• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jo už jsem to našla 3300kč ,teda to jsem si taky nemyslela ..
15. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Leni,pekny vecer vsem tady :slight_smile: Napsala jsem ti IP :slight_smile:
No jinak holky ja se tedy pochlubim mam HCG dnes 145 a jsem v tom. :slight_smile: Na UZ jeste nic,takze nevime,zda jedno ci dve,ale dle hormonu to vypada na jedno.Mame radost,ale jeste nic neni jiste,dokud nebude srdicko a vubec do druheho trimestru je to nejiste,takze to berem s rezervou,ikdyz jsme radi.Leni u Tebe me to moc mrzi,psala jsem ti v IP,ale neboj mrazacci to jisti a uzivej hodne kyseliny listove :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
jdu na kute, Dagi - moc moc gratuluju! jak dlouho mas po transferu? tak brou nocku
15. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahojky Mur,po ET mam dnes 10.den,je to vse jeste hrozne brzy a ceka nas dloouha cesta.Holky vsem vam tady mooc drzim palecky a verim,ze vsechny budeme nakonec tehu,Dobrou noc :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
A dekuji Muraskovi moc za gratulaci,jsem rada,ze jsem to mohla tady s vama sdilet,pomohlo mi to,ze v tom nejsem sama :slight_smile: diky moc vsem,papap
15. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky dobré ránko ,to jsou dneska lidi vidte holky .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: přijdou ,hodí na nás hcg a odejdou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,dagi i hanča ..dostanou na prdku ..obě ..
16. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
jinak vysazuji definitivně utroš at se ta mrcha rozjede ,test byl dnes / ,takže s klidem ,jo a udělala jsem ho manžovi před nosem ,aby viděl ,že je to opravdu jen /
16. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
jsem v klidu ,vyrovnanaá ,neběsnim a tak mě nelitujte jo?!neni za co ..nejsem tu jediná kdo tak dopadl .. :wink:
16. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
možná fakt dám při ketu 3kousky ..kurna nebo at je tam nasypou všechny a je to ne?! :slight_smile:
16. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahoj všichni.Tak jak se daří?
Já jsem teď doma ale odpoledme jdu makat na Flóru.
Leni ,jasně ,že si můžes dát
3 ale bodou ti to vymlovat.Já si taky chtěla dát 3 ale bohužel mě jedno ještě při rozmražování pošlo.
16. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
Tak nic.já si letím do obchodu pro kavčo a na poštu a pak něco doma uklohním a jedu do Prahy
16. dub 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Tuli,co takle dneska přijít na Floru? :wink:
16. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
na floře jsou nějaký výstavy ne? blondfan ty se jdeš vystavovat a tady názorně vidíte nepražáka jo?
16. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Máme tam ten nový salon
16. dub 2009 v 07:58  • Odpověz
ajo salon tak at máš dneska blondfan hezký den ..vypadá to na super počasí
16. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
Pozor,pozor!!!! J8 jsem z Ostravy a žiju mimo Prahu :grinning:
Ale je fakt ,že se pražáci se umí vystavovat....Tuli co ty na to?? :wink: :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
J8 se přidám a půjdem se vystavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Tak já letím ....
musím si dát kafe
16. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
tim nepražákem jsem myslela sebe ,že vim prd co se dělá na floře ..
16. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Tak na Floře se utrácí :wink: je to obchodák a je tam Fanfulínekkudišek na ozdobu :grinning:
16. dub 2009 v 08:04  • Odpověz
jo takhle tak ted už to ouplně chápu ..tak já bych se dnes nemohla vystavit ,mám vložkumezinožku a na hubě samej jebák ,zatracený hormony ,ty mě jednou zabijou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
tak to ,když máš bedary ,tak jsi ještě pubertačka :wink: to je dobré znamení
ale ted už važne jdu pa pap a
16. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Dagi-gratulace
16. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Len já tě nelituju,ale je to smůla a měla by si velký štígro,kdyby to vyšlo hned.Kdy jdeš na konzultaci,aby to hned do tebe narvali :wink: :wink:
16. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Fan !!!!! ty děláš úplně všude ??? :wink:
Proč mi nenapíšete dřív kde s Tuli jste,abych za váma dorazila vy můry :rolling_eyes: Já Prahu znám :grinning: :grinning:
Tuli myslíš,že do nás šijou????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Takže ET v sobotu ještě mám v so v 8 volat.Neřekli mi jestli všechny vydržely prý to na recepci nevědi :confounded:
Takže se vás hned ptám,když jdu až v sobotu tak je to blbý nebo ok? Nebo jako co??
16. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky!
Ann, tak to je výborný,ne? :grinning: :grinning: To se jim určitě všem daří moc dobře, páč to je prodloužená kultivace 5 dní :dizzy_face:
16. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Dagi, gratulace k hcg :wink:
16. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
aannggiie • No já se střídam mezi BBC a Florou...
Jinak mi se s Tuli moc nedomlouváme ,nějak to vždycky náhodně vyjde a my se sejdeme :wink:
No třeba dnes jsem v práci a byla bych mooc ráda ,kdyby se Tuli přišla mrknout na Floru ,ty můžeš taky :wink:
Teď máme akci ...masáž na 10min za 90kč.
Každý si to pochvaluje :wink:
16. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
Jasně Dagi,velká gratulace
16. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Slunce svítí ,svítí nám nad hlavou... :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.