• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@hanysek.hanysek pokud je to brzy ani doktor to nezjistí,hlavně se uklidni ..nervy taky nejsou dobré ,ono to nějak dopadne ..já být tebou tak počkám do očekávané mrchy a potom bych šla ..
12. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz
@hanysek.hanysek nechci tě nějak děsit,ale ženská,když je těhotná tak jí většinou nic neni a ani nebolí
12. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz
@aannggiie Já už jedno dítě mám, proto se ptám, co by to mohlo být, protože se mi to nikdy nestalo.
12. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz
@hanysek.hanysek tak vidíš.A proč si teda myslíš,že jseš těhotná?
12. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz
@hanysek.hanysek to může být právě cokoliv ,od cysty až po to těhu ..ale to se mi nezdá ,že bys to na sobě tak rychle poznala
12. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz
@aannggiie co ty doktorko umyla jsi všechny okýnka?fakt mi ten selzink parádně zpevnil nehty ,tak to za těch 150,-stálo,zítra až se vyspinkáš tak tady bude hlášení jestli je čárka hezčí a nebo jestli je to v hajzlu ,ale vnitřně cítim ,že zatim dobrý ,tak snad mě radar nezklame
12. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz
@lenkacar neboj neklame,věřim mu :wink:
okna v patře mi chybí,ale to vidim až tak na víkend
12. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz
čárka trošku zesílila ,ale na můj vkus leze z toho testu moc dlouho,takže kdoví jestli to není biochemické :pensive: ,asi až za minutu je vidět ,jinak je srovnatelná z minulýma testama téhož dne,ale nevím ,nevím...prostě to jasně ukáže až krev . :wink:
13. dub 2011 v 05:05  • Odpověz
@lenkacar , nemohla jsem dospat, jak jsem se těšila na výsledek :wink:
Je to skvělý :dizzy_face: Intenzitu nestuduj a když vyleze do limitu, tak je to ok :dizzy_face: Bude tam jedna berunka :dizzy_face:
13. dub 2011 v 06:16  • Odpověz
@kathyna kathy sna d..už jsem se začla bát ,že snad nevyleze vůbec nic ,vláda říká ,že to asi i prvně chvilku trvalo ,no ale z ranní moče ,no nevim ,ono to nějak dopadne ..málem jsem se kvůli tomu po.. a ono to lezlo jak když to nelezlo
13. dub 2011 v 07:23  • Odpověz
Vstávala jsem v 5:30h., nakojila, vypravila taťku do práce, vyndala jsem myčku, pustila pračku, dala péct chleba a nakreslila jsem si obličej. Takhle po ránu mi to všechno hezky jde, ale pak na mě odpo padne únava
Zkusím dopoledne zalehnout s Kateřinkou :dizzy_face:
13. dub 2011 v 07:23  • Odpověz
@kathyna a proč ses malovala tak brzy já tu dřepim v pyjamu ,nevyspala jak se mi chtělo čurat od 2hod .tak jsem nemohla spát
13. dub 2011 v 07:28  • Odpověz
@lenkacar , mě ty první lezly taky hodně pomalu, ale vždycky to stihly v limitu, tak neboj :wink:
Jinak já nešla na krev a k Dr.až v 7tt a pořád jsem testovala - denně - spotřeba testů neuvěřitelná a jak už jsem toho HCG měla v krvi asi hodně, tak mi najednou jedno ráno vylezla o hodně slabší čárka než předchozí den (a byla dokonce slabší než kontrolní, přitom předchozí byly tmavší), dostala jsem hysterák, že jsem určitě potratila. Doma už nebyl žádný další test, abych si ho mohla udělat pro kontrolu. Bylo 5hod.ráno, plakala jsem a vzlykala, až jsem vzbudila manžu a čekali jsme do 7hod., kdy manža rychle jel do lékárny v Kaufu, aby nakoupil dalších 10 balení po 2 testech různých značek a já jich hned několik počůrala - no katastrofa. Pak mě manža seřval, že zbytečně sebe i jeho stresuju a zbylé testy mi schoval a zakázal testovat :sweat_smile: :dizzy_face:
13. dub 2011 v 07:32  • Odpověz
@lenkacar , no pozdějc bych to buď nestíhla a nebo spíš na to zapomínám :sweat_smile: Je mi to teď nějak jedno
13. dub 2011 v 07:33  • Odpověz
odpoledne nám přijdou namontovat síťky proti komárům do oken, tak budu muset chca nechca umýt u zbývajících 3 oken alespoň tu větračku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to u nás prší
13. dub 2011 v 07:39  • Odpověz
Už delší dobu mám chuť na takový to ošizený tiramisu, tak ho dneska asi udělám :wink:
13. dub 2011 v 08:04  • Odpověz

@kathyna co to je šizený tiramisu?
já ho koupila v penny a dobrý.stálo 30 kč.Mohla bych mít míň krému,ale co bych chtěla za 30 a ještě bez práce
13. dub 2011 v 08:47  • Odpověz
@lenkacar jinak to jsou koleje bába tě poleje :wink: Nevymejšlej zas nějaký debility
13. dub 2011 v 08:48  • Odpověz
@aannggiie , no to je, že ten krém neděláš z mascarpone, ale z pomazánkového másla, šlehačky a kysané smetany a pudinku, někdo dává místo pom.másla lučinu
13. dub 2011 v 09:22  • Odpověz
@kathyna co malá princess? už jí nebolí pupajzník?
13. dub 2011 v 10:12  • Odpověz
@kathyna aha
tohle co píšeš tak je ve finále dražší než celý mascarpone :fearful:
13. dub 2011 v 10:17  • Odpověz
@aannggiie , to není, těch mascarpone bys musula dát několik, aby bylo krému hodně
13. dub 2011 v 10:33  • Odpověz
@aannggiie , pupajz jí nebolí :wink: Teď chrní, už se na nás krásně směje :dizzy_face: Akorát je problém to zachytit foťákem, protože se u toho strašně mrská :sweat_smile: :grinning: A taky už začíná broukat :wink:
13. dub 2011 v 10:40  • Odpověz
@kathyna to už jí za chvíli můžete mučit :wink:
13. dub 2011 v 10:42  • Odpověz
@aannggiie koleje to nejsou je to ztmavený na notasu ,aby to vůbec bylo vidět origo je to světlejší ,ale nezabere mi to foták a tohle je focený mobilem..nezaostří to ani hovno :angry:
13. dub 2011 v 10:45  • Odpověz
@lenkacar zase to neštuduj.Jsou tam dvě čáry prostě
já když byla poprvé na umělku tak žádný čáry,ale zvýšený HCG a hovno z toho-si mysleli,že to je mimoděložní
13. dub 2011 v 11:04  • Odpověz
@aannggiie , na to mučeníčko se už těším :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2011 v 11:11  • Odpověz
stejně nic nevymyslíme ..bud to tam je a nebo neni.. :confounded:
13. dub 2011 v 11:57  • Odpověz
Ženy, jsem odhodlaná jet dneska k lékaři, dnes je tam až do půl šesté, takže to stihnu. Strašně se bojí až z toho mám slzy v očích, jak moc se bojím. Ale je mi hrozně zle od žaludku, tak chci vědět, jestli to není fakt cysta, nebo něco jiného gynekologického. Snad budu dneska chytřejší :o( bojím bojím moc.
13. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz
@hanysek.hanysek tak držím palečky a dej vědět co s tebou je ..at to není nic vážného
13. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.