odpověz
myslím,že vypadáš jako zebřička a jestli si to vzala přes kolena tak ty musí být taky moc pěkný :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Jo to fakt hustý, a nějak to nejde sjednotit, od včerejška to drhnu houbičkou :grinning: No sem prostě trubka :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Hoď nohy na slunce snad to nějak sjednotí :grinning: :grinning:
Jdu pověsit prádlo :angry:
15. dub 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak pa, já už jdu taky k telce, za chvíli mám manžu doma :wink:
15. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
holky já nebyla na gyndě do caru jsem jen volala ,ale zítra vysadim ,je to prostě rudý ,žádný hnědý a jsem děsně vzteklá takže jasná mrcha ,která se ne a ne rozjet,až se rozjede klesnou hormony a budu v klídku ..jinak na chatě bylo o.k. stříhala jsem keře a sázela pažitku a prostě prima počasí až na tu nudli u nosu ..
15. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
holky nejhorší je že tomu manžel odmítl uvěřit ,že to nevyšlo ,řekl ,že věří tomu ,že jsem těhu a proto nebudu pít v pátek pivo ,asi mu hráblo ..
15. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Leni jestli to nevyšlo je to smůla.8 v mrazu je super,kdyby znal tvůj manža naše problémy tak by třeba reagoval jinak
15. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj holky - len - chlapum to nekdy holt trva dyl nez zjisti jaka je situace. Kdy jdes do CAR domluvit dalsi postup na KEt?
Tuli - neprehrala jsem se, nesvitilo mi tam slunicko - bylo prima :sweat_smile:
Kathy - ty jsi srandistka s tim samoopalovakem - a kdy jsi to zjistila? snad te na to nekdo neupozornil - to by bylo husty :grinning:
15. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
já bych šla hned do dalšího...
15. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
jak pise aann, 8 nanuku, bomba!
Jinak Kathy - kdy asi zacnes - a uz vis cim?
Aann - ty zitra jen dobry a ty nejlepsi zpravy! mrknu pak odpo po praci, ale to vis, ze budu myslet!
15. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
seš hodná :wink:
15. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky taky mám jednu prima příhodu se samoopalovákem ,jela jsem za mlada na rande na kole za jedním fešákem a natřela jsem se celá... a skoro u cíle ..začlo lejt ,ale jak z konve a umíte si mě představit jak tzo po mě teklo a tedka to dilema ,tak jsem u cíle ,pár metrů od miláčka nebo vzít zpátečku a co myslíte? vzala jsem zpátečku domu a zavolala ,že je mi nevolno ..páč by při pohledu na mě asi praskl smíchy ..
15. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky kolik se platí KET? jako rozmražení?
15. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.