• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak přání se mi splnilo, bylo hezky-svítilo sluníčko, mamka kočárkovala a já jsem umyla 2 okna :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz
@kathyna v šestinedělí se tio změní mléko na pikao ,mnam..
5. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz
Tak to pak chápu, že pije tak krátce- to je asi těch sušenek, co žeru :sweat_smile: :grinning: Tekutý tatranky :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz
@kathyna mnam ..to zní víc než dobře ,nechceš mě adoptovat,
5. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz
@lenkacar , nechci :sweat_smile: Teď jsem si představila, jaký tah může mít víc než desetinásobek váhy Kačky :sweat_smile:
5. dub 2011 v 15:00  • Odpověz
@kathyna no kor kdyby teklo něco dobrého vid ..
5. dub 2011 v 15:15  • Odpověz
slintam jako vlčák..furt bych něco jedla ..a nejlíp sladký :pensive:
5. dub 2011 v 15:27  • Odpověz
@lenkacar , tak si dopřej, máš nárok :dizzy_face:
5. dub 2011 v 15:30  • Odpověz
@kathyna to nevim ,to samo
5. dub 2011 v 15:31  • Odpověz
@lenkacar , jak no nevím, ber to pozitivně a to máš nárok :dizzy_face: žádný nevhodný myšlenky
5. dub 2011 v 15:33  • Odpověz
ok samá pozitiva a životní jistoty ..nic jiného si nepřipouštim.. :wink:
5. dub 2011 v 15:33  • Odpověz
@lenkacar , to člověk musí, jinak by se z toho zbláznil :wink: Negativa na nás valí okolí a tv :unamused:
5. dub 2011 v 15:54  • Odpověz
@lenkacar Ahoj Leni, jen nakukuju, jetsli se ten vítězný apríl konal a jestli dobře chápu, tak máš u sebe 2 bojovníčky??? Tak moc držím palce a zase nakouknu, jak se vede, teď detailně a denně nepročítám, tak snad mi nic vážného neunikne a najdu Tě tady s dobrou zprávičkou:slight_smile: Moc se držte!
5. dub 2011 v 16:06  • Odpověz
no jo my to máme i v názvu :grinning: ,holky kolikátý už to ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jo už hodně holek tady má od tý doby svoje malinký posránky doma..
5. dub 2011 v 17:04  • Odpověz
tak jsem dorazila od fyzio a zaplat,že je konec.Jezdit k ní na 7 hod,aby mi vždycky ukázala 3 cviky na záda tak to je fakt brutus a vypadla jsem za 15 min.
tak jsem si u ní měla objednat masáže,ale na 7 hod na ně seru
objednala jsem si je u masérky,která mi dělala minulý týden tibetskou masáž.Je to teda o dost dražší,ale zase o něčem jiným

10 návštěv a hodina a půl rozmazlování aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach
6. dub 2011 v 09:05  • Odpověz
@aannggiie ten šíša tě teda rozhodil zádově ,to nechci vidět sebe z plotnou .. :wink: ,jinak dámy rozhodla jsem se ,že jdu do fachy a nad případným těhu nebudu přemýšlet a necham se překvapit .. :wink: já si totiž dokážu vsugerovat úplně všechno ,takže na to seru a když se to povede tak chci siláka ,co něco vydrží a ne nějakýho co tam drží na vlásku,nemám nerva na to ležet 9měs, s podloženýma haxnama a usírat strachy že potratim,jestli to neni v poho at to odejde včas než nad tim zase budu bulet
6. dub 2011 v 10:12  • Odpověz
@lenkacar máš recht,souhlas
6. dub 2011 v 10:30  • Odpověz
@aannggiie je to krutý ,ale je to tak .. :pensive: minule jsem ležela doma bez fachy a stejně mi to nepomohlo .. :pensive: nezabránila jsem tomu ,aby to umřelo ..čim víc se budu litovat ,tim to bude pro mě horší až se ukáže ,že je to vše v hajzlu
6. dub 2011 v 10:31  • Odpověz
@lenkacar já vim já si pamatuju všechny tvoje peripetie :wink:
6. dub 2011 v 19:01  • Odpověz
mám bolesti na mrchu ,jsem zvědavá co z tohodle bude
6. dub 2011 v 19:21  • Odpověz
@lenkacar , to nic neznamená, mě jednou nic nebolelo a jednou bolelo.....
6. dub 2011 v 19:59  • Odpověz
podle toho jak jsem vzteklá bych věřila ,že si na mě mrcha brousí drápy :angry:
6. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz
Dneska jsme poprvé vyvezli Kačku za hranice :wink:
Koupila jsem jí tričko na léto a sobě 3/4 kalhoty, chtěla jsem počkat s kalhotama až jště něco zhubnu, ale to bych se možná načekala :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz
@lenkacar , dneska když to vezmu zpátky, neexistuje žádný jasný příznak - všechno jsou to jenom doměnky....až na pozitivní test
6. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz
@kathyna určo máš pravdu ..líbám kačinku na prdýlku a šíšulku taky ,papa
6. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz
přeju hezký sluníčkový :dizzy_face: dneska musim něco uklohnit ..když zítra budu na mrtvici,zřejmě bude gulage
7. dub 2011 v 07:26  • Odpověz
zdravím
dneska má být pařáček tak bych mohla chytnout barvičku na tom písku až budu dělat bábovky
nebo že bych zavolala holčině,aby šla vozit kočár a já bych se vrhla na ty nechutný okna ???? :confounded:
7. dub 2011 v 09:56  • Odpověz
@lenkacar to by sis dala líbat na tu prochcaninu :sweat_smile: nebo už si myslela vonavou tu prdku :wink:
7. dub 2011 v 10:10  • Odpověz
@kathyna jsou slevy nebo jste jeli jen tak?
na kolik vyjde oblečení?
byla jsem utrácet tak abych porovnala
7. dub 2011 v 10:11  • Odpověz
@aannggiie , byli jsme jen tak v Heidenau v potravinách a po cestě se zastavili v jednom krámku. Tričko pro Kačku bylo za 3 eura a pro mě ty džínový 3/4 od Toma Tailora za 29,90 - obojí ve slevě (původně 6 a 49,90).
Do Drážďan se chystám, až dám ještě pár kil dolů
7. dub 2011 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.