• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@aannggiie , chudák Šíša :cry: No je jasný, že to musíš nejdřív zdokumentovat a teprve pak foukat :grinning:
1. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz
Jinak dneska večer měla malá zase hysterák- tentokrát to ale určitě nebyly prdy, neím, jestli byla přetažená nebo co.....Mám výčitky, že jsem matka na baterky :rolling_eyes: Teď ta naše Berunka chrní a já ucucávám decku vínka (na uklidnění)... :zipper_mouth:
1. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz
@kathyna co blbneš ,jsi nejle matka :dizzy_face: nikdo neni tak ocumlanej jak kačíček
1. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj!

@lenkacar , no ocucaná je nejvíc :grinning: , ale jinak jí moc nerozumím :unamused: Noc už pak byla v pohodě, ráno se smála a teĎ už zase chrní :dizzy_face: Asi byla fakt přetažená. Já mám pocit, že si potřebuje taky hrát a né pořád jenom papat a chrnět a ona asi ještě pořád potřebuje prospat skoro celý den ....
2. dub 2011 v 09:06  • Odpověz
@kathyna ježiš máš jí doma chvilku tohle všechno vychytáš a myslim ,že tohle prožívají všechny maminky ,když se bojí jestli miminko nepláče z nějakého vážnějšího důvodu ..když si samo neřekne to je těžký vid ,uhodnout co jí schází a co by ráda
2. dub 2011 v 09:13  • Odpověz
božééééééééééééééééé mě všichni serou
3. dub 2011 v 16:11  • Odpověz
@kathyna kdybys prosim tě přijela ke mě a vyluštila by si co chce ten můj rozmazlenec tak bych byla ráda
3. dub 2011 v 16:13  • Odpověz
nenávidim soboty a neděle :angry:
3. dub 2011 v 16:15  • Odpověz
:confused: jakto? že by proto ,že jsou všici doma? :confused:
3. dub 2011 v 18:45  • Odpověz
@lenkacar bingo....a ještě se sem nasere tchán s čoklem.Má jedinou kliku,že drží hubu a čokl taky.On se sem teda sám nenasral,volá mu jeho synek :angry:
3. dub 2011 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
3. dub 2011 v 19:14  • Odpověz
@aannggiie , taky mám někdy pocit, že když jsme s kačkou samy je vše v pohodě a jak se k nám přidá manža a rodiče, tak si lezeme na nervy
3. dub 2011 v 19:17  • Odpověz
Jinak s tím zapsáním do pasu - byla tam nějaká kráva - hrozně nepříjemná, řekla mi, že mám neplatný pas (měla jsem ho ještě na rodný příjmení) a jak si to jako představuju a tak jsem vyplázla 600kč za novej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2011 v 19:20  • Odpověz
@kathyna no jak si to představuješ jako? :confused: :angry: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si chtěla mít kačku za svobodna boco?
3. dub 2011 v 19:36  • Odpověz
@lenkacar , no jo :sweat_smile: Vždyť ten pas stojí prachů, měl mi platit ještě 5let, tak mi tam měla napsat jenom změnu, ne?Jenom z nás tahaj prachy :angry:
3. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz
Jsem toho dneska zase sežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zjistila jsem, že nám doma prochází jedna bonboška, tak jsem jí skoro celou snědla :sweat_smile:
3. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz
@kathyna no dyt aby se ještě snad zkazila vid ..jojo šmejdi ,žádnou změnu ,fik hnedka novej ,mě řekli po svatbě že s tim budu mít problém mimo unii,tak jsem taky musela
3. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz
Já jsem s ním doteď jezdila a vše v pohodě - i mimo unii - no je to sranda....
V roce jí musíme udělat vlastní pas, ten platí na 5 let, ale prý se nesmí měnit podoba :confused: , oni asi nikdy neviděli, jak děti rostou
3. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz
Dneska mě to sluníčko u-na-vi-lo, u-na-vi-lo, u-na-vi-lo.....Tak dobrou :wink:
3. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz
aan je dneska lépe?venku ptáci pípaj jak o život :dizzy_face:
4. dub 2011 v 07:20  • Odpověz
Ann je snad líp-dva starší chlapi jsou v práci a má jen Šíšu :wink: Anebo šla do práce....
4. dub 2011 v 09:36  • Odpověz
4. dub 2011 v 09:39  • Odpověz
@kathyna já když žeru bonbošky nebo čokolády tak vždycky celý nikdy nic nezbyde.Nepochopim,že si dá někdo třeba 3 kostičky :unamused:
4. dub 2011 v 09:40  • Odpověz
holky já nepochopim jak někdo může mít všechno udělaný nebo říct,že se nudí na mateřský
já pořád něco dělám a pořád nemám hotovo :angry:
4. dub 2011 v 09:44  • Odpověz
@lenkacar ptáci u nás taky řvou jak krávy
4. dub 2011 v 09:44  • Odpověz
@aannggiie , já se teda taky nenudím....a občas propadám panice, že to doma nebudu mít nikdy tak uklizený jako předtím
4. dub 2011 v 10:34  • Odpověz
U nás řvou už od 5hod., je pěkný je poslouchat, ale mohli by začínat o pár hodin později :sweat_smile: :grinning:
4. dub 2011 v 10:35  • Odpověz
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí jen jednu pračku
4. dub 2011 v 10:35  • Odpověz
@kathyna z uklízení teda opravdu panice nepropadam ..jen mám hrůzu z toho co mě čeká dál ,ted tady byla mamka ta mi zase dala :pensive: ,že jsme si to měli rozmyslet dřív ,práci a dítě a ted přijdu o oboje a bude to ..
4. dub 2011 v 10:36  • Odpověz
@kathyna no to nebudeš.........to ti můžu říct
4. dub 2011 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.